Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Janów Park

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Huta Amalii, oferowane bezpośrednio przez

Janów Park Sp. z o.o.

Mysłowice, ul. Huta Amalii

Ceny od: 7 500 zł/m2
Janów ParkJanów Park

11 zdjęć

Janów Park
Janów Park
Janów Park
Janów Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

27 - 105/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Mysłowice - 2302 m

Przystanek Tramwajowy - 2010 m

Przystanek Autobusowy - 327 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 4 kawiarnie i restauracje, 7 sklepów, 11 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 147 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 105 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 242 649 do 1 151 700 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 500 do 11 000 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

JANÓW PARK zrealizowany zostanie w konwencji hotelowej, z usługą concierge 24/7 oraz wszystkimi udogodnieniami na wyciągnięcie ręki. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni m.in. monitoring osiedla, wjazd na jego teren tylko dla osób posiadających uprawnienia bądź upoważnionych przez mieszkańców. Inwestycja złożona będzie z kompleksu budynków mieszkalnych (max. 7 kondygnacji), w których znajdować się będą kawalerki, mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe oraz studia dwupoziomowe z antresolą. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano przestronne tarasy, do mieszkań na parterze będą dodatkowo przynależały ogródki.

W ofercie JANÓW PARK znajdują się także lokale usługowe (m.in. bistro, mini delikatesy, siłownia, mini spa, winiarnia, strefa Home Kids – plac zabaw dla dzieci oraz przedszkole). Zaledwie kilka minut jazdy od inwestycji znajdują się sklepy i lokale o szerokiej ofercie handlowo-usługowej: centra handlowe, teatry, kina, kluby i restauracje, kluby fitness i basen – pozwalające aktywnie korzystać z uroków miasta mieszkając jednocześnie w spokojnej i cichej dzielnicy. Z drugiej strony na wyciągnięcie ręki mieszkańców znajdują się bowiem parki oraz las z licznymi ścieżkami rowerowymi, prowadzącymi przez Katowice aż do Tychów.

Na terenie JANÓW PARK powstanie nowoczesny plac zabaw (strefa Home Kids) oraz przedszkole dla najmłodszych mieszkańców. Szkoły dla starszych dzieci i młodzieży znajdują się w najbliższej okolicy inwestycji – dotrzeć do nich można w kilka minut piechotą lub rowerem. Ponieważ wiemy, jak ważne dla komfortu mieszkania są tereny zielone, 80% miejsc parkingowych zostanie zorganizowanych w garażach podziemnych, tak aby teren zewnętrzny wykorzystać na stworzenie zielonego miejsca przyjaznego mieszkańcom. Skwery, zielone alejki i doskonale wkomponowane w projektowaną zabudowę tereny rekreacyjne staną się idealnym miejscem wypoczynku i spotkań mieszkańców. Harmonijne zielone otoczenie pozwoli im zregenerować siły po intensywnym dniu i pooddychać zielenią.

Projekt JANÓW PARK podzielony został na VI etapów realizacji. W I etapie, którego zakończenie przewidziane jest na II kwartał 2023 r., powstanie 5-kondygnacyjny budynek liczący blisko 80 apartamentów oraz lokale użytkowe. Do każdego apartamentu przynależał będzie taras, a do tych zlokalizowanych na parterze – ogródek. Ta dodatkowa przestrzeń pozwoli mieszkańcom cieszyć się dodatkową przestrzenią od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni. Panoramiczna stolarka okienna montowana w apartamentach doskonale doświetli wnętrza, dodając im ciepła i przytulności.

Inwestycja Janów Park znajduje się w Mysłowicach, ul. Huta Amalii (5.3 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez Janów Park Sp. z o.o.

Inwestycja Janów Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Janów Park w sprzedaży jest 147 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 105 metrów kwadratowych , w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Janów Park Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Janów Park?

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Janów Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2302 metrów od inwestycji Janów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mysłowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Janów Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Janów Park znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w odległości 86 m, szkoła w odległości 123 m, Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 746 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Janów Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 216 m znajduje się MSH Społem, w odległości 380 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 408 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Janów Park w odległości 91 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się boisko / kort, w odległości 719 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.07.2022
Data aktualizacji: 10.05.2024
Janów Park Sp. z o.o. logo

Janów Park Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Słoneczne wzgórze 87 41-400 Mysłowice

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023