+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

17 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 153 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Parkowe Wzgórze - etap I
  gotowe

  Parkowe Wzgórze - etap I

  ul. Legionów , Czechowice-Dziedzice(2.6 km od Bielska-Białej)
  Parkowe Wzgórze Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Czechowice-Dziedzice

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Czechowice-Dziedzice i okolice 

Miasto położone jest w południowej części województwa śląskiego. Czechowice-Dziedzice znajdują się na skraju Kotliny Oświęcimskiej. Graniczą z miastem Bielsko-Biała i Pszczyna oraz gm. Jasienica, Goczałkowice-Zdrój, Bestwina i Chybie. Czechowice-Dziedzice usytuowane są w stosunkowo bliskiej odległości od Katowic. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 1. Oprócz tego znajduje się węzeł kolejowy – linia 93 oraz 139. 

Mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach z rynku pierwotnego 

Na terenie miasta wyodrębnione zostały następujące jednostki administracyjne zwane osiedlami:  Centrum, Barbara, Czechowice Górne, Dziedzice, Południe, Północ, Lesisko, Renardowice,  Tomaszówka. W świadomości wielu mieszkańców wciąż utrwalił się podział na dzielnice, tj.: Manhattan, Żebracz, Grabowice, Kamionka, Podkępie, Ochodza, Świerkowice. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna. Nowe mieszkania (Czechowice-Dziedzice i okoliczne miejscowości) budowane są w dogodnych lokalizacjach. Zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. 

Nowe mieszkania Czechowice-Dziedzice – inwestycje mieszkaniowe  

Gotowe do zamieszkania nieruchomości są oddawane do użytku w standardzie deweloperskim. Większość z nich znajduje się w kameralnych budynkach wielorodzinnych, w otoczeniu zieleni i miejsc handlowo-rekreacyjnych. W pobliżu nowoczesnych osiedli usytuowane są liczne sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, przychodnie, ośrodki sportowe oraz przystanki autobusowe, z których odjeżdżają linie miejskie i podmiejskie. Na terenie ogólnodostępnym znajdują się również atrakcyjne place zabaw. 

Mieszkania deweloperskie w Czechowicach-Dziedzicach są położone w zielonych i przyjaznych zakątkach. Z pewnością odnajdą się tutaj osoby doceniające spokój oraz możliwość odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Nowe mieszkania (Czechowice-Dziedzice i okolice) mają z reguły dostęp do przestronnych balkonów, a lokale mieszkalne na parterze do dużych ogródków. Za dodatkową opłatą mieszkańcy mogą wykupić miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Lokale i apartamenty zostały wybudowane przez deweloperów z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnej przestrzeni. 

Mieszkania na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy

Na lokalnym rynku nieruchomości dostępne są nowe lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni użytkowej od 35 do 70 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach są zdecydowanie niższe niż w Katowicach. Można je przykładowo znaleźć na osiedlach zlokalizowanych w pobliżu ul. Mazańcowickiej czy Legionów. Nowe mieszkania na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach są usytuowane w dość bliskiej odległości od DK1. Mieszkańcy mogą szybko dotrzeć do wielu aglomeracji. Wybierając mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach, warto też mieć na uwadze możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach

W Czechowicach-Dziedzicach dostępnych jest 17 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Czechowicach-Dziedzicach mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 39 do 61 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 8 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 9 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach?

Najtańsze nowe mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach dostępne w sprzedaży kosztuje 285 039 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach wynosi 7 153 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Czechowicach-Dziedzicach nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Czechowice-Dziedzice - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Czechowicach-Dziedzicach oddali do użytku 17 lokali mieszkalnych. 17 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 17 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 17 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 8 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 9 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Czechowicach-Dziedzicach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: