Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

17 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 153 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Parkowe Wzgórze - etap I
  gotowe

  Parkowe Wzgórze - etap I

  ul. Legionów, Czechowice-Dziedzice(2.6 km od Bielska-Białej)
  Parkowe Wzgórze Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Czechowice-Dziedzice

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Czechowice-Dziedzice i okolice 

Miasto położone jest w południowej części województwa śląskiego. Czechowice-Dziedzice znajdują się na skraju Kotliny Oświęcimskiej. Graniczą z miastem Bielsko-Biała i Pszczyna oraz gm. Jasienica, Goczałkowice-Zdrój, Bestwina i Chybie. Czechowice-Dziedzice usytuowane są w stosunkowo bliskiej odległości od Katowic. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 1. Oprócz tego znajduje się węzeł kolejowy – linia 93 oraz 139. 

Mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach z rynku pierwotnego 

Na terenie miasta wyodrębnione zostały następujące jednostki administracyjne zwane osiedlami:  Centrum, Barbara, Czechowice Górne, Dziedzice, Południe, Północ, Lesisko, Renardowice,  Tomaszówka. W świadomości wielu mieszkańców wciąż utrwalił się podział na dzielnice, tj.: Manhattan, Żebracz, Grabowice, Kamionka, Podkępie, Ochodza, Świerkowice. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna. Nowe mieszkania (Czechowice-Dziedzice i okoliczne miejscowości) budowane są w dogodnych lokalizacjach. Zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. 

Nowe mieszkania Czechowice-Dziedzice – inwestycje mieszkaniowe  

Gotowe do zamieszkania nieruchomości są oddawane do użytku w standardzie deweloperskim. Większość z nich znajduje się w kameralnych budynkach wielorodzinnych, w otoczeniu zieleni i miejsc handlowo-rekreacyjnych. W pobliżu nowoczesnych osiedli usytuowane są liczne sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, przychodnie, ośrodki sportowe oraz przystanki autobusowe, z których odjeżdżają linie miejskie i podmiejskie. Na terenie ogólnodostępnym znajdują się również atrakcyjne place zabaw. 

Mieszkania deweloperskie w Czechowicach-Dziedzicach są położone w zielonych i przyjaznych zakątkach. Z pewnością odnajdą się tutaj osoby doceniające spokój oraz możliwość odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Nowe mieszkania (Czechowice-Dziedzice i okolice) mają z reguły dostęp do przestronnych balkonów, a lokale mieszkalne na parterze do dużych ogródków. Za dodatkową opłatą mieszkańcy mogą wykupić miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Lokale i apartamenty zostały wybudowane przez deweloperów z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnej przestrzeni. 

Mieszkania na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy

Na lokalnym rynku nieruchomości dostępne są nowe lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni użytkowej od 35 do 70 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach są zdecydowanie niższe niż w Katowicach. Można je przykładowo znaleźć na osiedlach zlokalizowanych w pobliżu ul. Mazańcowickiej czy Legionów. Nowe mieszkania na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach są usytuowane w dość bliskiej odległości od DK1. Mieszkańcy mogą szybko dotrzeć do wielu aglomeracji. Wybierając mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach, warto też mieć na uwadze możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach

W Czechowicach-Dziedzicach dostępnych jest 17 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Czechowicach-Dziedzicach mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 39 do 61 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 8 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 9 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach?

Najtańsze nowe mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach dostępne w sprzedaży kosztuje 285 039 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach wynosi 7 153 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Czechowicach-Dziedzicach nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Czechowice-Dziedzice - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Czechowicach-Dziedzicach oddali do użytku 17 lokali mieszkalnych. 17 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 17 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 17 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 8 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 9 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Czechowicach-Dziedzicach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023