Park Moniuszki II budynek B

10 zdjęć

Park Moniuszki II budynek B
Park Moniuszki II budynek B
Park Moniuszki II budynek B
Park Moniuszki II budynek B

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Moniuszki II budynek B dostępnych jest 67 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (67)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  NOWOŚĆ

  Wykończenia wnętrz “pod klucz” w 3 pakietach : BASIC, COMFORT, PREMIUM - w 11 aranżacjach.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie

Ogrzewanie

podłogowe wodą ciepłą miejską

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (27): 3,18 m2 - 3,37 m2, komórki na piętrach, w podziemiach dodatkowe 66 wraz z miejscami postojowymi

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc): W 40 miejscach - 2 miejsca z ładowaniem elektr. i 6 dla niepełnosprawnych.
 • miejsca postojowe podziemne (90 miejsc): w 90 miejscach 2 miejsca dla niepełnosprawnych, 66 miejsc z komórkami lokatorskimi.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 67 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 123 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

płatne w 10 transzach zgodnie z harmonogramem.

Warunki rezerwacji:

rezerwacja pisemna wraz z kaucją w wysokości 5000zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycję Park Moniuszki stanowią nowoczesne, kaskadowe budynki zlokalizowane na śląskim rynku nieruchomości zaledwie 10 minut od centrum Katowic. Projekty mieszkań „Park Moniuszki II” przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 30 m do 115 m . Mieszkania mają własne ogródki, przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami.

Komfort życia zapewni nie tylko wysoki standard użytych materiałów, ale również architektura budynku, która zakłada powstanie dwóch wind, dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego oraz znacznej ilości komórek lokatorskich w celu przechowywania potrzebnych rzeczy a także ogólnodostępną wózkownię. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring budynku, a wygodę mieszkania gwarantuje nowoczesny pasaż lokali usługowych, który został zrealizowany przy inwestycji.

Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski Plus oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna 7-komorowe 3-szybowe z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta.

Projekt Budynku B jest przystosowany do SYSTEMU SMART HOME APPARTME, a apartamenty na piętrach VII i VIII posiadają ten system już w standardzie. Automatyczne sterowanie najważniejszymi obwodami instalacji w mieszkaniu, kontrola nad domem i rzeczywiste oszczędności to dopiero początek. Zwiększ komfort swojego mieszkania i kontroluj swą przestrzeń nawet gdy faktycznie nie ma Cię w domu.

Realizacja Budynku B rozpoczęła się w kwietniu 2022 r., a wyjątkowa przestrzeń w pobliżu apartamentów zostanie przekształcona na przestrzeń spacerową z uporządkowaną zielenią oraz kameralnym placem zabaw. Termin ukończenia projektu planowany jest na III kwartał 2024 r.

Osiedle jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznanych za zastosowane rozwiązania technologiczne oraz wysoką jakość wykonawstwa robót.

Inwestycja Park Moniuszki II budynek B znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), jest realizowana przez NEXX Seredyński sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Park Moniuszki II budynek B w sprzedaży jest 67 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 123 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 32 do 35 m2 (10 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 54 m2 (25 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 66 m2 (21 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 101 m2 (9 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 110 do 123 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców NEXX Seredyński sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (90 miejsc)

W inwestycji znajduje się 27 komórek lokatorskich 3,18 m2 - 3,37 m2, komórki na piętrach, w podziemiach dodatkowe 66 wraz z miejscami postojowymi.

Lokalizacja inwestycji

Dobra lokalizacja, dopasowanie do otoczenia i skupienie na różnorodnych potrzebach człowieka, to podstawowe wyznaczniki, które towarzyszą nam od pierwszego projektu – Osiedla Południowego w Goczałkowicach. Lata wytrwałości, realizowania trudnych celów i ciągłego doskonalenia zaowocowały nie tylko szerokim gronem klientów. Nagrody i wyróżnienia, które tak licznie otrzymują nasze inwestycje, mówią nam, że wyjście przed szereg wychodzi na dobre. Innowacyjne podejście do ekologii, jakości i udogodnień doceniają nie tylko Mieszkańcy, ale też kapituły konkursowe. Wyróżnia nas elastyczność i otwartość – z uwagą przysłuchujemy się Waszym potrzebom, wprowadzając zmiany, które mają realny wpływ na wygodę codziennego życia. Wiemy, że kupno nowego mieszkania to wielkie wyzwanie, dlatego oferujemy pełne wsparcie i pomoc, na każdym etapie tej drogi. Chcemy być waszym długoletnim partnerem, sprawdzonym deweloperem, z którym relacja nie kończy się w momencie otrzymania kluczy do nowego domu. Zaufanie, którym obdarzają nas klienci sprawia, że nieustannie podnosimy poprzeczkę - oferując lepsze, wygodniejsze i bardziej ekologiczne mieszkania. Każda kolejna inwestycja to zbiór doświadczenia, planów i niezwykle wysokich oczekiwań zarówno naszych, jak i potencjalnych klientów. Stworzenie zespołu, który z pasją zajmie się realizacją projektów deweloperskich nie było łatwe. Jednak znaleźliśmy osoby, które potrafią realizować trudne cele, pamiętając, że najważniejsi są Mieszkańcy – ich potrzeby, wygoda i zadowolenie. Nasi architekci, inżynierowie, kierownicy i doradcy to zgrany zespół osób, dla których praca jest źródłem satysfakcji. Pasją, która pozwala się realizować.

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Moniuszki II budynek B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Moniuszki II budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Park Moniuszki II budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janów Janowska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Moniuszki II budynek B w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Mysłowicach

Oferty w Mysłowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: