Nowy Żoliborz

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApricot Capital Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Żoliborz Artystyczny(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 101 m2
  Dom Development S.A.
 • Rezydencja Niska 30(1.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Niska 20 (3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 484 netto/m2
  Rezydencja Niska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 83 m2
  Unimax Development
 • Pomarańczarnia(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Młynów, ul. Wawrzyszewska 11 (3.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600 netto/m2
  Pomarańczarnia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 336 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Opis Inwestycji

W ramach nowego etapu inaugurującego nowy projekt, powstaną:273 lokale, w budynku o kaskadowej strukturze posiadającym od 5 do 8 pięter. Na terenie nowej inwestycji docelowo powstanie łącznie 1256 lokali. Kluczową ideą Nowego Żoliborza jest stworzenie otwartej przestrzeni miejskiej z licznymi, ogólnodostępnymi pasażami, placami i punktami usługowymi, podobnie jak miało to miejsce w przypadku już zrealizowanej części projektu. Sztuka, prace artystów są integralną częścią koncepcji architektonicznej osiedla.Nowa odsłona Nowego Żoliborza to kontynuacja inwestycji cenionej przez mieszkańców i miłośników Żoliborza oraz wielokrotnie nagradzanej. Nowy projekt, podobnie jak wcześniejsze etapy Nowego Żoliborza, będzie się wyróżniał artystycznym charakterem i półotwartymi przestrzeniami. Architektura przeplatająca się ze sztuką i liczne rozwiązania funkcjonalne, integrujące mieszkańców pozwolą stworzyć kolejny, ważny punkt na mapie Warszawy.W inwestycji powstanie 261 lokali mieszkalnych i 12 lokali usługowych. W budynku znajdzie się 220 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30,70 mkw. do 164,62 mkw. oraz 41 penthouse’ów o metrażach od 58,09 mkw. do 161,88 mkw. Lokale będą posiadać loggie, tarasy lub balkony w cenie mieszkania.Dla mieszkańców przewidziano 310 miejsc garażowych, znajdujących się w 2- kondygnacyjnym garażu podziemnym, w tym miejsca ze specjalnymi udogodnieniami oraz 126 komórek lokatorskich.

Inwestycja Nowy Żoliborz znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Rydygiera (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Apricot Capital Group.

Inwestycja Nowy Żoliborz została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 273 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowy Żoliborz pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 194 metrów kwadratowych w cenie od 13 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Apricot Capital Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 126 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 273 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Żoliborz

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Żoliborz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Nowy Żoliborz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rydygiera 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Żoliborz znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: CENTRUM DOSKONALENIA STIMULUS w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne Baby room Preschool w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Żoliborz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Beauty medical w odległości 190 m, NZOZ Ośrodek Rehabilitacyjny w odległości 450 m, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Żoliborz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się SPC, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 07.02.2019

Data aktualizacji: 02.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie