Duninów Residence

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Duninów, oferowane bezpośrednio przez TPPI S.A.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Duninów
Ceny od: 8 600 zł brutto/m2
Duninów Residence

4 zdjęcia

Duninów Residence
Duninów Residence
Duninów Residence
Duninów Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Duninów Residence dostępne są 64 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
26
2
41,12 m²
3
31
2
41,12 m²
4
36
2
37,3 m²
1
37
2
44,39 m²
1
40
2
47,49 m²
2
42
2
37,3 m²
3
43
2
47,49 m²
3
46
2
47,5 m²
4
48
2
43,35 m²
Parter
66
2
43,94 m²
Parter
21
2
41,15 m²
2
1
3
62,11 m²
1
3
3
63,79 m²
1
4
3
62,11 m²
2
6
3
63,79 m²
2
7
3
62,11 m²
3
9
3
63,79 m²
3
10
3
62,11 m²
4
12
3
63,79 m²
4
20
3
59,89 m²
2

Opis Inwestycji

Duninów Residence to nasz kolejny prestiżowy projekt mieszkaniowy w sercu bliskiej Białołęki, który zostanie zrealizowany na Henrykowie przy ulicy Duninów.

Architektura budynku wyróżni się nowoczesną, płomienną ceglastoczerwoną kolorystyką elewacji. Efektowna bryła budynku utrzymana zostanie w prostym i funkcjonalnym stylu w kształcie „podkowy”.

Projektując nowe mieszkania, zadbaliśmy o zróżnicowane preferencje naszych klientów oraz komfort życia, przygotowując mieszkania o bardzo funkcjonalnych rozkładach dla rodzin wielodzietnych jak i dla tych mniejszych, mieszkania dla młodych par, seniorów, singli a także pod inwestycję.

Budynek będzie składał się z 77 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 32 m² do 109 m², usytuowanych na 5 kondygnacjach. Wszystkie mieszkania będą posiadać własny wygodny balkon, loggię lub piękny ogródek. Nasi architekci przewidzieli 82 miejsca parkingowe w garażu podziemnym a także 32 miejsca postojowe naziemne. Dostępne są również miejsca postojowe przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, wszystkie drzwi mają szerokość nie mniejszą niż 90 cm, a na przeszkodzie nie stoją żadne schody. W inwestycji znajdują się również komórki lokatorskie, boksy rowerowe, wózkownie oraz stojaki na rowery w częściach wspólnych budynku. Przestronne klatki schodowe wyposażone zostaną w nowoczesne, cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego. Części wspólne budynku zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort z ich korzystania.

W inwestycji Duninów Residence duży nacisk kładziony jest na najwyższej jakości materiały budowlane, energooszczędność budynku i nowoczesne instalacje teletechniczne. Budynek zrealizowany zostanie w tradycyjnej technologii murowanej zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami budowlanymi.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki o niskiej zabudowie. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz dogodna komunikacja z centrum miasta zapewniają idealne połączenie dla osób, które poszukują spokojnego miejsca do życia a nie chcą rezygnować z udogodnień dużego miasta.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na III kw. 2021 r. Zakończenie budowy III kw. 2023 r. Oddanie budynku do użytkowania I kw. 2024 r.

Inwestycja Duninów Residence znajduje się na Henrykowie, ul. Duninów (10.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez TPPI S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Duninów Residence w sprzedaży 64 nowe mieszkania o powierzchni od 32 do 87 metrów kwadratowych, w cenie od 8 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 48 m2 w cenie od 316 050 zł (19 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 65 m2 w cenie od 457 884 zł (39 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 87 m2 w cenie od 559 569 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców TPPI S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca) w cenie 27 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca) w cenie 33 000 zł

W inwestycji znajduje się 17 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy, wielkość: 1,49 - 5,20 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Drzwi wewnętrzne: - drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe, klasy C - drzwi do pomieszczeń gospodarczych i komórek lokatorskich - stalowe malowane lub ocynkowane - drzwi do wózkowni - stalowe malowane Oświetlenie zewnętrzne: - przy wejściu głównym do budynku do części mieszkalnej - przy wejściu do śmietnika - przy wejściach do klatek schodowych - oświetlenie dekoracyjne elewacji w parterze budynku - na balkonach i loggiach - lampy terenowe

Konstrukcja budynku

- fundamenty: płyta żelbetowa monolityczna, wylewana - konstrukcja: żelbetowa, szkieletowa - stropy: żelbetowe

Dach

stropodach lub/i dach odwrócony - panele fotowoltaiczne: umieszczone na dachu (wspomaganie zasilania części wspólnych budynku)

Elewacja

Tynk elewacyjny: cienko-powłokowy mineralny (kolor według projektu) / okładzina z płyt gresowych.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe: PCV okleina jednostronna z nawiewnikami i termoizolacyjnym zestawem szybowym, z okuciami obwiedniowymi.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi główne do budynku i drzwi do przedsionka - ślusarka aluminiowa z pełnym przeszkleniem (wyposażona w samozamykacz), elektromagnes, zamek zatrzaskowy, sterowany domofonem oraz system inteligentnego dostępu - drzwi do przedsionka - ślusarka aluminiowa z pełnym przeszkleniem - drzwi do śmietnika - stalowe bez naświetla z dolna kratką nawiewną drzwi do garażu podziemnego - brama segmentowa z napędem elektrycznym

Balkony

Balkony i loggie: - balustrady: pełne na podkonstrukcji lekkiej lub ażurowe ramy ze stali ocynkowanej, malowane proszkowo z wypełnieniem z pionowych elementów stalowych - posadzka: posadzka betonowa, zatarta na gładko - przegrody między balkonowe: panel pełny - daszki: brak - gniazdo elektryczne zewnętrzne - oświetlenie

Ściany

ściany zewnętrzne: - osłonowe - murowane z bloczków gazobetonowych lub pustaka ceramicznego lub pustaka silikatowego - obudowa kominów - cegła pełna lub silikatowa ściany wewnętrzne: - międzylokalowe - cegła silikatowa / pustak ceramiczny / żelbetowe - między lokalem, a komunikacją ogólną - cegła silikatowa / pustak ceramiczny / żelbetowe - działowe - cegła silikatowa / gazobeton - wykończenie ścian, części wspólnych i klatki schodowej - tynk, gruntowany i malowany / beton (kolor według projektu wnętrz) Izolacja termiczna ścian: styropian / wełna mineralna

Parapety zewnętrzne

blacha ocynkowana, malowana proszkowo

Parapety wewnętrzne

parapety okienne z konglomeratu. W pomieszczeniu kuchennym otwór okienny bez parapetu

Instalacje

Instalacja wody i kanalizacji: z tworzywa sztucznego, podejścia do instalacji przebiegające po ścianach międzylokalowych i elementach konstrukcyjnych (żelbet), bez wkuwania. Instalacja centralnego ogrzewania: z tworzywa sztucznego, rozprowadzenie podposadzkowe podłączenie grzejników do instalacji C.O., wyprowadzenie ze ściany, dolne: - w pokojach: grzejniki płytowe z termogłowicami - w łazienkach: grzejniki drabinkowe z termogłowicami. Instalacja elektryczna: rozprowadzenie podtynkowe, osprzęt w kolorze białym, lokal wyposażony w licznik energii elektrycznej i tablica rozdzielcza w holu. Instalacja w każdym mieszkaniu jest wyposażona w punkty oświetleniowe, włączniki, gniazda, instalację 3-fazową do płyty kuchennej oraz zestaw: telefon, komputer i TV (według projektu instalacji elektrycznej). Instalacja RTV / internet: podłączenie w pokoju dziennym. Instalacja telekomunikacyjna: skrzynka telekomunikacyjna w każdym lokalu i gniazdo abonenckie (doprowadzenie światłowodu). Instalacja wentylacji: mechaniczna. Wideodomofon.

Ogrzewanie

kotłownia gazowa

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (17): zakup nieobowiązkowy, wielkość: 1,49 - 5,20 m2 Komórki lokatorskie w cenie 6 500 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca) w cenie 27 000 zł: zakup nieobowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca) w cenie 33 000 zł: zakup nieobowiązkowy.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 64 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 32 do 87 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 316 050 do 748 974 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 600 do 9 800 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Duninów Residence znajduje się 19 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Duninów Residence położona będzie ok. 250 m od ulicy Modlińskiej. Do centrum Warszawy dojedziecie Państwo zaledwie w 20 minut mieszkając jednocześnie z dala od zgiełku stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki o niskiej zabudowie. W odległości kilku minut spacerem od osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych. Około 1 km od lokalizacji przebiega trasa linii tramwajowej nr 2 łączącej Białołękę m.in. ze stacją Metra Młociny a także linii tramwajowej nr 17 w kierunku Mokotowa. Tylko 8 minut zajmuje dojazd do mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny). Autobusem nr 511 dojadą Państwo z przystanku Obrazkowa do stacji Metra Młociny w zaledwie 7 minut. Dojazd Metrem do Centrum zajmie Państwu tylko 15 minut. Najbliższa okolica oferuje Państwu bogatą infrastrukturę usługową, w której znajdziecie wszystko, czego potrzeba w codziennym życiu: Biedronka oddalona 350 m od inwestycji, Urząd Dzielnicy Białołęka, Galeria Północna, liczne placówki opieki zdrowotnej m.in. Enel-Med, Żabka, Carrefour, stacje benzynowe oraz szereg innych usług – wszystko w promieniu 1 km. Znakomita lokalizacja Duninów Residence umożliwia również szybki dostęp do bogatej bazy edukacyjnej: żłobki i przedszkola: Klub Malucha „Artystyczny Domek” przy ul. Modlińskiej 129/1, Żłobek i przedszkole „ Lula” przy ul. Antalla 4, „Kangurek” Żłobek Białołęka Klub Malucha przy ul. Marywilskiej 60, „Puchatek” Żłobek NZOZ przy ul. Nowodworskiej 24, szkoły publiczne oraz niepubliczne: Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie" przy ul. Liczydło 3, Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego przy ul. Podróżniczej 11, Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi przy ul. Porajów 3, Szkoła informatyki dla dzieci i młodzieży „Giganci” przy ul. Porajów 3, Szkoła Językowa ProfiLingua przy ul. Światowida 18, Szkoła języka angielskiego oraz matematyki przy ul. Ceramicznej 18, Europejska Uczelnia w Warszawie przy ul. Modlińskiej 51 – oferująca liczne kierunki studiów oraz kursy. Dodatkowo w zasięgu ręki dostępne są również Total Fitness Białołęka, Ośrodek Rehabilitacyjno-Sportowy, korty tenisowe: Lekcje Tenisa ul. Podróżnicza 11, Morelowa Tennis Club ul. Morelowa 8, klub piłkarski Escola Varsovia a także Park Krajobrazowy Srebrna Góra i Park Henrykowski.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Duninów Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Duninów Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Duninów Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrazkowa 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Duninów Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się BP Tarchomin, w odległości 440 m znajduje się Delikatesy 24h.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Duninów Residence w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się FC Barcelona Escola Varsovia, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.06.2021
Data aktualizacji: 23.11.2021
TPPI S.A. logo

TPPI S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Serocka 27 lok. 1, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Sobota - tylko kontakt telefoniczny

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: