Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Arkońska 37A

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Arkońska, oferowane bezpośrednio przez

Neptun Developer Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Arkońskie-Niemierzyn, ul. Arkońska 37A

Ceny od: 9 712 zł/m2
Arkońska 37AArkońska 37A

2 zdjęcia

Arkońska 37A
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

49 - 54/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Szczecin Łękno - 898 m

Przystanek Tramwajowy - 631 m

Przystanek Autobusowy - 25 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

28 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 10 sklepów, 39 obiektów sportowych, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy
 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca) : w garażu podziemnym

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 54 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 474 940 do 626 979 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 712 do 11 544 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kamienica Arkońska 37A będzie położona w doskonałej lokalizacji Szczecina – zaledwie 9 minut do Centrum tuż przy Parku Kasprowicza. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone: Ogród Botaniczny, Las Arkoński, Ogród Różany, Syrenie Stawy. Osoby aktywne znajdą tu łatwy dostęp do ścieżek rowerowych, tras biegowych i spacerowych oraz kortów tenisowych.

W odległości 20-30 minut spacerem znajduje się Kompleks Basenowo – Rekreacyjny ARKONKA oraz hala widowiskowo – sportowa Netto Arena.

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji pozwala na łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się uczelnie, szkoły, szpital i przychodnie oraz infrastruktura handlowo – usługowa.

W Kamienicy znajdować się będą 23 mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 67 metrów kwadratowych oraz cichobieżna winda.

Budynek został zaprojektowany jako 6 kondygnacyjny z 5 kondygnacjami naziemnymi i 1 kondygnacją podziemną z 23 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.

Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadać będą przynależne ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Projekt przewiduje również wykonanie części wspólnej zielonej – ogrodu, dostępnej tylko dla mieszkańców Kamienicy.

Termin oddania mieszkań zaplanowano na kwiecień 2023 r.

Inwestycja Arkońska 37A znajduje się na Arkońskim-Niemierzynie, ul. Arkońska 37A (3.5 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Neptun Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Arkońska 37A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Arkońska 37A w sprzedaży są 3 nowe mieszkania o powierzchni od 49 do 54 metrów kwadratowych , w cenie od 9 712 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Neptun Developer Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arkońska 37A?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arkońska 37A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 898 metrów od inwestycji Arkońska 37A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arkońska 37A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arkońska 37A znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZUT Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt w odległości 519 m, Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego w odległości 567 m, szkoła w odległości 601 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Arkońska 37A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie w odległości 330 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 357 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 376 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arkońska 37A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 127 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 149 m znajduje się Stokrotka, w odległości 666 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arkońska 37A w odległości 368 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 564 m znajduje się Łemblej, w odległości 583 m znajduje się 1. Drabinka pionowa.

Data publikacji: 27.05.2022
Data aktualizacji: 20.05.2024
Neptun Developer Sp. z o.o. logo

Neptun Developer Sp. z o.o.

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023