Legionów 66 - Etap I

NOWY OBRAZ MIASTA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMS Investments

Ceny od: 6 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Legionów 66 - Etap I dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1.18
3
66 m²
1
396 000 zł6 000 zł/m²
4.18
3
65,23 m²
4
410 949 zł6 300 zł/m²

Opis Inwestycji

Legionów 66 to inwestycja mieszkaniowa w centrum Łodzi na rogu ul. Legionów i Ul. Pogonowskiego. Jest to centralna lokalizacja charakteryzująca się dużym potencjałem atrakcyjności ze względu na bliskość Śródmieścia, CH Manufaktura i planowanej stacji tzw. „Łódzkiego metra”, Lokalizacja charakteryzuje się niskim natężeniem ruchu kołowego i sprawnym dojazdem komunikacją miejską w każdym kierunku miasta. Dzięki zaprojektowaniu pięciu zróżnicowanych elewacji budynek doskonale wpisze się w kamieniczny charakter tej części miasta.To jeden z większych projektów mieszkaniowych w tej części miasta realizowanych w ostatnich latach.Na uwagę zasługuje fakt, że okolica inwestycji została już częściowo zrewitalizowana, a kolejne prace są w trakcie realizacji. Rewitalizowane są ulice, chodniki, zielone skwery, place zabaw oraz infrastruktura komunikacji miejskiej.Ta część miasta szybko się zmienia i unowocześnia, a nasza inwestycja z pewnością będzie częścią tego procesu.Obecnie realizowany jest I etap, w którym znajdzie się 102 mieszkania. Optymalne mieszkanie znajdą tu zarówno inwestorzy jak i osoby szukające miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny. W inwestycji zaprojektowano mieszkania od 1 do 4 pokoi w metrażach 25 – 79 m2.Dając o maksymalny komfort mieszkańców, budynek zaprojektowany został tak, by jego części komunikacyjne przylegały do ulicy, natomiast większość mieszkań zaprojektowana od i dziedzińca i posiada południową ekspozycję.

Inwestycja Legionów 66 - Etap I znajduje się w Starym Polesiu, ul. Legionów 66 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera MS Investments.

Inwestycja Legionów 66 - Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Legionów 66 - Etap I pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 65 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 66 m2 w cenie od 396 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MS Investments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc): w cenie 32.000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc): w cenie 17.000 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 65 do 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 396 000 do 410 949 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 000 do 6 300 zł.
Opis płatności:harmonogram płatności skorelowany z postępami prac budowlanych.
Warunki rezerwacji:bezpłatna rezerwacja 3 dni, umowa rezerwacyjna 30 dni, opłata 5000zł..
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 8 do 9 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Legionów 66 - Etap I

Ulica Legionów jest jedną z głównych ulic w centrum Łodzi. Mimo śródmiejskiego położenia charakteryzuje się niewielkim ruchem kołowym ze względu na częściowy ruch jednokierunkowy od ul. Zachodniej do Alei Włókniarzy. Zabudowa tej części miasta wyróżnia się różnorodnością nowych i starych kamienic tworzących niepowtarzalny klimat miasta. Inwestycja Legionów 66 znajduje się obszarze objętym miejskim programem rewitalizacji. Na odcinku przy ul. Pogonowskiego inwestycja sąsiaduje z terenem już zrewitalizowanym. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wizytówka miasta jaką jest CH Manufaktura. To handlowe i rozrywkowe serce Łodzi. W planach jest budowa stacji łódzkiej kolei podziemnej przy CH Manufaktura, która będzie zaledwie 5 minut drogi od inwestycji. Przy ul. Legionów znajdują się przystanki linii tramwajowych 7 i 43 gwarantujące sprawny transport w kierunku ul. Zachodniej i al. Włókniarzy.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legionów 66 - Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Legionów 66 - Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Legionów - Cmentarna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap I znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 41 w odległości 360 m, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi w odległości 390 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legionów 66 - Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Profimedic w odległości 130 m, Lekarz w odległości 280 m, NZOZ Multimed w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legionów 66 - Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap I w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 09.11.2018

Data aktualizacji: 05.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie