Panoramika 5 w Szczecinie oddana do użytku

Ronson Development

Data publikacji: 06.08.2020, Data aktualizacji: 06.08.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 6 głosów

Panoramika 5 w Szczecinie oddana do użytku
Trzy miesiące przed terminem Ronson Development oddaje do użytku osiedle Panoramika 5 w Szczecinie. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Piąta część osiedla Panoramika zostanie oddana do użytku trzy miesiące wcześniej niż planowano. Przedostatni etap osiedla zrealizowany został przed terminem, pomimo światowego kryzysu gospodarczego spowodowanego koronawirusem. Jest to dowód stabilnej pozycji Ronson Development w branży nieruchomości, wysokich kompetencji kierowników projektów oraz współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami, gwarantującymi przestrzeganie terminów i wysoką jakość wykonania. Zakończenie budowy oznacza, że już od połowy sierpnia mieszkańcy będą mogli dokonywać odbiorów i wprowadzać się do  swoich nowych mieszkań.

- W procesie inwestycyjnym bardzo ważny jest dla nas zawsze generalny wykonawca. Wybierając sprawdzone i solidne firmy, zapewniamy klientom dobry produkt o wysokiej jakości, a naszej firmie stabilność prowadzenia biznesu, bez zbędnych niespodzianek. Nasi kierownicy projektów każdego dnia dbają o jakość budynków i otoczenia oraz o terminowość oddania. Ten projekt był szczególnie trudny ze względu na koronawirus, którego konsekwencją mogła być trudna dostępność i wyższe ceny materiałów budowlanych oraz ograniczony dostęp do wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wraz z Mostostalem – generalnym wykonawcą Panoramiki 5 – poradziliśmy sobie z koronawirusem modelowo i, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, oddaliśmy projekt przed terminem powiedział Boaz Haim, Prezes Zarządu Ronson Development S.A.

Panoramika 5 składa się ze 115 mieszkań o powierzchni od 31,59 do 103,40 m2. Budowa rozpoczęła się w marcu 2019 roku. Wtedy też ruszył proces sprzedaży mieszkań. Generalnym Wykonawcą był Mostostal Warszawa S.A. Mieszkania na tym osiedlu sprzedawały się bardzo dobrze ze względu na dobrą komunikację i solidność wykonania, przestronne balkony, loggie i tarasy. Doceniano też piękny widok panoramy Szczecina

- To szczególnie ważne dla naszych mieszkańców, by móc wprowadzić się szybciej do swojego mieszkania. Każdy z nich ma przecież związane z tym plany rodzinne lub zawodowe. Cieszymy się, że możemy im zaproponować możliwość wcześniejszego skorzystania z nieruchomościzauważa Andrzej Gutowski, wiceprezes Ronson Development S.A. ds. sprzedaży i marketingu.

W chwili obecnej w etapie 5 pozostało jeszcze dosłownie kilka wolnych mieszkań. Szansą dla tych, którzy chcieliby zamieszkać na tym osiedlu, będącym jednym z najlepiej sprzedających się w portfolio Ronsona w kraju, jest etap 6, którego budowa i sprzedaż rozpoczęła się w połowie lipca. Budowanych jest tam 76 jasnych mieszkań o bardzo wygodnych rozkładach,  posiadających tarasy, loggie i zróżnicowane metraże dostosowane do potrzeb różnych grup klientów.

Szczecińskie  osiedle  będzie  obejmować  łącznie   621  lokali  w  sześciu  etapach. Pięć z nich zostało już ukończonych. W sprzedaży pozostał jeszcze tylko ostatni etap Panoramiki. Osiedle  położone  jest  na  szczecińskim  Warszewie  –  dzielnicy  dobrze skomunikowanej  z  centrum  miasta  i  zatopionej  w  zieleni.  W  okolicy  znajdują  się  placówki edukacyjne, sklepy, trasy biegowe i rowerowe. Zaledwie 10 minut od inwestycji położone jest znane wszystkim szczecinianom Jezioro Głębokie, a także Park Kasprowicza, ogród różany – tzw. Różanka i Lasek Arkoński. 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: