Rożnowska Point - mieszkania na sprzedaż

Rożnowska Point

Warszawa, Praga-Południe, ul. Różnowska

(7,7 km od centrum Warszawy)

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Point

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Rożnowska Point zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Rożnowska Point to kameralny  budynek położony przy spokojnej ulicy Rożnowskiej na Pradze Południe wyróżniający się oryginalną koncepcją architektoniczną. Został wkomponowany w zabudowę istniejących budynków jednorodzinnych i kilku wielorodzinnych . Budynek posiadał będzie 5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Jest świetną propozycją dla osób chcących zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum Warszawy. Oferta obejmuję szeroka gamę mieszkań  w najbardziej  poszukiwanych obecnie  na  rynku  metrażach, są to 1-,2- i  3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 29 do 54 m2.  Prawie wszystkie lokale będą miały balkon lub loggię, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki. Do wyboru są dwa rodzaje miejsc postojowych, standardowe  i z pomieszczeniem na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie także 11  komórek lokatorskich wielkości od 3,47 do 4,13 mkw.W standardzie wyposażenia mieszkań znajdą się m.in. drzwi antywłamaniowe firmy Dierre, parapety z konglomeratu marmurowego i gres mrozoodporny na balkonach i loggiach. Wysokość lokali mieszkalnych została zaprojektowana na 2,75 m. Budynek będzie ogrodzony i wyposażony w domofony. Projekt przewiduje jedno, główne wejście.  Strefa wejściowa i hall zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowanych i posiadających wieloletnie doświadczenie architektów z firmy JMW Architekci. Projekt cechuje się nowoczesną stylistyką oraz zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, takich jak – eleganckie elementy fornirowane i wielkoformatowe płyty gres, oświetlenie strefowe podkreśli wyjątkowy charakter powierzchni wspólnej budynku. Na ścianach hallu zostaną umieszczone lustra powiększające optycznie przestrzeń oraz stylowe skrzynki na listy ze stali nierdzewnej. Komfort i funkcjonalność przestrzeni zapewnią między innym takie elementy jak wygodne siedzisko, umożliwiające chwilę odpoczynku, oraz donice z naturalną zielenią, cieszącą wzrok. Ponadstandardowo zostało również zaprojektowane ogrodzenie oraz strefa wejściowa do budynku – z użyciem betonu architektonicznego, płyt granitowych i kostki granitowej, a także lin ze stali nierdzewnej. Strefa wejściowa oraz hall zostaną podświetlone odpowiednio dobranymi lampami tworząc niepowtarzalne wrażenie czystości formy.Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Stąd do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu kilku minut. Szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy gwarantuje też rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki linii autobusowych i pętla kilku linii tramwajowych. Zaplecze handlowe stanowią natomiast centra handlowe: King Cross Praga, Promenada, Szembeka oraz liczne sklepy osiedlowe. Bliskie sąsiedztwo parku im. Płk. Jana Szypowskiego “Leśnika” ,  Rezerwatu krajobrazowo-historycznego  Olszynki Grochowskiej, pływalni Szuwarek oraz kortów tenisowych TKKF daje mieszkańcom możliwość  uprawiania sportu i korzystania z zielonych terenów rekreacyjnych.

Inwestycja Rożnowska Point znajduje się na Pradze-Południe, ul. Różnowska (7,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Real Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Rożnowska Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Point pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 52 do 53 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchniach od 52 do 53 m2 w cenie od 317 505 zł (4 mieszkania).

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Point w sprzedaży znajdują się 4 mieszkania które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkaniowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia: standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: miejsce postojowe nieobowiązkowe.. Cena: 22000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Point

Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Praga Południe u zbiegu ulic Rożnowskiej i Biskupiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionka i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Polskie Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, Gocław to blokowisko z wielkiej płyty, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Sierakowskiego, Łazienkowskiego i Poniatowskiego .

Komunikacja

Dzielnica Praga Południe to obszar ok. 22 km2, na którym mieszka aż 178 tys. osób, co wpływa na wysoką gęstość zaludnienia. Występuje tu zarówno architektura mieszkaniowa: wysokie bloki, apartamentowce i niewielka ilość willi, jak i budynki zakładów przemysłowych, biurowców, centrów handlowych. Na tereny zielone składa się 5 parków oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Charakterystycznymi obiektami są Stadion Narodowy, Teatr Powszechny czy Muszla Koncertowa w Parku Skaryszewskim . W odległości 200 metrów od inwestycji Rożnowska Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Cukrownicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Point znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Trzy Kolory w odległości 200 m, Xxiii Liceum Ogólnokształcące Im. M. Skłodowskiej - Curie w odległości 300 m, Liceum Ogólnokształcące nr XXIII im. M. Skłodowskiej-Curie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do placówek opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki medyczne tj.: w odległości 100 m Orlik. Praktyka lekarzy rodzinnych, w odległości 100 m Duo-Pharm s.c., w odległości 150 m Poradnia Lekarska U dr Marii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Cornette Underwear w odległości 100 m, Wineport - Twój sklep z winem w odległości 100 m, Studio Dekoracji Okien - Twój Styl Okna w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Nawodniony Ogród projekotwanie i nawadnianie ogrodów Warszawa w odległości 550 m, Kemping Turysta w odległości 600 m, Pływalnia Szuwarek w odległości 750 m.

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

dom kredytowy notus

Konsultant z Domu Kredytowego Notus
pomoże Ci szybko i bezpłatnie
znaleźć najlepszą ofertę kredytu
na zakup wybranej nieruchomości.

  • Biuro sprzedaży

Wiadomości powiązane z Real Invest Sp. z o.o.

Więcej wiadomości