Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Kielc:

Kielce to miasto w południowo-wschodniej Polsce, w Górach Świętokrzyskich. Zajmuje powierzchnię niemal 110 km², przecina je niewielka rzeka Silnica, a zamieszkuje ponad 193 tys. mieszkańców. Jak mieszka się w Kielcach? Czy to atrakcyjne miejsce do życia? Jak wyglądają tutejsze luksusowe mieszkania?

Jak wygląda życie w Kielcach?

Kielce to centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej. Prężnie działa tu gospodarka, rozwija się m.in. przemysł budowlany, elektromaszynowy, a także spożywczy i przetwórczy. Na terenie miasta znajduje się 12 szkół wyższych, w tym Politechnika Świętokrzyska, Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego czy Wyższa Szkoła Handlowa im. Bolesława Markowskiego. Ponadto funkcjonuje niemal 30 szkół podstawowych oraz 10 liceów i innych szkół średnich. 

Przez Kielce kursuje 60 linii autobusowych, dzięki którym można swobodnie przemieszczać się po mieście. Kielce to również duży węzeł komunikacyjny, z którego prowadzą drogi do Gdańska, Tarnowa, Zamościa czy Częstochowy. W mieście funkcjonuje kilka stacji kolejowych, z których mieszkańcy mogą dojechać transportem kolejowym do Warszawy czy Krakowa. 

Kielczanie nie nudzą się w wolnym czasie. W mieście odbywa się wiele imprez kulturowych oraz koncertów. Chętni mają do wyboru kilka kin i teatrów, filharmonię, a także liczne muzea - najpopularniejsze z nich to Muzeum Zabawek i Zabawy, Muzeum Wsi Kieleckiej oraz mieszczące się w pałacu biskupim Muzeum Narodowe w Kielcach. Co więcej, w Kielcach funkcjonuje ponad 100 klubów sportowych, więc fani aktywności fizycznych również znajdą tutaj coś dla siebie. 

Kielce atrakcyjnie turystycznie?

Choć mogłoby się wydawać, że Kielce to nie jest pierwsza destynacja, którą wybieramy na wakacje - obszar ma wiele do zaoferowania turystom. Szczególnie przyciąga natura, bowiem przez Kielce przechodzi kilka szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Atrakcyjna jest też 160-metrowa trasa podziemna znajdująca się na terenie dawnego kamieniołomu na Kadzielni. 

Jedna z największych atrakcji turystycznych to Geonatura Kielce, czyli park edukacyjny, na który składa się kilka obiektów rozsianych po mieście. W skład placówki wchodzi wspomniana trasa podziemna, Centrum Geoedukacji czy Ogród Botaniczny.

W granicach Kielc znajduje się także pięć rezerwatów przyrody: Rezerwat przyrody Kadzielnia, Rezerwat przyrody Biesak-Białogon, Rezerwat przyrody Karczówka, Rezerwat przyrody Ślichowice im. Jana Czarnockiego oraz Rezerwat przyrody Wietrznia im. Zbigniewa Rubinowskiego. Miejsca te to przede wszystkim przyroda nieożywiona, gdzie znajdują się cenne odsłonięcia geologiczne.

Apartamenty w Kielcach

W stolicy województwa świętokrzyskiego powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Część z nich to nieruchomości luksusowe o znacznie podwyższonym standardzie. Jak wyglądają takie luksusowe mieszkania w Kielcach? Decydując się na takie mieszkanie nie musimy martwić się o jakość wykonania. Deweloperzy wybierają bowiem najlepsze materiały budowlane oraz wykończeniowe. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na przestronne wnętrza o pokaźnych rozmiarach, duże przeszklenia (zwykle z przyjemnym widokiem na zewnątrz), a także wyjątkową dbałość o szczegóły i niezwykły design. Trzeba przyznać, że apartamentowce wyróżniają się nie tylko bryłą budynku czy elewacją, ale również wyszukanymi dodatkami jak oświetlenie czy gzymsy. 

Zakup luksusowego mieszkania to na pewno wysoki standard życia na co dzień. Wykonawcy wprowadzają nowoczesne udogodnienia tak, aby mieszkańcom żyło się jak najlepiej. Nieruchomość poza tym, że piękna - musi być również funkcjonalna. Z tego względu mieszkańcy mają często do dyspozycji ogrody na dachu, własną siłownię czy basen. Standardem w takim miejscach jest klimatyzacja oraz system Smart Home, dzięki któremu za pomocą aplikacji w telefonie możemy sterować oknami czy ogrzewaniem w naszym mieszkaniu - będąc nawet na drugim końcu Polski. 

Luksusowe nieruchomości kosztują znacznie więcej, że klasyczne inwestycje deweloperskie. Mimo to dostępne rozwiązania i wygoda z nich płynąca, sprawia, że chętnych nie brakuje. Ostatecznie za ceną idzie również najwyższa jakość.

 

Informacje o Kielcach

W Kielcach dostępnych jest 267 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 19 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Kielcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 130 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (23 mieszkania).
 • 2-pokojowe (69 mieszkań).
 • 3-pokojowe (115 mieszkań).
 • 4-pokojowe (38 mieszkań).
 • 5-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Kielcach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Kielcach kosztuje 178 800 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: