Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Mysłowice pięciopokojowe i więcej

3 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 784 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Park Moniuszki II budynek A
  2 kw. 2023
  Projekt przewiduje powstanie 74 mieszkań o powierzchni od 32,71m2-102,95m2ZALETY INWESTYCJI PARK MONIUSZKI II* Osiedle monitorowane,* Ekskluzywne nasady roślinne na klombach i skalniakach,* Topowe oświetlenie osiedla,* Wejścia do klatek zabezpieczone cyfrowym domofonem,* Ogólnodostępne wózkownie,* Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz elementami małej architektury,* Podjazdy dla wózków inwalidzkich,* Dyskretne wiaty na odpady,* Garaże podziemne i miejsca parkingowe naziemne,* Modernistyczna architektura I wiele innych…..ZALETY MIESZKAŃ PARK MONIUSZKI II* Ściany murowane z silikatów o dobrej izolacji akustycznej i termicznej,* Okna wyposażone są w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie,* Okna 3 - szybowe, 7- komorowe,* Drzwi wejściowe o podwyższonej klasie antywłamaniowości,* Ogrzewanie podłogowe miejskie, wodne sterowane w każdym pokoju oddzielnie,* Możliwość zamontowania kuchenki indukcyjnej,* Kompleksowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej wraz z osprzętem,* Możliwość zamontowania instalacji klimatyzacji,* Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna,* Przestronne i zróżnicowane balkony i tarasy,* Ogródki przydomowe na parterach wraz z brukowanymi tarasami,* Tarasy/balkony wykończone w nowoczesnym systemie podłogi pływającej (montaż bezfug)* Na tarasach/ balkonach zamontowane gniazdko elektryczne oraz oświetlenie* Winda cichobieżna w każdym budynku od poziomu garaży podziemnych do ostatniej kondygnacji,MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA WŁASNEJ PRZESTRZENI.IDEALNE DLA INWESTORÓW NA WYNAJEM.BEZ PODATKU PCC.BEZ POŚREDNIKÓW.BEZ CZYNSZU.

  Park Moniuszki II budynek A

  ul. Chopina , Mysłowice(4.7 km od centrum)
  NEXX Seredyński sp. k.
 • Park Moniuszki II budynek B
  4 kw. 2024
  Inwestycję Park Moniuszki stanowią nowoczesne, kaskadowe budynki zlokalizowane na śląskim rynku nieruchomości zaledwie 10 minut od centrum Katowic. Projekty mieszkań „Park Moniuszki II” przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 30 m do 115 m . Mieszkania mają własne ogródki, przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami.Komfort życia zapewni nie tylko wysoki standard użytych materiałów, ale również architektura budynku, która zakłada powstanie dwóch wind, dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego oraz znacznej ilości komórek lokatorskich w celu przechowywania potrzebnych rzeczy a także ogólnodostępną wózkownię. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring budynku, a wygodę mieszkania gwarantuje nowoczesny pasaż lokali usługowych, który został zrealizowany przy inwestycji.Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski Plus oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna 7-komorowe 3-szybowe z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta.Projekt Budynku B jest przystosowany do SYSTEMU SMART HOME APPARTME, a apartamenty na piętrach VII i VIII posiadają ten system już w standardzie. Automatyczne sterowanie najważniejszymi obwodami instalacji w mieszkaniu, kontrola nad domem i rzeczywiste oszczędności to dopiero początek. Zwiększ komfort swojego mieszkania i kontroluj swą przestrzeń nawet gdy faktycznie nie ma Cię w domu.Realizacja Budynku B rozpoczęła się w kwietniu 2022 r., a wyjątkowa przestrzeń w pobliżu apartamentów zostanie przekształcona na przestrzeń spacerową z uporządkowaną zielenią oraz kameralnym placem zabaw. Termin ukończenia projektu planowany jest na III kwartał 2024 r.Osiedle jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznanych za zastosowane rozwiązania technologiczne oraz wysoką jakość wykonawstwa robót.

  Park Moniuszki II budynek B

  ul. Chopina , Mysłowice(4.7 km od centrum)
  NEXX Seredyński sp. k.

Wiadomości na temat Mysłowic:

Informacje o Mysłowicach

W Mysłowicach dostępnych jest 79 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Mysłowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 123 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (10 mieszkań).
 • 2-pokojowe (26 mieszkań).
 • 3-pokojowe (29 mieszkań).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).
 • 5-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Mysłowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Mysłowicach kosztuje 197 895 zł.

Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mysłowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: