Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 55,26 m² - numer 13

Rezerwacja

Łódź, Polesie, Koziny, ul. Odolanowska 3Inwestycja: Odolanowska ParkDeweloper: Maxbud Apartments

Odolanowska Park

5 zdjęć

Odolanowska Park
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
55,26 m²
Piętro:
3 piętro
Strona świata:
zachód, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: w garażu
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku
Udogodnienia
teren ogrodzony, winda
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Odolanowska Park

Transport

Drewnowska - Karskiego - 190 m

Sklepy

Sklep osiedlowy - 280 m

Edukacja

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 - 190 m

Sport

Boisko - 260 m

Niewątpliwym atutem inwestycji Odolanowska Park jest jej lokalizacja, która umożliwia szybki dojazd nie tylko do Centrum Miasta, ale również do pozostałych dzielnic Łodzi. To idealne miejsce zarówno dla młodych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum, ale również dla tych, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i spokojną okolicę. Inwestycja realizowana jest przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz zagospodarowany zielenią.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Odolanowska Park na Kozinach, ul. Odolanowska 3 (2.8 km od centrum Łodzi).

Inwestycja jest realizowana przez Maxbud Apartments.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 18 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 11 ofert o powierzchni od 52 do 94 m².

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Odolanowska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 13 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Apartments przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Odolanowska Park to nowoczesny budynek wielorodzinny usytuowany w bliskim sąsiedztwie Centrum Miasta i Manufaktury w dzielnicy Polesie przy ulicy Odolanowskiej 3. W sześciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 18 atrakcyjnych i przestronnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37 m2 do 116m2. W naszej ofercie znajdą Państwo również dwa prestiżowe 5-pokojowe apartamenty dwupoziomowe mieszczące się na I piętrze budynku. Różnorodność metraży i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwolą znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta! Wszystkie mieszkania posiadają balkony i przestronne tarasy. Budynek wyposażony jest w nowoczesną cichobieżną windę umożliwiającą zjazd do garaży i piwnic. Dla wygody mieszkańców w parterze budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, natomiast komórki lokatorskie znajdują się w piwnicy budynku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Odolanowska Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 26.11.2018
Data aktualizacji: 12.07.2021
Maxbud Apartments logo

Maxbud Apartments

MAXBUD APARTMENTS

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Jasińskiego 26A lok. 1 91-493 Łódź

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: