Osiedle Lazurowa - mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osiedle Lazurowa zostały już sprzedane
Zobacz inne oferty na Bemowie lub pozostałe inwestycje dewelopera J.W. Construction Holding S.A.

Osiedle Lazurowa

Warszawa, Bemowo, ul. Lazurowa

(11 km do centrum)

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lazurowa

Osiedle Lazurowa to pięć niezależnych kameralnych kompleksów dwu – i trzypiętrowych budynków, wyposażonych w windy. Każdy z etapów osiedla został ogrodzony i posiada swoją strzeżoną strefę rekreacji dla mieszkańców i ich dzieci. Wszystkie mieszkania posiadają podwyższony standard; we wszystkich przewidziano balkony, loggie i przeszklone werandy. Tworzą one na zewnętrznych ścianach domów estetyczne i funkcjonalne kompozycje – dając mieszkańcom sporą przestrzeń, jednocześnie pozwalają zachować prywatność. Pod każdym budynkiem znajduje się garaż. Na każdym piętrze znajduje się od sześciu do ośmiu jasnych mieszkań. Projektanci zwrócili szczególną uwagę na potrzeby przyszłych mieszkańców poprzez zastosowanie wind, podjazdów dla wózków oraz innych rozwiązań mających na celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa. Lokale gotowe do zamieszkania.Pomimo bliskości centrum miasta, wokół osiedla nie brakuje miejsc przystosowanych do aktywnego wypoczynku. Szczególnie lubiany jest Park Leśny “Boernerowo”. Na terenie dzielnicy Bemowo znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych, baseny, lodowisko, boiska. Zaledwie kilka przystanków dzieli osiedle od terenu Parku Moczydło, zwanego też Górką Moczydłowską – przyjemny, zadbany park, ze sztucznie usypanym wzniesieniem i wyciągiem narciarskim. Vis `a vis Parku Moczydło, po drugiej stronie ul. Górczewskiej, znajduje się Park im. Edwarda Szymańskiego – znakomity teren do jazdy na rolkach i biegania. W pobliżu usytuowano kompleks odkrytych basenów “Wisła”. Przy ul. Elekcyjnej mamy Park im. Gen. Sowińskiego z popularnym amfiteatrem. W lecie tętni muzyką podczas okazjonalnych koncertów.Łatwy i szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic to jeden z większych atutów inwestycji. U zbiegu ul. Górczewskiej i Lazurowej znajduje się pętla tramwajowa.Osiedle Lazurowa znajduje się w pobliżu głównych ulic dzielnicy, ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich co umożliwia mieszkańcom sprawne poruszanie się w obrębie niemal całego miasta.

Inwestycja mieszkaniowa Osiedle Lazurowa znajdująca się na Bemowie przy ul. Lazurowa w odległości 11 kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez dewelopera J.W. Construction Holding S.A..

Inwestycja Osiedle Lazurowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lazurowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J.W. Construction Holding S.A. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku
Liczba budynków Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań Cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkaniowych
Wysokość pomieszczeń Informacja u dewelopera
Standard wykończenia Standard deweloperski
Rodzaj własności
Powierzchnie dodatkowe W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon, taras, loggia, ogródek
Komórki lokatorskie Nie przewidziano komórek lokatorskich
Miejsca postojowe W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • Miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia Informacja u dewelopera
Przyroda Park

Standard wykończenia

Wentylacja

Informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Informacja u dewelopera

Instalacje

Informacja u dewelopera

Elewacja

Informacja u dewelopera

Sufity

Informacja u dewelopera

Balkony

Informacja u dewelopera

Posadzka

Informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

Informacja u dewelopera

Ściany

Informacja u dewelopera

Ogrzewanie

Informacja u dewelopera

Dach

Informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

Informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

Informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lazurowa

None

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo jest średniej wielkości dzielnicą lewobrzeżnej części Warszawy z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą mieszkaniową oraz komunikacyjną. Na obszarze o powierzchni ok. 25 km2 znajdują się różnorodne budynki mieszkalne: od wysokich bloków po domy jednorodzinne i miasta-ogrody. Specyficznego charakteru nadają dzielnicy dawne forty wojskowe oraz obszar Lotniska Babice. Przestrzenie zieleni wyznaczają: Park Leśny Bemowo, Park Górczewska z amfiteatrem, Park przy Starych Jelonkach oraz liczne skwery i ogródki działkowe. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Lazurowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Batalionów Chłopskich.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lazurowa znajduje się 89 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 215 w odległości 200 m, Przedszkole Nr 15 w odległości 200 m, Klub Malucha Kangurek - Zapisy !!! w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do placówek opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki medyczne tj.: w odległości 200 m NZOZ DENTIK.PL, w odległości 250 m NZOZ NIKOMED, w odległości 250 m Bemo-Dent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Gastroserwis. Kurmanowska J. w odległości 150 m, Ręczkowski Marian Jerzy. Spożywcze artykuły w odległości 200 m, Pizzeria Da Grasso Warszawa Bemowo Jelonki w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 400 m, Park Górczewska w odległości 550 m, Green Rabbit Ogrody w odległości 600 m.

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży

Wiadomości powiązane z J.W. Construction Holding S.A.

Więcej wiadomości