Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moja Północna Etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kościeszów, oferowane bezpośrednio przez

ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów

Moja Północna Etap IIIMoja Północna Etap III

9 zdjęć

Moja Północna Etap III
Moja Północna Etap III
Moja Północna Etap III
Moja Północna Etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

30 - 94/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Żerań 01 - 2054 m

Przystanek Tramwajowy - 286 m

Przystanek Autobusowy - 178 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 24 placówki edukacyjne, 27 kawiarni i restauracji, 29 sklepów, 34 obiekty sportowe, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 245 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 2,13-7,79 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 94 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Moja Północna będzie realizowane w 4 etapach. Etap pierwszy i drugi otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Cała inwestycja zakłada realizację osiedla na terenie zbliżonym do kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem. Każdy kolejny etap realizacji będzie stopniowo uzupełniał cały kwartał.

Standard inwestycji:

- certyfikowane materiały konstrukcyjne i budowlane

- funkcjonalny standard części wspólnych

- windy renomowanego producenta

- duże okna

- atrakcyjna wizualnie fasada

- komfortowy garaż podziemny i komórki lokatorskie

- wózkownie przy wejściach do klatek

- zielony i wolny od ruchu samochodowego wewnętrzny dziedziniec

- każde mieszkanie posiada balkon, loggie lub taras

- całodobowy monitoring

- droga dojazdowa, chodniki i ich nawierzchnie umożliwiają poruszanie się po terenie osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich

- wszystkie mieszkania w budynku będą dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Forma projektu koresponduje z charakterem dzielnicy, będącej przyjaznym miejscem do życia dla aktywnych i pełnych optymizmu osób. Zielony, przyjazny i wolny od ruchu samochodowego wewnętrzny dziedziniec uzupełni nowoczesną architekturę oraz stanie się miejską enklawą spokoju pośród tętniącego codziennym gwarem otoczenia zewnętrznego.

Mieszkania zaprojektowane zostały jako funkcjonalne, uniwersalne przestrzenie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe oraz rozwiązania techniczne gwarantują bezproblemową eksploatację.

Komunikacja

Tarchomin jest rejonem Białołęki posiadającym najlepiej rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. Niespełna 5 minut spacerem zajmuje dotarcie do przystanków linii tramwajowych nr 2 i nr 17 zapewniających dojazd do Centrum i Stacji Metra Młociny zaś najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 200 m od inwestycji. Linie autobusowe i tramwajowe umożliwiają też bezpośredni dojazd do Dworca Wileńskiego, skąd można się przesiąść do II linii metra lub kolejki SKM. Najbliższa stacja rowerów Veturilo znajduje się w odległości 500 m zaś bliskość trasy Mostu Północnego umożliwia szybki dojazd do centrum i łączy z pozostałymi dzielnicami Warszawy

Infrastruktura

Usytuowanie inwestycji na Tarchominie zapewnia również swobodny dostęp do wielu punktów usługowych i handlowych. Po drugiej stronie ul. Kościeszów jest usytuowane nowoczesne Centrum Handlowe a w odległości kilkuset metrów znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, placówki medyczne, urzędy czy kluby fitness.

Rekreacja

Moja Północna jest miejscem przyjaznym osobom aktywnym i pełnym sportowych pasji. W promieniu 1 km znajduje się 5 klubów fitness. Okoliczne tereny zielone są idealną przestrzenią zarówno dla biegaczy, spacerowiczów jak i rowerzystów. Białołęcki ośrodek sportu poza zajęciami sportowymi umożliwia korzystanie z basenu i ścianki wspinaczkowej a po drugiej stronie ul. Modlińskiej siedzibę ma klub piłkarski FCB Escola Varsovia.

Inwestycja Moja Północna Etap III znajduje się na Tarchominie, ul. Kościeszów (10.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 245 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Moja Północna Etap III w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 94 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 2,13-7,79 m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Moja Północna powstaje w najbardziej atrakcyjnym rejonie Białołęki – na Tarchominie. Teren inwestycji usytuowany jest przy ul. Kościeszów w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Dzielnicy oraz nowoczesnego Centrum Handlowego – Galeria Północna.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moja Północna Etap III?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Północna Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2054 metrów od inwestycji Moja Północna Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Żerań 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moja Północna Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Północna Etap III znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Teddy w odległości 252 m, Niepubliczne Przedszkole Wyspa Marzeń Warszawa - Białołęka w odległości 518 m, przedszkole w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moja Północna Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med w odległości 116 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 330 m, Poradnia Centrum w odległości 435 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Północna Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się Cukiernia Sowa, w odległości 207 m znajduje się Blikle, w odległości 208 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Północna Etap III w odległości 199 m znajduje się boisko / kort, w odległości 492 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.04.2023
Data aktualizacji: 23.05.2024
ECO Classic Sp. z o.o. logo

ECO Classic Sp. z o.o.

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023