Rożnowska Point - mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Rożnowska Point zostały już sprzedane
Zobacz inne oferty na Pradze-Południe lub pozostałe inwestycje dewelopera Real Invest Sp. z o.o.

Rożnowska Point

Warszawa, Praga-Południe, ul. Różnowska

(11 km do centrum)

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Point

Rożnowska Point to kameralny  budynek położony przy spokojnej ulicy Rożnowskiej na Pradze Południe wyróżniający się oryginalną koncepcją architektoniczną. Został wkomponowany w zabudowę istniejących budynków jednorodzinnych i kilku wielorodzinnych . Budynek posiadał będzie 5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Jest świetną propozycją dla osób chcących zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum Warszawy. Oferta obejmuję szeroka gamę mieszkań  w najbardziej  poszukiwanych obecnie  na  rynku  metrażach, są to 1-,2- i  3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 29 do 54 m2.  Prawie wszystkie lokale będą miały balkon lub loggię, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki. Do wyboru są dwa rodzaje miejsc postojowych, standardowe  i z pomieszczeniem na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie także 11  komórek lokatorskich wielkości od 3,47 do 4,13 mkw.W standardzie wyposażenia mieszkań znajdą się m.in. drzwi antywłamaniowe firmy Dierre, parapety z konglomeratu marmurowego i gres mrozoodporny na balkonach i loggiach. Wysokość lokali mieszkalnych została zaprojektowana na 2,75 m. Budynek będzie ogrodzony i wyposażony w domofony. Projekt przewiduje jedno, główne wejście.  Strefa wejściowa i hall zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowanych i posiadających wieloletnie doświadczenie architektów z firmy JMW Architekci. Projekt cechuje się nowoczesną stylistyką oraz zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, takich jak – eleganckie elementy fornirowane i wielkoformatowe płyty gres, oświetlenie strefowe podkreśli wyjątkowy charakter powierzchni wspólnej budynku. Na ścianach hallu zostaną umieszczone lustra powiększające optycznie przestrzeń oraz stylowe skrzynki na listy ze stali nierdzewnej. Komfort i funkcjonalność przestrzeni zapewnią między innym takie elementy jak wygodne siedzisko, umożliwiające chwilę odpoczynku, oraz donice z naturalną zielenią, cieszącą wzrok. Ponadstandardowo zostało również zaprojektowane ogrodzenie oraz strefa wejściowa do budynku – z użyciem betonu architektonicznego, płyt granitowych i kostki granitowej, a także lin ze stali nierdzewnej. Strefa wejściowa oraz hall zostaną podświetlone odpowiednio dobranymi lampami tworząc niepowtarzalne wrażenie czystości formy.Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Stąd do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu kilku minut. Szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy gwarantuje też rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki linii autobusowych i pętla kilku linii tramwajowych. Zaplecze handlowe stanowią natomiast centra handlowe: King Cross Praga, Promenada, Szembeka oraz liczne sklepy osiedlowe. Bliskie sąsiedztwo parku im. Płk. Jana Szypowskiego “Leśnika” ,  Rezerwatu krajobrazowo-historycznego  Olszynki Grochowskiej, pływalni Szuwarek oraz kortów tenisowych TKKF daje mieszkańcom możliwość  uprawiania sportu i korzystania z zielonych terenów rekreacyjnych.

Inwestycja mieszkaniowa Rożnowska Point znajdująca się na Pradze-Południe przy ul. Różnowska w odległości 11 kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez dewelopera Real Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Rożnowska Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Point pozostało na sprzedaż 0 mieszkań

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Invest Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku
Liczba budynków Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań Cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkaniowych
Wysokość pomieszczeń Informacja u dewelopera
Standard wykończenia Standard deweloperski
Rodzaj własności
Powierzchnie dodatkowe W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak ogródek, balkon
Komórki lokatorskie Nie przewidziano komórek lokatorskich
Miejsca postojowe W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • Miejsca postojowe podziemne: miejsce postojowe nieobowiązkowe.. Cena: 22000 zł
Udogodnienia Teren ogrodzony
Przyroda Informacja u dewelopera

Standard wykończenia

Posadzka

Szlichta cementowa zatarta na ostro, o wysokiej izolacyjności akustycznej (na dwóch warstwach styropianu).

Instalacje

Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacje RTV,
instalacja domofonowa, dzwonkowa.

Sufity

Tynki gipsowe sufitów nakładane maszynowo, malowane jednokrotnie z gruntowaniem – kolor biały.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C np. Dierre Asso 5 pokryte naturalnym dębowym fornirem, próg dębowy, wizjer szerokokątny, wyposażone w sztywny łańcuch i antywłamaniowy atestowany zamek, klamka i szyld – kolor satyna nikiel.

Parapety zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

Szkielet żelbetowy.

Dach

Stropodach płaski, pogrążony kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie. Odwodnienie dachów głównych grawitacyjne pionami wewnętrznymi w budynku, poprzez wpusty wbudowane, podgrzewane.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna w kuchni dla kuchni elektrycznej wypust z kostką zaciskową umieszczoną w
puszce (odrębnie zabezpieczone w TM), gniazda wtykowe dla okapu i zmywarki.
Instalacja Ciepłej wody użytkowej i wody zimnej z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki, w kuchni fragment podejścia pionowego
natynkowo.
Instalacja Kanalizacji z PCV, podejścia nawierzchniowo, częściowo podejścia w podbudowach posadzek.

Wyposażenie łazienki

Instalacja Kanalizacji z PCV, podejścia nawierzchniowo, częściowo podejścia w podbudowach posadzek, podejście do wc zakończone trójnikiem na pionie instalacyjnym.
Instalacja Ciepłej wody użytkowej i wody zimnej z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki.

Stolarka okienna

Okna PCV, obustronnie kolor dębowy, szklone zestawem szyb o współczynniku U=1,1 W/m2K, z funkcją mikrouchylenia, w każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno-rozwieralny. Nawiewniki w górnej części ram okiennych dla zapewnienia wymaganej infiltracji powietrza.

Ściany

Tynki gipsowe ścian nakładane maszynowo, zacierane, dla ścian z bloczków typu Silka.
Dla ścian z bloczków gipsowych ORTH Multigips specjalna systemowa masa szpachlowa (bez tynku).
Malowane jednokrotnie z gruntowaniem – kolor biały.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego.

Elewacja

Pokryte tynkiem cienkowarstwowym z izolacją cieplną, w strefie cokołowej z tynkiem mozaikowym.
Część elewacji – strefa wejściowa, fragmenty elewacji w strefie wejściowej z kamienia naturalnego.

Balkony

Balkony/Loggie:
Posadzki: gres (mat, satyna) mrozoodporny, antypoślizgowy.
Balustrady zewnętrzne na części obiektu pełne żelbetowe z wykończeniem analogicznym jak elewacja, pochwyty stalowe ocynkowane malowane proszkowo.
Wydzielenia między balkonami murowane, tynkowane.

Ogrzewanie

Zasilane z kotłowni własnej.

Czytaj więcej

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Point

Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Praga Południe u zbiegu ulic Rożnowskiej i Biskupiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionka i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Polskie Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, Gocław to blokowisko z wielkiej płyty, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Sierakowskiego, Łazienkowskiego i Poniatowskiego .

Komunikacja

Dzielnica Praga Południe to obszar ok. 22 km2, na którym mieszka aż 178 tys. osób, co wpływa na wysoką gęstość zaludnienia. Występuje tu zarówno architektura mieszkaniowa: wysokie bloki, apartamentowce i niewielka ilość willi, jak i budynki zakładów przemysłowych, biurowców, centrów handlowych. Na tereny zielone składa się 5 parków oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Charakterystycznymi obiektami są Stadion Narodowy, Teatr Powszechny czy Muszla Koncertowa w Parku Skaryszewskim . W odległości 200 metrów od inwestycji Rożnowska Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Cukrownicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Point znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Trzy Kolory w odległości 200 m, Xxiii Liceum Ogólnokształcące Im. M. Skłodowskiej - Curie w odległości 300 m, Liceum Ogólnokształcące nr XXIII im. M. Skłodowskiej-Curie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do placówek opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki medyczne tj.: w odległości 100 m Orlik. Praktyka lekarzy rodzinnych, w odległości 100 m Duo-Pharm s.c., w odległości 150 m Poradnia Lekarska U dr Marii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Cornette Underwear w odległości 100 m, Wineport - Twój sklep z winem w odległości 100 m, Studio Dekoracji Okien - Twój Styl Okna w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Nawodniony Ogród projekotwanie i nawadnianie ogrodów Warszawa w odległości 550 m, Kemping Turysta w odległości 600 m, Pływalnia Szuwarek w odległości 750 m.

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży

Wiadomości powiązane z Real Invest Sp. z o.o.

Więcej wiadomości