Legionów 66 - Etap I

NOWY OBRAZ MIASTA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MS Investments

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Legionów 66

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 645 ofert w najbliższej okolicy!

Legionów 66 - Etap I

3 zdjęcia

Legionów 66 - Etap I
Legionów 66 - Etap I
Legionów 66 - Etap I

Najbliższe inwestycje

 • Legionów 66 - Etap II
  od: 6 750 zł/m2
  Pod wynajem

  MS Investments

 • Legionów 66 - Etap III
  od: 6 300 zł/m2
  Pod wynajem

  MS Investments

 • Więckowskiego 79

  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Legionów 66 to inwestycja mieszkaniowa w centrum Łodzi na rogu ul. Legionów i Ul. Pogonowskiego. Jest to centralna lokalizacja charakteryzująca się dużym potencjałem atrakcyjności ze względu na bliskość Śródmieścia, CH Manufaktura i planowanej stacji tzw. „Łódzkiego metra”, Lokalizacja charakteryzuje się niskim natężeniem ruchu kołowego i sprawnym dojazdem komunikacją miejską w każdym kierunku miasta. Dzięki zaprojektowaniu pięciu zróżnicowanych elewacji budynek doskonale wpisze się w kamieniczny charakter tej części miasta.

To jeden z większych projektów mieszkaniowych w tej części miasta realizowanych w ostatnich latach.

Na uwagę zasługuje fakt, że okolica inwestycji została już częściowo zrewitalizowana, a kolejne prace są w trakcie realizacji. Rewitalizowane są ulice, chodniki, zielone skwery, place zabaw oraz infrastruktura komunikacji miejskiej.

Ta część miasta szybko się zmienia i unowocześnia, a nasza inwestycja z pewnością będzie częścią tego procesu.

Obecnie realizowany jest I etap, w którym znajdzie się 102 mieszkania. Optymalne mieszkanie znajdą tu zarówno inwestorzy jak i osoby szukające miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny. W inwestycji zaprojektowano mieszkania od 1 do 4 pokoi w metrażach 25 – 79 m2.

Dając o maksymalny komfort mieszkańców, budynek zaprojektowany został tak, by jego części komunikacyjne przylegały do ulicy, natomiast większość mieszkań zaprojektowana od i dziedzińca i posiada południową ekspozycję.

Inwestycja Legionów 66 - Etap I znajduje się w Starym Polesiu, ul. Legionów 66 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera MS Investments.

Inwestycja Legionów 66 - Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Legionów 66 - Etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MS Investments przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc): w cenie 17.000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc): w cenie 32.000 zł.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ulica Legionów jest jedną z głównych ulic w centrum Łodzi. Mimo śródmiejskiego położenia charakteryzuje się niewielkim ruchem kołowym ze względu na częściowy ruch jednokierunkowy od ul. Zachodniej do Alei Włókniarzy. Zabudowa tej części miasta wyróżnia się różnorodnością nowych i starych kamienic tworzących niepowtarzalny klimat miasta. Inwestycja Legionów 66 znajduje się obszarze objętym miejskim programem rewitalizacji. Na odcinku przy ul. Pogonowskiego inwestycja sąsiaduje z terenem już zrewitalizowanym. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wizytówka miasta jaką jest CH Manufaktura. To handlowe i rozrywkowe serce Łodzi. W planach jest budowa stacji łódzkiej kolei podziemnej przy CH Manufaktura, która będzie zaledwie 5 minut drogi od inwestycji. Przy ul. Legionów znajdują się przystanki linii tramwajowych 7 i 43 gwarantujące sprawny transport w kierunku ul. Zachodniej i al. Włókniarzy.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legionów 66 - Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Legionów 66 - Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Legionów - Cmentarna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap I znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 41 w odległości 360 m, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi w odległości 390 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legionów 66 - Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Profimedic w odległości 130 m, Lekarz w odległości 280 m, NZOZ Multimed w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legionów 66 - Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap I w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 09.11.2018
Data aktualizacji: 02.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: