Next Ursus- etap VIII

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Posag 7 Panien, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 18

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 471 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Next Ursus- etap VIIINext Ursus- etap VIII

5 zdjęć

Next Ursus- etap VIII
Next Ursus- etap VIII
Next Ursus- etap VIII
Next Ursus- etap VIII
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (26)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Next Ursus

Lokalizacja:

Osiedle Next Ursus, nowa warszawska inwestycja firmy deweloperskiej Develia powstaje przy ul. Posag Siedmiu Panien. Rejon ten – niegdyś tereny fabryki ciągników, od których nazwę wzięła cała dzielnica – dziś zmienia się niezwykle dynamicznie. Po dawnych zakładach produkcyjnych nie ma już śladu, jak grzyby po deszczu rosną nowoczesne osiedla mieszkaniowe o wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Next Ursus znajdują się liczne punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, sklepy spożywcze czy apteki. Powstaje tu coraz więcej nowych szkół i przedszkoli. Niespełna półtora kilometra to dystans do największego centrum handlowego w okolicy: Factory Ursus. W wykończeniu i indywidualnej aranżacji mieszkania pomoże z pewnością pobliska Castorama oraz Leroy Merlin.

Kilometr od osiedla znajduje się stacja KM Warszawa Ursus Północny, a do stacji SKM Warszawa Ursus można dojechać w kilka minut samochodem, rowerem lub autobusem. Łączy ona Ursus z zagłębiem biurowym na Służewcu, z centrum stolicy czy Lotniskiem im. F. Chopina. W odległości 200 m od inwestycji zatrzymują się autobusy miejskie nr 177 (bezpośredni dojazd do stacji metra Bemowo), 207 i 716. Planowana stacja Karolin II linii metra, a także czteropoziomowy parking P+R, znajdą się kilka minut jazdy samochodem z osiedla.

Oferta:

Next Ursus to nowoczesne, kompleksowe przedsięwzięcie urbanistyczne, na które złoży się aż 14 komfortowych budynków mieszkalnych. Obecnie w ofercie dostępne są lokale w dwóch obiektach: Accent i Ambition.

Accent to 83 komfortowe mieszkania o powierzchni od 25 do 61 m kw., w różnych konfiguracjach: od kawalerek po trzypokojowe. Do każdego będzie przynależeć balkon lub loggia, a przy mieszkaniach na parterze znajdą się prywatne ogródki. Na poziomie -1 zlokalizowany będzie parking podziemny oraz miejscem na boksy lokatorskie, zaś przed budynkiem zaplanowano dodatkowe naziemne miejsca postojowe.

Budynek Ambition obejmie 85 lokali o powierzchniach od 24 do 61 m kw., rozmieszczonych na ośmiu kondygnacjach. Przewidziano w nim mieszkania od jedno- do trzypokojowych. Na parterze powstaną także 4 lokale usługowe.

Na osiedlu Next Ursus zaprojektowano bogatą przestrzeń rekreacyjną, z trawiastym boiskiem do siatkówki, placem zabaw, siłownią plenerową, fotowoltaicznymi ławkami multimedialnymi z WiFi, a także fontanną. Dla posiadaczy aut elektrycznych dużym atutem będzie stacja ładowania samochodów.

Termin zakończenia budowy zaplanowany jest na IV kwartał 2024 r.

Atuty:

• Atrakcyjna, dopracowana architektura

• Stacje ładowania samochodów elektrycznych

• Multimedialne ławeczki fotowoltaiczne ze stacjami WiFi

• Podziemne parkingi i zewnętrzne miejsca postojowe

• Własna infrastruktura sportowo-rekreacyjna

• Bliskość parków

• Rozbudowana infrastruktura lokalna, handlowa i usługowa

• Szeroka oferta edukacyjna

Inwestycja Next Ursus- etap VIII znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 18 (9.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Next Ursus- etap VIII nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 26 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

- Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla

- Sklep Biedronka (500 metrów), Factory Ursus (4 minuty samochodem)

- Stacja kolejowa Warszawa KM Ursus Płn. (800 metrów) oraz stacja SKM Ursus (15 minut spacerem)

- Przystanek autobusowy (120 metrów)

- Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Next Ursus- etap VIII?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Next Ursus- etap VIII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 651 metrów od inwestycji Next Ursus- etap VIII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Next Ursus- etap VIII znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Next Ursus- etap VIII znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Norlandia w odległości 112 m, Żłobek Norlandia w odległości 145 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet w odległości 226 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Next Ursus- etap VIII jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentamed w odległości 83 m, Lecznica Ursus w odległości 225 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 264 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Next Ursus- etap VIII składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 88 m znajduje się Żabka, w odległości 224 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Next Ursus- etap VIII w odległości 24 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 286 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.06.2022
Data aktualizacji: 09.02.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: