Nowe Miasto Polesie etap IIIa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pienista, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 42-56

Ceny od: 7 530 zł/m2
Nowe Miasto Polesie etap IIIa

8 zdjęć

Nowe Miasto Polesie etap IIIa
Nowe Miasto Polesie etap IIIa
Nowe Miasto Polesie etap IIIa
Nowe Miasto Polesie etap IIIa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

71 - 83/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

od 7 530 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Łódź Retkinia - 640 m

Przystanek Tramwajowy - 1440 m

Przystanek Autobusowy - 142 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 2 placówki edukacyjne, 6 kawiarni i restauracji, 22 sklepy, 13 obiektów sportowych, 22 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2 W ceny mieszkań nie jest wliczone wykończenie balkonu (+ 600 zł/m2).

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (97): wielkość 2,30-8,87m2; cena 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc) : cena 35 000-38 000 zł, jest uzależniona od szerokości miejsca, zakup jest obowiązkowy
 • miejsca postojowe naziemne (103 miejsca) : zewnętrzne, cena 25 000 zł, zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 71 do 83 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 542 703 do 628 396 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 530 do 7 675 zł

Opis płatności:

20/60/20

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejne osiedle ATAL w Łodzi.

Nowe Miasto Polesie stanowi interesującą propozycję dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Ciekawa architektura, bliskość terenów rekreacyjnych, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że inwestycja wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli. Dzięki zróżnicowanym metrażom i układom mieszkań znajdujących się w ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W pierwszym etapie zaprojektowano 142 mieszkania o metrażach od 30 do 105,63 mkw., co pozwoli na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb. Dla wygody mieszkańców powstanie 75 stanowisk w garażu podziemnym i 80 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg udogodnień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.

Kolejny etap inwestycji obejmie 152 ergonomiczne mieszkania o metrażach od 33,76 do 109,73 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi, do których przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 130 miejsc w garażach podziemnych. Na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 50 samochodów, z czego 2 stanowiska przeznaczone zostaną dla osób niepełnosprawnych. 138 komórek lokatorskich zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ogrodzony plac zabaw będzie z kolei dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja czterech budynków, wchodzących w skład II etapu inwestycji, z dala od ruchliwej ulicy zadowoli osoby ceniące ciszę i spokój.

Nowe Miasto Polesie IIIa to sześć czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się 140 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 35,25 do 104,55 mkw. Lokale mieszkalne uzupełnione zostaną o balkony i loggie, a te na najwyższych piętrach o przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 97 schowków i komórek lokatorskich. W garażu podziemnym znajdzie się 151 miejsc postojowych, a dodatkowe stanowiska dostępne będą na parkingu naziemnym. Niewątpliwym ułatwieniem będzie 40 lokali usługowych, które funkcjonować będą na parterach budynków.

Etap IIIb, obejmie dwa czteropiętrowe budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 segmenty, które zostaną ze sobą połączone wielostanowiskowym garażem podziemnym. W ofercie znajdą się 204 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i metrażach od 33,29 do 119,39 mkw. Jasne elewacje oraz przeszklone balkony nadadzą lekkości bryle, utrzymując całą inwestycję w spójnym stylu. Na jej terenie zaplanowano ławki oraz nowoczesny plac zabaw będący bezpiecznym miejscem do spędzania wolnego czasu przez dzieci. Projektant zadbał również o zieleń. Na etapie IIIb pojawią się krzewy kwitnące oraz trawy ozdobne, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Pienista 42-56 (4.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie etap IIIa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 71 do 83 metrów kwadratowych , w cenie od 7 530 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajduje się 97 komórek lokatorskich wielkość 2,30-8,87m2; cena 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto Polesie wyróżni się doskonałą lokalizacją, pozwalającą na dużą oszczędność czasu. Liczne sklepy i punkty usługowe, które powstaną na terenie inwestycji, jak i te znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią załatwienie codziennych spraw. Osiedle znajdzie się w pobliżu m.in. Centrum Handlowego Retkinia, lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Parku Poniatowskiego. Dodatkowym atutem będzie bliskość Szkoły Podstawowej czy Przedszkola Miejskiego. Usytuowanie przy ulicy Pienistej w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Maczka, zapewni łatwy dojazd do najważniejszych miejsc. Osoby poruszające się na co dzień komunikacją miejską, także będą zadowolone – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający korzystne połączenie z centrum Łodzi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 640 metrów od inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 154 w odległości 793 m, przedszkole w odległości 823 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentia - Stomatologia w odległości 884 m, Gabadent w odległości 897 m, Nowa Stomatologia w odległości 911 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka Market, w odległości 262 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 438 m znajduje się Pamso.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 182 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.03.2022
Data aktualizacji: 21.02.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 91-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: