Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Corso etap 1

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kasprzaka, oferowane bezpośrednio przez

VFM Real Estate

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka

Ceny od: 8 650 zł/m2
Corso etap 1Corso etap 1

14 zdjęć

Corso etap 1
Corso etap 1
Corso etap 1
Corso etap 1
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

32 - 96/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Kaliska - 1527 m

Przystanek Tramwajowy - 153 m

Przystanek Autobusowy - 260 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 33 sklepy, 31 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy
 • rezerwat przyrody

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 56 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 650 do 11 450 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Corso etap 1 znajduje się 29 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

CORSO

Na przestrzeni lat historyczna, poprzemysłowa architektura z cegłą na czele stała się łódzką wizytówką docenianą w Polsce oraz na świecie. Projekt Corso zrodził się z chęci napisania nowej historii miasta i stworzenia na mapie Łodzi osiedla na miarę przyszłości, łączącego w sobie funkcję mieszkalną, usługową i rekreacyjną, a jej spoiwem będzie zagospodarowana zielenią aleja spacerowa. Inwestycja deweloperska powstanie w dzielnicy Polesie, zaledwie 1000 m od łódzkiej Manufaktury oraz 750m od największego w Łodzi Parku im. marszałka Józefa Piłsudskiego. Za realizację Corso odpowiada deweloper VFM Real Estate.

O budynku

W pierwszym budynku Inwestycji Corso powstanie 112 mieszkań, każde z balkonem, ogródkiem lub tarasem. W sprzedaży będą dostępne mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażach od 32 do 100 m².

Dodatkowo do mieszkań można dokupić komórkę lokatorską oraz miejsce garażowe i miejsce garażowe dla jednośladów. Do dyspozycji mieszkańców w budynkach znajdą się także ogólnodostępne rowerownie, w której każdy będzie mógł bezpiecznie przechować swój rower.

Teren

Inwestycja Corso zakłada realizację nowoczesnego osiedla złożonego z 13 budynków mieszkalnych o liczbie 5-12 kondygnacji. Najbardziej charakterystycznym punktem projektu i wizytówką Inwestycji, będzie „Corso” – reprezentacyjny deptak biegnący wzdłuż całego osiedla, zakończony zielonym skwerem miejskim z kawiarnią w kształcie okręgu.

Do dyspozycji mieszkańców Corso będzie także kilka placów zabaw oraz strefy rekreacyjne. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym, a z myślą o osobach odwiedzających osiedle przewidziane są również miejsca parkingowe dla gości. Ponadto na terenie osiedla znajdą się stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, paczkomaty, parkingi dla rowerów oraz lokale usługowe i gastronomiczne z ogródkami. W Inwestycji zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne i urbanistyczne, które sprawią, że Inwestycja będzie komfortowym miejscem do życia.

Inwestycja Corso etap 1 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Kasprzaka (2.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez VFM Real Estate.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Corso etap 1 w sprzedaży jest 56 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 96 metrów kwadratowych , w cenie od 8 650 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców VFM Real Estate przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Corso etap 1?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Corso etap 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1527 metrów od inwestycji Corso etap 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Corso etap 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Corso etap 1 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 255 m, Przedszkole Miejskie nr 98 w odległości 259 m, Zespół Szkół Ekonomiczno-turystyczno-hotelarskich im. Władysława Grabskiego w odległości 261 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Corso etap 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentamex w odległości 316 m, Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w odległości 470 m, Klinika Stomatologiczna Mak-Laser w odległości 546 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Corso etap 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Netto, w odległości 170 m znajduje się Margo, w odległości 311 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Corso etap 1 w odległości 261 m znajduje się boisko / kort, w odległości 263 m znajduje się boisko / kort, w odległości 265 m znajduje się Saltos.

Data publikacji: 12.10.2022
Data aktualizacji: 06.05.2024
VFM Real Estate logo

VFM Real Estate

Adres biura sprzedaży:

Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023