Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Goslove

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, oferowane bezpośrednio przez

PROFBUD

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 17-19

Osiedle GosloveOsiedle Goslove

5 zdjęć

Osiedle Goslove
Osiedle Goslove
Osiedle Goslove
Osiedle Goslove
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

27 - 97/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

8

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Olszynka Grochowska - 2153 m

Przystanek Tramwajowy - 1271 m

Przystanek Autobusowy - 236 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

20 placówek medycznych, 51 placówek edukacyjnych, 65 kawiarni i restauracji, 50 sklepów, 65 obiektów sportowych, 37 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 233 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, ogródek, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 97 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Goslove znajduje się 16 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Czy potrafisz wskazać miejsce, do którego codziennie wracasz jak na skrzydłach? Czy znasz adres, pod którym domowy gwar i szczere emocje tworzą najpiękniejszy ze światów? Czy chcesz zabrać tam swoich bliskich i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą? Czy już wiesz, gdzie jest Twój dom? Szukając odpowiedzi, zaufaj uczuciom. Poczuj prawdziwą atmosferę Osiedla Goslove – nowego miejsca powstającego na warszawskim Gocławiu.

To tu właśnie pozytywna energia mieszkańców naturalnie przeplata się z nowoczesną architekturą miejską. Odkryj przestrzeń w dobrym guście, skomponowaną z dobrych relacji i planów na udaną przyszłość. Zamieszkaj w świecie, który pokochasz.

Osiedle zlokalizowane przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego to propozycja dla osób ceniących sobie historię miejsca, szeroki dostęp do oferty handlowo-usługowej, a także dogodną komunikację z resztą miasta. Nazwa inwestycji, ma bowiem ścisły związek z historią dzielnicy i stanowi ukłon w stronę rdzennych mieszkańców – już w 1376 roku dzielnica nosiła nazwę Goslave. W dwóch, 8-kondygnacyjnych budynkach znajdą się łącznie 233 mieszkania. Oferta obejmuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 26 m² do 107 m². Wybrane mieszkania posiadają indywidualne ogródki z widokiem na patio, dzięki którym ich właściciele zyskają dodatkową przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Mieszkańcy lokali znajdujących się na wyższych piętrach będą mogli natomiast spędzać czas wolny na balkonach, wypoczywając przy tym w starannie zaaranżowanych zimnych lub ciepłych ogrodach zimowych. Ten nowy trend w budownictwie nie tylko wyróżnia inwestycję, ale dostarcza wiele możliwości aranżacyjnych miłośnikom zieleni. Wielbicielom pięknych widoków proponujemy z kolei mieszkania na najwyższych kondygnacjach z tarasami na dachu, z których rozpościera się niesamowity widok na ukochaną dzielnicę oraz całą panoramę miasta. Znakiem rozpoznawczym budynków jest także nowoczesna architektura o naprzemiennej geometrii elementów fasady. W trosce o komfort mieszkańców na parterze znajdą się lokale usługowe, plac zabaw dla dzieci oraz elementy zielonej architektury. W inwestycji zaprojektowano również halę garażową, komórki lokatorskie, parkingi dla rowerów oraz miejsca ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja Osiedle Goslove znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 17-19 (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez PROFBUD.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 233 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Goslove w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 97 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Goslove?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Goslove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 236 metrów od inwestycji Osiedle Goslove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rechniewskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Goslove znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Goslove znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 29 m, Szkoła Podstawowa nr 402 w odległości 232 m, Przedszkole nr 425 w odległości 275 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Goslove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VitaDental w odległości 205 m, Promenadent w odległości 282 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 312 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Goslove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 192 m znajduje się u Ani, w odległości 204 m znajduje się Carrefour Pro, w odległości 280 m znajduje się A.Blikle.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Goslove w odległości 40 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 129 m znajduje się boisko / kort, w odległości 143 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.08.2022
Data aktualizacji: 21.06.2024
PROFBUD logo

PROFBUD

Adres biura sprzedaży:

ul. Ostrobramska 76, 04-175 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 09:30 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023