+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania

210 ofert w 5 inwestycjach

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Gwiazdowa Park
  2 kw. 2025
  Prestiżowe apartamenty w Łodzi Unikalny projekt inwestycyjny na prestiżowym osiedlu w Łodzi. Gwiazdowa Park to kameralna inwestycja w sąsiedztwie parku, na Osiedlu Retkinia. Kwintesencja stylu i elegancji, która otaczać Cię będzie na każdym kroku. Inwestycja składa się z 28 apartamentów z balkonami i garażem, rozłożonych na 7 piętrach budynku o nowoczesnej, bryle inspirowanej

  Gwiazdowa Park

  ul. Gwiazdowa , Karolew-Retkinia Wschód, Polesie, Łódź(2.8 km od centrum)
  Matbud Gwiazdowa Sp. z o.o.
 • Osiedle na Zdrowiu IV
  1 kw. 2024
  Koncept Inwestycji „Osiedle na Zdrowiu” będzie realizowany w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstanie łącznie 463 mieszkań o powierzchni użytkowej w przedziale od 31 m2 do 73 m2. W ramach inwestycji Osiedle na Zdrowiu IV zostanie wybudowanych 98 lokali mieszkalnych w 8 trzykondygnacyjnych budynkach oraz 1 budynek jednorodzinny dwulokalowy. Na przyszłych

  Osiedle na Zdrowiu IV

  ul. Biegunowa , Złotno, Polesie, Łódź(4.7 km od centrum)
  WAN S.A.
 • Konstantynowska Garden
  gotowe
  W ramach projektu Konstantynowska Garden powstaną 2 nowoczesne budynki z windami. Właściciele lokali położonych na parterze będą mogli cieszyć się przydomowymi ogródkami, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony lub loggie. Niezwykłego uroku nada kompleksowi zlokalizowany w jego najbliższym sąsiedztwie ogród botaniczny, który stwarza idealną przestrzeń do codziennej rekreacji

  Konstantynowska Garden

  ul. Konstantynowska 38 , Zdrowie-Mania, Polesie, Łódź(3.7 km od centrum)
  GK Plus
 • Srebrzyńska Park II
  gotowe
  Srebrzyńska Park II to realizowany w trzeciej kolejności etap inwestycji mieszkaniowej obok Parku na Zdrowiu. Pomiędzy wybudowanymi apartamentowcami powstaną dwa budynki wielorodzinne. Nadano im formę liter L i łączyć je będzie okazałe wewnętrzne patio. Budynki będą cztero- i pięcio-piętrowe z windami. W inwestycji znajdzie się 171 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 do 112 m2. Do

  Srebrzyńska Park II

  ul.Srebrzyńska 42b , Zdrowie-Mania, Polesie, Łódź(3.9 km od centrum)
  Peira
 • Botanic Park
  2 kw. 2024
  Botanic Park to nowoczesne osiedle dla osób preferujących bliskość miasta, a jednocześnie pragnących ciszy, kameralności i spokoju. Kompleks Botanic Park położone jest w zachodniej części Łodzi, w dzielnicy Polesie przy ul. Konstantynowskiej 64c. Mieszkania dopasowane do Ciebie Osiedle będzie składać się 7 budynków podzielonych na dwa etapy budowy. Etap I to cztery budynki, 168 mieszkań, które

  Botanic Park

  ul. Konstantynowska 64C , Złotno, Polesie, Łódź(4 km od centrum)
  Getmar
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Zdrowie-Mania

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wyjątkowe mieszkania na sprzedaż: Łódź Zdrowie zielenią stoi

Łódzkie osiedle Zdrowie-Mania to teren położony tuż przy parku Zdrowie. Jeszcze nie tak dawno temu osiedle było integralną częścią dzielnicy Polesie, ale przez zmiany w podziale administracyjnym wszystkie dzielnice w Łodzi zostały zlikwidowane. Zielone Zdrowie to zdecydowanie jedna z najlepszych lokalizacji w całym mieście. Pierwsze co rzuca się w oczy, patrząc na Zdrowie, jest mieszczący się w granicach osiedla park im. marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to największy park rekreacyjny w całej Łodzi, a ponadto mieści w sobie wiele wyjątkowych atrakcji. Miejskie zoo, ogród botaniczny oraz dendrologiczny, lunapark i liczne tereny sportowe. Poza wyjątkową powierzchnią parku osiedle znajduje się blisko centrum miasta, oferując nowe mieszkania. Łódź Zdrowie to okolica, która sama zachęca do aktywnego spędzania czasu w pobliżu najciekawszych miejsc oferowanych w mieście.

Co oferują mieszkania w Łodzi? Osiedle na zdrowiu z ogłoszeniami nie tylko na kawalerki i mieszkania z ogródkiem

Rynek pierwotny na terenie osiedla oferuje zainteresowanym szeroki wybór nieruchomości do wyboru. Wśród nich znajdują się ogłoszenia na przestronne kawalerki, 2-pokojowe mieszkania nieopodal parku oraz mieszkania gotowe przyjąć większe rodziny bez obaw o brak prywatnego pokoju dla każdego członka. Wiele mieszkań posiada prywatne miejsca postojowe oddalone raptem parę kroków od wejścia do budynku. Osoby wybierające parter mogą nieraz liczyć na duży taras wychodzący wprost na prywatny ogródek. Patrząc na średni metraż, deweloperzy oferują mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 110 m2.

Jakie są ceny mieszkań na osiedlu? Wyróżnione inwestycje w niepowtarzalnej lokalizacji

Rozwijający się rynek nieruchomości sprawia, że każdy zainteresowany może znaleźć swoje idealne mieszkanie na zdrowiu. Łódź to miasto, o którym deweloperzy na pewno nie zapomnieli, a oferowane mieszkania mogą okazać się w przyszłości świetnym ulokowaniem kapitału. Wiele czynników decyduje o cenie nieruchomości. Zdecydowanie jedną z najważniejszych jest lokalizacja. Bliskość przyrody i centrum miasta sprawiają, że inwestycja mieszkaniowa w łódzkiej dzielnicy Zdrowie może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dodatkowo udogodnienia w postaci miejsca parkingowego, tarasu czy balkonu albo widoku wprost na tereny zielone parku mogą finalnie podnieść kwotę, jaką przyjdzie zapłacić za mieszkanie. Średnie ceny za m2 przez oferowany komfort i świetną lokalizację mogą być nieznacznie większe niż w innych rejonach miasta.

Park i bliskość do centrum. Łódź Zdrowie-Mania oferuje pełny komplet

Okolica parku i bliskość do centrum zdecydowanie budują popyt na mieszkanie. Łódź Zdrowie, Sprzedam mieszkanie to częsty zwrot, jaki można uświadczyć na stronach oferujących nieruchomości na osiedlu. Deweloperzy oferują zainteresowanym wiele zadbanych budynków w sąsiedztwie pięknego parku. Projekty deweloperskie tworzą miejsce dla osób ceniących komfort, jak i bliskość do przyrody.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Zdrowiu-Manii na portalu rynekpierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż na Zdrowiu-Mani

Na Zdrowiu-Mani dostępnych jest 210 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Zdrowiu-Mani mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 28 do 117 m², w tym:

 • kawalerki - 42 lokale
 • mieszkania 2-pokojowe - 61 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 78 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 22 lokale
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 7 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie na Zdrowiu-Mani?

Najtańsze nowe mieszkanie na Zdrowiu-Mani dostępne w sprzedaży kosztuje 283 324 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania na Zdrowiu-Mani wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym na Zdrowiu-Mani nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Zdrowie-Mania - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy na Zdrowiu-Mani oddali do użytku 35 lokali mieszkalnych. 61 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 183 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 183 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań na Zdrowiu-Mani, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 46 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 8 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 151 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 13 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 4 lokale
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów na Zdrowiu-Mani i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: