Nowe Miasto Polesie etap IIIb

Mieszkania na sprzedaż ul. Pienista, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista

Ceny od: 7 773 zł/m2
Nowe Miasto Polesie etap IIIb

17 zdjęć

Nowe Miasto Polesie etap IIIb
Nowe Miasto Polesie etap IIIb
Nowe Miasto Polesie etap IIIb
Nowe Miasto Polesie etap IIIb

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

38 - 111/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Retkinia - 630 m

Przystanek Tramwajowy - 1430 m

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 2 placówki edukacyjne, 6 kawiarni i restauracji, 22 sklepy, 13 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 204 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2 W ceny mieszkań nie jest wliczone wykończenie balkonu (+ 600 zł/m2).

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (122): wielkość 2,35-8,06m2; cena 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc) : cena 35 000 - 38 000 zł, jest uzależniona od szerokości miejsca, zakup jest obowiązkowy; miejsce motocyklowe, cena: 31 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc) : zewnętrzne, cena 25 000 zł, zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 80 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 111 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 334 032 do 906 411 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 773 do 8 777 zł

Opis płatności:

20/40/20/20

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejne osiedle ATAL w Łodzi.

Nowe Miasto Polesie stanowi interesującą propozycję dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Ciekawa architektura, bliskość terenów rekreacyjnych, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że inwestycja wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli. Dzięki zróżnicowanym metrażom i układom mieszkań znajdujących się w ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W pierwszym etapie zaprojektowano 142 mieszkania o metrażach od 30 do 105,63 mkw., co pozwoli na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb. Dla wygody mieszkańców powstanie 75 stanowisk w garażu podziemnym i 80 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg udogodnień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.

Kolejny etap inwestycji obejmie 152 ergonomiczne mieszkania o metrażach od 33,76 do 109,73 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi, do których przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 130 miejsc w garażach podziemnych. Na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 50 samochodów, z czego 2 stanowiska przeznaczone zostaną dla osób niepełnosprawnych. 138 komórek lokatorskich zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ogrodzony plac zabaw będzie z kolei dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja czterech budynków, wchodzących w skład II etapu inwestycji, z dala od ruchliwej ulicy zadowoli osoby ceniące ciszę i spokój.

Nowe Miasto Polesie IIIa to sześć czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się 140 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 35,25 do 104,55 mkw. Lokale mieszkalne uzupełnione zostaną o balkony i loggie, a te na najwyższych piętrach o przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 97 schowków i komórek lokatorskich. W garażu podziemnym znajdzie się 151 miejsc postojowych, a dodatkowe stanowiska dostępne będą na parkingu naziemnym. Niewątpliwym ułatwieniem będzie 40 lokali usługowych, które funkcjonować będą na parterach budynków.

Etap IIIb, obejmie dwa czteropiętrowe budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 segmenty, które zostaną ze sobą połączone wielostanowiskowym garażem podziemnym. W ofercie znajdą się 204 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i metrażach od 33,29 do 119,39 mkw. Jasne elewacje oraz przeszklone balkony nadadzą lekkości bryle, utrzymując całą inwestycję w spójnym stylu. Na jej terenie zaplanowano ławki oraz nowoczesny plac zabaw będący bezpiecznym miejscem do spędzania wolnego czasu przez dzieci. Projektant zadbał również o zieleń. Na etapie IIIb pojawią się krzewy kwitnące oraz trawy ozdobne, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie etap IIIb znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Pienista (4.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 204 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb w sprzedaży jest 80 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 111 metrów kwadratowych , w cenie od 7 773 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc)

W inwestycji znajdują się 122 komórki lokatorskie wielkość 2,35-8,06m2; cena 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto Polesie wyróżni się doskonałą lokalizacją, pozwalającą na dużą oszczędność czasu. Liczne sklepy i punkty usługowe, które powstaną na terenie inwestycji, jak i te znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią załatwienie codziennych spraw. Osiedle znajdzie się w pobliżu m.in. Centrum Handlowego Retkinia, lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Parku Poniatowskiego. Dodatkowym atutem będzie bliskość Szkoły Podstawowej czy Przedszkola Miejskiego. Usytuowanie przy ulicy Pienistej w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Maczka, zapewni łatwy dojazd do najważniejszych miejsc. Osoby poruszające się na co dzień komunikacją miejską, także będą zadowolone – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający korzystne połączenie z centrum Łodzi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 630 metrów od inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 154 w odległości 780 m, przedszkole w odległości 820 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentia - Stomatologia w odległości 880 m, Gabadent w odległości 890 m, Nowa Stomatologia w odległości 910 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Stokrotka Market, w odległości 250 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Pamso.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIb w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.04.2022
Data aktualizacji: 01.12.2023
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 91-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 16:00
 • Środa: 10:00 - 16:00
 • Czwartek: 10:00 - 16:00
 • Piątek: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: