Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Next Ursus- etap VIII

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Posag 7 Panien, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 18

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 441 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Next Ursus- etap VIIINext Ursus- etap VIII

5 zdjęć

Next Ursus- etap VIII
Next Ursus- etap VIII
Next Ursus- etap VIII
Next Ursus- etap VIII
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (26)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Next Ursus

Lokalizacja:

Osiedle Next Ursus, nowa warszawska inwestycja firmy deweloperskiej Develia powstaje przy ul. Posag Siedmiu Panien. Rejon ten – niegdyś tereny fabryki ciągników, od których nazwę wzięła cała dzielnica – dziś zmienia się niezwykle dynamicznie. Po dawnych zakładach produkcyjnych nie ma już śladu, jak grzyby po deszczu rosną nowoczesne osiedla mieszkaniowe o wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Next Ursus znajdują się liczne punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, sklepy spożywcze czy apteki. Powstaje tu coraz więcej nowych szkół i przedszkoli. Niespełna półtora kilometra to dystans do największego centrum handlowego w okolicy: Factory Ursus. W wykończeniu i indywidualnej aranżacji mieszkania pomoże z pewnością pobliska Castorama oraz Leroy Merlin.

Kilometr od osiedla znajduje się stacja KM Warszawa Ursus Północny, a do stacji SKM Warszawa Ursus można dojechać w kilka minut samochodem, rowerem lub autobusem. Łączy ona Ursus z zagłębiem biurowym na Służewcu, z centrum stolicy czy Lotniskiem im. F. Chopina. W odległości 200 m od inwestycji zatrzymują się autobusy miejskie nr 177 (bezpośredni dojazd do stacji metra Bemowo), 207 i 716. Planowana stacja Karolin II linii metra, a także czteropoziomowy parking P+R, znajdą się kilka minut jazdy samochodem z osiedla.

Oferta:

Next Ursus to nowoczesne, kompleksowe przedsięwzięcie urbanistyczne, na które złoży się aż 14 komfortowych budynków mieszkalnych. Obecnie w ofercie dostępne są lokale w dwóch obiektach: Accent i Ambition.

Accent to 83 komfortowe mieszkania o powierzchni od 25 do 61 m kw., w różnych konfiguracjach: od kawalerek po trzypokojowe. Do każdego będzie przynależeć balkon lub loggia, a przy mieszkaniach na parterze znajdą się prywatne ogródki. Na poziomie -1 zlokalizowany będzie parking podziemny oraz miejscem na boksy lokatorskie, zaś przed budynkiem zaplanowano dodatkowe naziemne miejsca postojowe.

Budynek Ambition obejmie 85 lokali o powierzchniach od 24 do 61 m kw., rozmieszczonych na ośmiu kondygnacjach. Przewidziano w nim mieszkania od jedno- do trzypokojowych. Na parterze powstaną także 4 lokale usługowe.

Na osiedlu Next Ursus zaprojektowano bogatą przestrzeń rekreacyjną, z trawiastym boiskiem do siatkówki, placem zabaw, siłownią plenerową, fotowoltaicznymi ławkami multimedialnymi z WiFi, a także fontanną. Dla posiadaczy aut elektrycznych dużym atutem będzie stacja ładowania samochodów.

Termin zakończenia budowy zaplanowany jest na IV kwartał 2024 r.

Atuty:

• Atrakcyjna, dopracowana architektura

• Stacje ładowania samochodów elektrycznych

• Multimedialne ławeczki fotowoltaiczne ze stacjami WiFi

• Podziemne parkingi i zewnętrzne miejsca postojowe

• Własna infrastruktura sportowo-rekreacyjna

• Bliskość parków

• Rozbudowana infrastruktura lokalna, handlowa i usługowa

• Szeroka oferta edukacyjna

Inwestycja Next Ursus- etap VIII znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 18 (9.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Next Ursus- etap VIII nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 26 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

- Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla

- Sklep Biedronka (500 metrów), Factory Ursus (4 minuty samochodem)

- Stacja kolejowa Warszawa KM Ursus Płn. (800 metrów) oraz stacja SKM Ursus (15 minut spacerem)

- Przystanek autobusowy (120 metrów)

- Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Next Ursus- etap VIII?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Next Ursus- etap VIII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 651 metrów od inwestycji Next Ursus- etap VIII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Next Ursus- etap VIII znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Next Ursus- etap VIII znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Norlandia w odległości 112 m, Żłobek Norlandia w odległości 145 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet w odległości 226 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Next Ursus- etap VIII jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentamed w odległości 83 m, Lecznica Ursus w odległości 225 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 264 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Next Ursus- etap VIII składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 88 m znajduje się Żabka, w odległości 224 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Next Ursus- etap VIII w odległości 24 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 286 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.06.2022
Data aktualizacji: 09.02.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023