Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Łódź, Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko

196 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Maratońska 49 - Nowa Retkinia
  4 kw. 2024
  MARATOŃSKA 49 to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, zlokalizowany w spokojnej części Łodzi, niedaleko ulic Retkińska i Obywatelska. Ta nowa prestiżowa inwestycja to komfortowe osiedle, idealne do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Usytuowanie inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.Osiedle to inwestycja zaplanowana z rozmachem i ogromną dbałością o komfort mieszkańców. Składa się z 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, podpiwniczonych – jednego 11 kondygnacyjnego oraz 3 budynków 5-kondygnacyjnych. W budynkach zaprojektowano 321 lokali mieszkalnych oraz 3 lokale usługowe. Z myślą o naszych najmniejszych mieszkańcach w inwestycji przewidziano prywatne przedszkole czynne od momentu oddania inwestycji.Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą.Na terenie osiedla podziwiać będzie można piękną zieleń, powstanie strefa dla relaksu na patio z alejkami, ławeczkami i placem zabaw.Maratońska bez wątpienia zostanie jednym z najciekawszych łódzkich osiedli.

  Maratońska 49 - Nowa Retkinia

  od 8 500 zł/m2
  ul. Maratońska 49 , Retkinia Zachód-Smulsko, Polesie, Łódź(4.6 km od centrum)
  Vision Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Olimpijczyk
  Oferta archiwalna
  Osiedle Olimpijczyk to komfortowe miejsce do mieszkania, blisko zieleni, w atrakcyjnej okolicy, z nowoczesnym zagospodarowaniem terenu. Sprawdzi się zarówno dla osób aktywnych, energetycznych, jak i dla szukających spokoju. Inspiracją do stworzenia wyjątkowego klimatu inwestycji była sylwetka wybitnego polskiego sportowca i lekkoatlety, Janusza Kusocińskiego. Jego pasja do biegania doprowadziła go na podium wiele razy – dlatego chcemy, aby Osiedle Olimpijczyk było przystanią dla pasjonatów, ludzi pełnych życia i ciekawych świata, którzy każdego dnia stają na podium swoich własnych sukcesów, tych małych i dużych.Osiedle Olimpijczyk zlokalizowane jest przy ulicy Kusocińskiego 115 i 117 (6 km od ulicy Piotrkowskiej, centrum Łodzi) i realizowane jest przez Polski Holding Nieruchomości S.A.Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2022 roku.W osiedlu znajduje się 76 stanowisk postojowych w garażu podziemnym, 106 miejsc parkingowych naziemnych oraz 42 komórki lokatorskie.Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6 250 zł za mkw. Do wyboru są mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe – każde z nich posiada loggię, balkon lub ogródek, a ich powierzchnie zajmują od 27 mkw. do ponad 86 mkw.W ofercie osiedla znajdują się także atrakcyjne pakiety wykończenia mieszkania pod klucz w cenach od 649 zł za m2, kompleksowe doradztwo kredytowe i pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności.Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży aby uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania i poznać szczegóły oferty.

  Osiedle Olimpijczyk

  ul. Kusocińskiego 115, 117 , Złotno, Polesie, Łódź(4.6 km od centrum)
  Polski Holding Nieruchomości S.A.
 • Novo Park
  Oferta archiwalna
  Novo Park Apartamenty Retkinia, to wyjątkowa i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem lokalizacja na mapie Łodzi. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o zamieszkaniu tu na stałe. W otoczeniu zieleni, Uroczyska Lublinek z dala od zgiełku miasta, zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i odpoczynku po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie dobrze skomunikowana i wygodna.Novo Park Apartamenty Retkinia, to przestronne, wygodnie urządzone mieszkania, wyjątkowo duże balkony i tarasy, jak również świetnie zagospodarowany teren inwestycji. Powstaną tu pergole, ławeczki, trawniki, ścieżki czy plac zabaw dla dzieci. Cały teren będzie oświetlony i ogrodzony. To miejsce dla Ciebie, zamieszkaj u nas wygodnie, zamieszkaj bezpiecznie.

  Novo Park

  ul. Falista 174 , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.1 km od centrum)
  Polski Deweloper Sp. z o.o. Sp. k.
 • Nowe Polesie III B
  Oferta archiwalna
  Nowe Polesie III bObecnie realizowany jest czwarty etap kompleksu mieszkaniowego zlokalizowanego przy ulicy Pienistej – Nowe Polesie III b. Jego architektura jest spójna z poprzednimi, już zrealizowanymi z powodzeniem projektami. Tu również królować będą najwyższej klasy materiały wykończeniowe – tynk akrylowy, szkło, naturalne drewno i grafitowa blacha. W tej części inwestycji znajdzie się sześć czteropiętrowych budynków oferujących 225 nowoczesnych lokali o powierzchniach od 38 do 92 mkw. Zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą funkcjonalność i jak najlepsze doświetlenie wnętrz. Pod ziemią zlokalizowano garaż na 131 samochodów. Ponadto, w obrębie osiedla ulokowano 96 dodatkowych miejsc postojowych.Dopłaty za wykończenie mieszkania:opcja standard - +350 złopcja standard plus - +450złopcja vip - +550złKomórka lokatorska 1620 zł/m2 bruttoMiejsce postojowe w garażu podziemnym 26 000, 00zł bruttoMiejsce postojowe na zewnątrz 10 000, 00zł bruttotaras/balkon 500 zł/m2 bruttoInwestycja zakończona, z pozwoleniem na użytkowanie.

  Nowe Polesie III B

  ul. Pienista 51, 51A-C , Polesie, Łódź(4.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Kolarska 32
  Oferta archiwalna
  Więcej informacji w biurze sprzedaży: +48 22 430 63 30

  Kolarska 32

  ul. Kolarska 32 , Polesie, Łódź(6.1 km od centrum)
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Informacje o Retkini Zachód-Smulsku

Na Retkini Zachód-Smulsku dostępnych jest 196 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Retkini Zachód-Smulsku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 89 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (83 mieszkania).
 • 2-pokojowe (16 mieszkań).
 • 3-pokojowe (83 mieszkania).
 • 4-pokojowe (14 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Retkini Zachód-Smulsku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Retkini Zachód-Smulsku kosztuje 210 834 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Retkini Zachód-Smulsku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: