ECO Classic Sp. z o.o. logo

ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Bukowińska 24a
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Największą wartością każdej firmy są jej ludzie. Grupa ECO buduje swój zespół od 1983 r., przyciągając do współpracy ludzi z wizją, wiedzą i ogromnymi ambicjami zawodowymi. W ciągu 29 lat działania Grupy  na rynku potwierdzili oni swoje walory i zdobyli nowe doświadczenia w toku realizacji ponad 100 obiektów zarówno w kraju jak i za granicą. Ich pasją i zawodowym wyzwaniem stała się architektura mieszkaniowa. Radość wznoszeniaRadość wznoszenia pięknych, funkcjonalnych i cieszących się uznaniem wymagających klientów, mieszkań i apartamentów przenika wszystkie projekty i działania zespołu. Zdobyte doświadczenia stają się cennym kapitałem firmowym, który natychmiast wykorzystywany jest w nowych projektach i realizacjach.Nietuzinkowa, pieczołowicie przemyślana  architektura, solidność wykonania, wysoki standard mieszkań i apartamentów oraz atrakcyjna lokalizacja wyróżniają ofertę firmy ECO Classic. To wszystko określa filozofię działania ECO stając się źródłem jej sukcesów i uznania klientów.Działalność deweloperskaW 1993 r. Grupa ECO zdecydowała się sprawdzić swoje siły na rynku deweloperskim. Pierwsza inwestycja ECO odniosła duży sukces. Starannie zaprojektowana “Rezydencja Canaletto” zyskała zarówno wielkie uznanie klientów jak i fachowców. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój spółki ECO Classic.ECO, znaczy domFirma, choć działa głównie na terenie Polski, podejmowała się również realizacji poważnych i złożonych inwestycji za granicą, jak np. piękny budynek mieszkalny w Wuppertalu w Niemczech, czy ciekawy zespół mieszkaniowy w ASHDOD w Izraelu.Na wymagającym rynku warszawskim spółka ECO Classic stała się pionierem rynku eleganckich apartamentowców.

Ważnym i świadomym wyborem firmy jest jej aktywność inwestycyjna na terenie dzielnicy Mokotów. Tutaj potrafimy  znaleźć ciekawe i mające ogromny potencjał lokalizacje. W 1999 r. u zbiegu ulic Puławskiej i Al. Wilanowskiej oddana została do użytku okazała rezydencja “Pod Orłem”, która stanowi zwracającą uwagę, architektoniczną dominantę tej części Mokotowa.

Rok później, w 2000 r. powstała “Słoneczna Polana” – nowoczesny, 3 piętrowy kompleks mieszkaniowy, a dwa lata później zakończone zostały prace związane z rezydencją “Południowa” – inwestycją mieszkaniowa zaprojektowaną z myślą o potrzebach rodziny. Mieszkańcy “Południowej” mogą korzystać z pięknego basenu, w którym do uzdatniania wody użyta jest morska sól. Dodatkowym walorem tej lokalizacji dla miłośników zieleni, ciszy i spokoju,  jest sąsiedztwo Lasu Kabackiego i  Rezerwatu Parku Natolińskiego. Bliskość linii Metra zapewnia szybką i wygodną komunikację z centrum stolicy.

Kolejne udane  i spełniające wysokie wymagania bardziej zamożnych klientów realizacje  to rezydencja “Merliniego” (2003), “Apartamenty Przyorle”(2004), położone niedaleko od  Parku Łazienkowskiego, kompleksy mieszkaniowe  “Czerska 18”(2005) i “Bobrowiecka 3” (2006 r.), a także posiadające ciekawą architekturę i znakomitą lokalizację budynki biurowe KLIWER oraz MERLINI.

Posiadamy w sprzedaży 40 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Gdańsk
Warszawa
 • Wolne Miasto etap VII
  4 kw. 2025
  Zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Cedrowej osiedle Wolne Miasto składać się będzie z ośmiu budynków wielorodzinnych mieszkalno-usługowych. W zaprojektowanym układzie znajduje się ok.1200 mieszkań co nadaje zespołowi rangę samodzielnego osiedla. Oddalona niespełna 5 km od centrum miasta inwestycja, została zaprojektowana na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka z reprezentacyjną aleją

  Wolne Miasto etap VII

  od 10 500 /m2
  ul. Cedrowa 35, Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk(4.1 km od centrum)
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Moja Północna Etap III
  2 kw. 2025
  Osiedle Moja Północna będzie realizowane w 4 etapach. Etap pierwszy i drugi otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Cała inwestycja zakłada realizację osiedla na terenie zbliżonym do kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem. Każdy kolejny etap realizacji będzie stopniowo uzupełniał cały kwartał. Standard inwestycji: - certyfikowane materiały konstrukcyjne i budowlane - funkcjonalny standard części

  Moja Północna Etap III

  ul. Kościeszów, Tarchomin, Białołęka, Warszawa(10.2 km od centrum)
  ECO Classic Sp. z o.o.

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 26 inwestycji

Kontakt

ECO Classic Sp. z o.o. logo
ECO Classic Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Bukowińska 24a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: