Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Odolanowska Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Odolanowska, oferowane bezpośrednio przez

Maxbud Apartments

Łódź, Polesie, Koziny, ul. Odolanowska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Odolanowska ParkOdolanowska Park

5 zdjęć

Odolanowska Park
Odolanowska Park
Odolanowska Park
Odolanowska Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w garażu

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Odolanowska Park to nowoczesny budynek wielorodzinny usytuowany w bliskim sąsiedztwie Centrum Miasta i Manufaktury w dzielnicy Polesie przy ulicy Odolanowskiej 3. W sześciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 18 atrakcyjnych i przestronnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37 m2 do 116m2. W naszej ofercie znajdą Państwo również dwa prestiżowe 5-pokojowe apartamenty dwupoziomowe mieszczące się na I piętrze budynku. Różnorodność metraży i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwolą znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta! Wszystkie mieszkania posiadają balkony i przestronne tarasy. Budynek wyposażony jest w nowoczesną cichobieżną windę umożliwiającą zjazd do garaży i piwnic. Dla wygody mieszkańców w parterze budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, natomiast komórki lokatorskie znajdują się w piwnicy budynku.

Inwestycja Odolanowska Park znajduje się na Kozinach, ul. Odolanowska 3 (2.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Apartments.

Inwestycja Odolanowska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Odolanowska Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Apartments przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem inwestycji Odolanowska Park jest jej lokalizacja, która umożliwia szybki dojazd nie tylko do Centrum Miasta, ale również do pozostałych dzielnic Łodzi. To idealne miejsce zarówno dla młodych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum, ale również dla tych, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i spokojną okolicę. Inwestycja realizowana jest przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz zagospodarowany zielenią.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Odolanowska Park?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Odolanowska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 421 metrów od inwestycji Odolanowska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kasprzaka - Drewnowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Odolanowska Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Odolanowska Park znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w odległości 320 m, Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami w odległości 321 m, Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami w odległości 332 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Odolanowska Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Alex Dent & Spa w odległości 320 m, Ośrodek Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej dla Młodzieży w odległości 516 m, Unidentus w odległości 602 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Odolanowska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Primus, w odległości 283 m znajduje się Piekarenka, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Odolanowska Park w odległości 235 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 357 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.11.2018
Data aktualizacji: 29.06.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023