sPlace Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji sPlace Park dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
F1.IV.1.1
144,5 m²
Parter
F1.IV.1.2
151,7 m²
Parter
F2.I.1.2
114,2 m²
Parter
F2.II.1.1
144 m²
Parter
H.I.1.1
173,9 m²
Parter
H.I.1.2
77,8 m²
Parter
H.II.1.2
122,4 m²
Parter
I.I.1.1
122,5 m²
Parter
I.I.1.2
127,8 m²
Parter
I.II.1.1
130,1 m²
Parter
I.II.1.2
122,9 m²
Parter

Opis Inwestycji

sPlace Park jest idealnym połączeniem funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem. To przemyślany koncept stworzony z myślą o komfortowym życiu. Niewątpliwym wyróżnikiem osiedla jest starannie zagospodarowany teren inwestycji, pełen zieleni i gustownych elementów małej architektury. Inwestycja jest zrealizowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, a standard wykonania budynku i nowoczesne rozwiązania architektoniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja sPlace Park znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Rydygiera 12 (4.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o..

Inwestycja sPlace Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji sPlace Park pozostało na sprzedaż 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 78 do 174 metrów kwadratowych.

Deweloper Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 78 do 174 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji sPlace Park

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 350 metrów od inwestycji sPlace Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Duchnicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji sPlace Park znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w odległości 300m, Szkoła Tańca FAMA w odległości 600m, Centrum Rozwoju Artystycznego w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO, w odległości 250 m znajduje się ODENT Centrum Ortodoncji i Implantologii, w odległości 550 m znajduje się Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Art Office, w odległości 650 m znajduje się Art Office, w odległości 700 m znajduje się Kościół Św. Karola Boromeusza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Your Place Centrum Zdrowia i Urody, w odległości 650 m znajduje się Centrum Golf, w odległości 700 m znajduje się Gepard. Uczniowski Klub Sportowy .

Data publikacji: 03.04.2019

Data aktualizacji: 15.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie