Nowe Miasto Polesie etap IIIa

8 zdjęć

Nowe Miasto Polesie etap IIIa
Nowe Miasto Polesie etap IIIa
Nowe Miasto Polesie etap IIIa
Nowe Miasto Polesie etap IIIa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa dostępnych jest 29 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (29)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

*Wykończenie Standard 1000zł/m2 *Wykończenie Standard Plus 1100zł/m2 *Wykończenie VIP 1200zł/m2

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada (97): wielkość 2,30-8,87m2 cena 3 000 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (103 miejsca): zewnętrzne, cena 24 000 zł, zakup nie jest obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc): cena 34 000-37 000 zł, jest uzależniona od szerokości miejsca, zakup jest obowiązkowy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 58 do 97 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 401 856 do 656 200 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 700 do 7 000 zł.

Opis płatności:

20/40/20/20%.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajduje się 18 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejne osiedle ATAL w Łodzi.

Nowe Miasto Polesie stanowi interesującą propozycję dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Ciekawa architektura, bliskość terenów rekreacyjnych, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że inwestycja wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli. Dzięki zróżnicowanym metrażom i układom mieszkań znajdujących się w ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W pierwszym etapie zaprojektowano 142 mieszkania o metrażach od 30 do 105,63 mkw., co pozwoli na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb. Dla wygody mieszkańców powstanie 75 stanowisk w garażu podziemnym i 80 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg udogodnień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.

Kolejny etap inwestycji obejmie 152 ergonomiczne mieszkania o metrażach od 33,76 do 109,73 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi, do których przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 130 miejsc w garażach podziemnych. Na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 50 samochodów, z czego 2 stanowiska przeznaczone zostaną dla osób niepełnosprawnych. 138 komórek lokatorskich zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ogrodzony plac zabaw będzie z kolei dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja czterech budynków, wchodzących w skład II etapu inwestycji, z dala od ruchliwej ulicy zadowoli osoby ceniące ciszę i spokój.

Nowe Miasto Polesie IIIa to sześć czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się 140 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 35,25 do 104,55 mkw. Lokale mieszkalne uzupełnione zostaną o balkony i loggie, a te na najwyższych piętrach o przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 97 schowków i komórek lokatorskich. W garażu podziemnym znajdzie się 151 miejsc postojowych, a dodatkowe stanowiska dostępne będą na parkingu naziemnym. Niewątpliwym ułatwieniem będzie 40 lokali usługowych, które funkcjonować będą na parterach budynków.

Etap IIIb, obejmie dwa czteropiętrowe budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 segmenty, które zostaną ze sobą połączone wielostanowiskowym garażem podziemnym. W ofercie znajdą się 204 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i metrażach od 33,29 do 119,39 mkw. Jasne elewacje oraz przeszklone balkony nadadzą lekkości bryle, utrzymując całą inwestycję w spójnym stylu. Na jej terenie zaplanowano ławki oraz nowoczesny plac zabaw będący bezpiecznym miejscem do spędzania wolnego czasu przez dzieci. Projektant zadbał również o zieleń. Na etapie IIIb pojawią się krzewy kwitnące oraz trawy ozdobne, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Pienista 42-56 (4.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 58 do 97 metrów kwadratowych, w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 71 m2 w cenie od 401 856 zł (20 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 97 m2 w cenie od 515 364 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (103 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc)

W inwestycji znajduje się 97 komórek lokatorskich wielkość 2,30-8,87m2 cena 3 000 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto Polesie wyróżni się doskonałą lokalizacją, pozwalającą na dużą oszczędność czasu. Liczne sklepy i punkty usługowe, które powstaną na terenie inwestycji, jak i te znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią załatwienie codziennych spraw. Osiedle znajdzie się w pobliżu m.in. Centrum Handlowego Retkinia, lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Parku Poniatowskiego. Dodatkowym atutem będzie bliskość Szkoły Podstawowej czy Przedszkola Miejskiego. Usytuowanie przy ulicy Pienistej w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Maczka, zapewni łatwy dojazd do najważniejszych miejsc. Osoby poruszające się na co dzień komunikacją miejską, także będą zadowolone – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający korzystne połączenie z centrum Łodzi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pienista - Komandorska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się ping pong.

Data publikacji: 15.03.2022
Data aktualizacji: 29.11.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Lublinku-Pienistej

Oferty na Lublinku-Pienistej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: