Nowy Żoliborz

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apricot Capital Group

Ceny od: 13 800 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowy Żoliborz dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U3
191,6 m²
Parter
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 3%
U8
193,67 m²
Parter
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 10%
U11
121,04 m²
Parter

Opis Inwestycji

W ramach nowego etapu inaugurującego nowy projekt, powstaną:273 lokale, w budynku o kaskadowej strukturze posiadającym od 5 do 8 pięter. Na terenie nowej inwestycji docelowo powstanie łącznie 1256 lokali. Kluczową ideą Nowego Żoliborza jest stworzenie otwartej przestrzeni miejskiej z licznymi, ogólnodostępnymi pasażami, placami i punktami usługowymi, podobnie jak miało to miejsce w przypadku już zrealizowanej części projektu. Sztuka, prace artystów są integralną częścią koncepcji architektonicznej osiedla.Nowa odsłona Nowego Żoliborza to kontynuacja inwestycji cenionej przez mieszkańców i miłośników Żoliborza oraz wielokrotnie nagradzanej. Nowy projekt, podobnie jak wcześniejsze etapy Nowego Żoliborza, będzie się wyróżniał artystycznym charakterem i półotwartymi przestrzeniami. Architektura przeplatająca się ze sztuką i liczne rozwiązania funkcjonalne, integrujące mieszkańców pozwolą stworzyć kolejny, ważny punkt na mapie Warszawy.W inwestycji powstanie 261 lokali mieszkalnych i 12 lokali usługowych. W budynku znajdzie się 220 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30,70 mkw. do 164,62 mkw. oraz 41 penthouse’ów o metrażach od 58,09 mkw. do 161,88 mkw. Lokale będą posiadać loggie, tarasy lub balkony w cenie mieszkania.Dla mieszkańców przewidziano 310 miejsc garażowych, znajdujących się w 2- kondygnacyjnym garażu podziemnym, w tym miejsca ze specjalnymi udogodnieniami oraz 126 komórek lokatorskich.

Inwestycja Nowy Żoliborz znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Rydygiera (4.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apricot Capital Group.

Inwestycja Nowy Żoliborz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 273 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowy Żoliborz pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 121 do 194 metrów kwadratowych w cenie od 13 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Apricot Capital Group przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 126 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 273 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 121 do 194 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 1 797 444 do 2 711 380 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 800 do 14 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Żoliborz

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Nowy Żoliborz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Duchnicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Żoliborz znajduje się 65 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w odległości 400m, Szkoła Tańca FAMA w odległości 650m, Przedszkole Nr 87 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się ODENT Centrum Ortodoncji i Implantologii, w odległości 200 m znajduje się Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO, w odległości 500 m znajduje się RehaMir Rehabilitacja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 700 m znajduje się Kościół Św. Karola Boromeusza, w odległości 750 m znajduje się Red Onion, w odległości 750 m znajduje się Art Office.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Your Place Centrum Zdrowia i Urody, w odległości 650 m znajduje się Centrum Golf, w odległości 700 m znajduje się Gepard. Uczniowski Klub Sportowy .

Data publikacji: 07.02.2019

Data aktualizacji: 09.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie