Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Mysłowice

Znaleziono 78 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 340 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Park Moniuszki II budynek A

  Park Moniuszki II budynek A

  NEXX Seredyński sp. k.

  Mieszkanie Mysłowice
  ul. Chopina
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 33-76 m2
  • Mieszkań: 15
  • Pokoje: 1-4
 • Park Moniuszki II budynek B

  Park Moniuszki II budynek B

  NEXX Seredyński sp. k.

  Mieszkanie Mysłowice
  ul. Chopina
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 32-110 m2
  • Mieszkań: 63
  • Pokoje: 1-5
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Mysłowic:

Oferta deweloperska w Mysłowicach 

Mysłowice to przepiękne miasto położone w obrębie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Zasłynęło nie tylko z ilości pięknie zachowanych zabytków, ale także jako miejsce urodzenia Artura Rojka, polskiego wokalisty solowego i byłego lidera zespołu Myslovitz. Miasto znajduje się w świetnym położeniu komunikacyjnym - blisko stąd do Katowic, Sosnowca, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej i Tych. Z tego względu tereny te cieszą się ogromną popularnością wśród deweloperów, którzy z roku na rok stawiają w Mysłowicach coraz więcej osiedli. Nowe mieszkania w Mysłowicach, szczególnie te przeznaczone na wynajem, bardzo szybko znajdują nabywców. 

Boom na nowe mieszkania w Mysłowicach

W ostatnich kilku latach w Mysłowicach oddano do użytku znacznie więcej mieszkań niż przeciętnie w całej Polsce, w przeliczeniu na 1000 mieszkańców. Połowa z nich została przeznaczona na wynajem lub na sprzedaż, co pokazuje, jak dużym popytem cieszą się tego typu lokale. Coraz większa ilość powstających osiedli ma oczywiście związek z trwającym obecnie w całej Polsce boomem mieszkaniowym.

Niemniej GOP staje się bardzo popularnym celem migracji osób z całego kraju, stąd też większe zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Mysłowicach i okolicy. W okręgu tym powstają oddziały i siedziby wielu firm, zwłaszcza z sektora IT oraz bankowego, co skutkuje także większą ilością ofert pracy i zarobkami przyciągającymi szczególnie osoby mieszkające dotychczas na południu kraju. Ponadto przyjezdni chętniej wynajmują dach nad głową w nowym budownictwie niż w starych kamienicach. Przyczynia się do tego m.in. lepsza szczelność pomieszczeń i ich rozlokowanie, bezpieczna okolica, udogodnienia, dobra komunikacja z pozostałą częścią miasta i innymi miejscowościami.

Mysłowickie nieruchomości - jakie ceny? 

W związku z szybkim rozwojem okolicy, nie powinna dziwić tak wysoka ilość nowo powstałych osiedli. Tym bardziej, że ceny są tu o wiele bardziej atrakcyjne niż np. w Krakowie. Wartości te rokrocznie są coraz wyższe, w związku z czym niektórzy decydują się na zakup kilku nieruchomości w celu ich późniejszej odsprzedania z zyskiem.

Mowa oczywiście o lokalach usytuowanych na nowoczesnych i strzeżonych osiedlach z licznymi udogodnieniami w postaci placów zabaw, garaży podziemnych, dużych balkonów i koniecznie z dobrą komunikacją: drogami utwardzonymi i czynnymi przystankami tramwajowo-autobusowymi.

Mieszkania w Mysłowicach a kwestia komunikacji 

Wiele osób szuka w Mysłowicach mieszkania do wynajęcia, choć pracują oni w miastach okolicznych, jak Katowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza. Jedną z przyczyn jest świetna lokalizacja miasta, z którego szybko, bo nawet w 20 minut można dojechać do innych miejscowości. Do dyspozycji mieszkańców jest wiele dobrej jakości dróg, rozbudowana komunikacja miejska (tramwaje, autobusy) oraz wewnętrzne linie kolei śląskich. 

Dzięki współpracy samorządów, z jednego do drugiego miasta można dostać się nawet tramwajem! Pod tym względem kupno mieszkania w Mysłowicach, zarówno z perspektywy wynajmu, jak i późniejszej sprzedaży, to strzał w dziesiątkę.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Mysłowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Mysłowicach

W Mysłowicach dostępnych jest 78 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Mysłowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 110 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (13 mieszkań).
 • 2-pokojowe (23 mieszkania).
 • 3-pokojowe (30 mieszkań).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Mysłowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Mysłowicach kosztuje 197 895 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: