ECO Classic Sp. z o.o. logo

ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Bukowińska 24a
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Największą wartością każdej firmy są jej ludzie. Grupa ECO buduje swój zespół od 1983 r., przyciągając do współpracy ludzi z wizją, wiedzą i ogromnymi ambicjami zawodowymi. W ciągu 29 lat działania Grupy  na rynku potwierdzili oni swoje walory i zdobyli nowe doświadczenia w toku realizacji ponad 100 obiektów zarówno w kraju jak i za granicą. Ich pasją i zawodowym wyzwaniem stała się architektura mieszkaniowa. Radość wznoszeniaRadość wznoszenia pięknych, funkcjonalnych i cieszących się uznaniem wymagających klientów, mieszkań i apartamentów przenika wszystkie projekty i działania zespołu. Zdobyte doświadczenia stają się cennym kapitałem firmowym, który natychmiast wykorzystywany jest w nowych projektach i realizacjach.Nietuzinkowa, pieczołowicie przemyślana  architektura, solidność wykonania, wysoki standard mieszkań i apartamentów oraz atrakcyjna lokalizacja wyróżniają ofertę firmy ECO Classic. To wszystko określa filozofię działania ECO stając się źródłem jej sukcesów i uznania klientów.Działalność deweloperskaW 1993 r. Grupa ECO zdecydowała się sprawdzić swoje siły na rynku deweloperskim. Pierwsza inwestycja ECO odniosła duży sukces. Starannie zaprojektowana “Rezydencja Canaletto” zyskała zarówno wielkie uznanie klientów jak i fachowców. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój spółki ECO Classic.ECO, znaczy domFirma, choć działa głównie na terenie Polski, podejmowała się również realizacji poważnych i złożonych inwestycji za granicą, jak np. piękny budynek mieszkalny w Wuppertalu w Niemczech, czy ciekawy zespół mieszkaniowy w ASHDOD w Izraelu.Na wymagającym rynku warszawskim spółka ECO Classic stała się pionierem rynku eleganckich apartamentowców. Ważnym i świadomym wyborem firmy jest jej aktywność inwestycyjna na terenie dzielnicy Mokotów. Tutaj potrafimy  znaleźć ciekawe i mające ogromny potencjał lokalizacje. W 1999 r. u zbiegu ulic Puławskiej i Al. Wilanowskiej oddana została do użytku okazała rezydencja “Pod Orłem”, która stanowi zwracającą uwagę, architektoniczną dominantę tej części Mokotowa. Rok później, w 2000 r. powstała “Słoneczna Polana” – nowoczesny, 3 piętrowy kompleks mieszkaniowy, a dwa lata później zakończone zostały prace związane z rezydencją “Południowa” – inwestycją mieszkaniowa zaprojektowaną z myślą o potrzebach rodziny. Mieszkańcy “Południowej” mogą korzystać z pięknego basenu, w którym do uzdatniania wody użyta jest morska sól. Dodatkowym walorem tej lokalizacji dla miłośników zieleni, ciszy i spokoju,  jest sąsiedztwo Lasu Kabackiego i  Rezerwatu Parku Natolińskiego. Bliskość linii Metra zapewnia szybką i wygodną komunikację z centrum stolicy. Kolejne udane  i spełniające wysokie wymagania bardziej zamożnych klientów realizacje  to rezydencja “Merliniego” (2003), “Apartamenty Przyorle”(2004), położone niedaleko od  Parku Łazienkowskiego, kompleksy mieszkaniowe  “Czerska 18”(2005) i “Bobrowiecka 3” (2006 r.), a także posiadające ciekawą architekturę i znakomitą lokalizację budynki biurowe KLIWER oraz MERLINI.

Posiadamy w sprzedaży 15 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Wolne Miasto (etap VI)
  3 kw. 2023
  Osiedle Wolne Miasto zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z czytelnym układem wewnętrznych uliczek, reprezentacyjną aleją główną i placem miejskim, w taki sposób, by jak największą ilość zastanego krajobrazu z jego łagodnymi pagórkami, łąkami i starym sadem ocalić i wkomponować w planowaną inwestycję. Osiedle składa się z ośmiu budynków wielorodzinnych

  Wolne Miasto (etap VI)

  od 8 755 zł/m2
  ul. Cedrowa , Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk(4.2 km od centrum)
  ECO Classic Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 24 inwestycji

Kontakt

ECO Classic Sp. z o.o. logo
ECO Classic Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Bukowińska 24a
Strona internetowa dewelopera

ECO Classic Sp. z o.o. - wiadomości

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: