Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Szczecin, Zachód, Zawadzkiego-Klonowica

254 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Silver Forest
  4 kw. 2023
  Apartamenty inwestycyjne na mapie SzczecinaJedno z dynamicznie rozwijających się miejsc na mapie Szczecinie z bezpośrednim dojazdem do centrum komunikacją tramwajową.Apartamenty Silver Forest to miejsce z nowoczesną i prestiżową architekturą, które są świetnym produktem inwestycyjnym ze względu na lokalizację oraz bezpośrednie sąsiedztwo licznych uczelni wyższych.Lokale zostały zaprojektowane z myślą o wynajmie zarówno długo jak i krótkoterminowym. Poprzez przemyślane części wspólne takie jak : zielone tarasy, patio, stojaki na rowery, punkty ładowania, pralnia, suszarnia i wiele innych łatwo będzie znaleźć potencjalnego lokatora do naszego mieszkania. Części wspólne w inwestycji będą zasilane z paneli fotowoltaicznych, co obniży koszty miesięcznej eksploatacji budynku, a co za tym idzie miesięczne opłaty za czynsz do wspólnoty.Jednym z atutów lokalizacji inwestycji Silver Forest jest bezpośredni dojazd do centrum komunikacją tramwajową i autobusową. Wkrótce będzie również możliwy bezpośredni dojazd do największych w Szczecinie kompleksów rekreacyjnych (Las Arkoński, kąpielisko Arkonka, Netto Arena, jezioro głębokie) za pośrednictwem nowo budowanej ulicy Nowoszerokiej wraz z przedłużeniem linii tramwajowych.Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji: I kwartał 2022r.Przewidywany termin zakończenia realizacji: IV kwartał 2023rUdogodnienia:- Dwie przestronne windy i dwa niezależne wejścia do budynku.- Ogrodzone zielone patio na terenie inwestycji z bogatą zielenią.- Miejsca do odpoczynku w cieniu wysokich drzew, które pozostaną na terenie inwestycji.- Punkt ładowania hulajnóg.- Pralnia i suszarnia w części podziemnej.- Stojaki na rowery na terenie inwestycji.Atuty:- Bezpośrednie sąsiedztwo licznych uczelni wyższych- Taras widokowy na dachu- Punkt ładowania hulajnóg- Zielone patio- Garaż podziemny- Stojaki na rowery i hulajnogi- Recepcja z możliwością powierzenia jej obsługi najmu apartamentu- Każdy lokal z jednym lub dwoma balkonami

  Silver Forest

  od 11 300 zł/m2
  ul. Klonowica 2A , Pogodno, Zachód, Szczecin(4.7 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera
 • Gardenia Pogodno
  4 kw. 2023
  GARDENIA POGODNO to najnowszy projekt grupy GARDENIA DEWELOPER dedykowany dla osób ceniących sobie harmonię, wygodę i spokój a jednocześnie lubiących korzystać z uroków miasta.W GARDENIA POGODNO cenimy sobie wygodę i komfort życia, dlatego osiedle zaprojektowane jest z dbałością o detale. To przyjazna enklawa, do której przyjemnie jest wracać.Nowe mieszkania w Szczecinie na Pogodnie to atrakcyjna lokalizacja w pobliżu parków botanicznych, wymarzone miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość miasta. 214 komfortowych, przemyślanych mieszkań i 298 miejsc postojowych. Osiedle Gardenia Pogodno zostało zaprojektowane tak, aby stanowiło wygodną i komfortową przestrzeń do użytkowania przez jego mieszkańców. Dostępne nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera przeznaczone są dla osób ceniących nowoczesną architekturę mieszkaniową na wysokim poziomie. To co cechuje nowe mieszkania w Gardenia Pogodno w Szczecinie to przede wszystkim przemyślana przestrzeń mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych oraz prostota i minimalizm w projektowaniu otoczenia.

  Gardenia Pogodno

  od 11 340 zł/m2
  ul. Unii Lubelskiej , Zawadzkiego-Klonowica, Zachód, Szczecin(3.8 km od centrum)
  Gardenia Deweloper
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Małe Pogodno
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Małe Pogodno obejmować będzie jeden budynek 3 piętrowy, w którym znajdować się będzie 35 mieszkań o powierzchni od 25 do 122m2. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub ogródek do wyłącznego korzystania.Budynek wyposażony zostanie w windę, na kondygnacji podziemnej zlokalizowane będą indywidualne boksy garażowe.Termin realizacji inwestycji to wrzesień 2020r.

  Małe Pogodno

  od 6 900 zł/m2
  ul. Zakładowa 11 , Zawadzkiego-Klonowica, Zachód, Szczecin(3.8 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Informacje o Zawadzkiego-Klonowica

W Zawadzkiego-Klonowica dostępnych jest 258 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Zawadzkiego-Klonowica mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 15 do 63 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (165 mieszkań).
 • 2-pokojowe (43 mieszkania).
 • 3-pokojowe (46 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zawadzkiego-Klonowica nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zawadzkiego-Klonowica kosztuje 197 081 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Zawadzkiego-Klonowica

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: