+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Busko-Zdrój

92 oferty w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 938 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE
  4 kw. 2025
  Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE to funkcjonalna, wieloetapowa inwestycja. W ramach inwestycji powstanie 6 kameralnych apartamentowców najwyższej klasy wykonawstwa , wkomponowanych w zieleń otaczających drzew oraz sadów z których każdy będzie odznaczał się nowoczesnym stylem i architekturą. W sąsiedztwie pięknego Parku Zdrojowego oraz największej, najnowocześniejszej w Europie Tężni Solankowej.

  Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE

  ul. Ludwika Waryńskiego , Busko-Zdrój(37.4 km od Kielc)
  Eko Park Invest Sp. z o.o.
 • Nowa Dzielnica
  4 kw. 2023

  Nowa Dzielnica

  od 6 800 /m2
  ul. Młyńska , Busko-Zdrój(37.1 km od Kielc)
  WJAP INVEST
 • Młyńska
  gotowe
  W ramach inwestycji przy ul. Młyńskiej w Busku-Zdroju powstanie blok wielorodzinny z III kondygnacjami nadziemnymi (51 mieszkań) oraz I podziemną (garaż z miejscami postojowymi i komórki lokatorskie). W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażach od 36m2 do 58 m2. Budowa budynku trwa. Szczegóły dotyczące Inwestycji dostępne są w Biurze Sprzedaży. Zapraszamy do

  Młyńska

  ul. Młyńska , Busko-Zdrój(37.1 km od Kielc)
  Inwestycje Rogala Sp. z o.o. Sp. K.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Mieszkania Busko Zdrój
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji powstaną 2 budynki mieszkalne, wielorodzinne położone na atrakcyjnej działce przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju. W sprzedaży oferujemy Państwu 32 mieszkania (jedno-, dwu- i trzypokojowe) dostępne w metrażach od 37,8 m2 do 63,16 m2. Bloki posiadać będą III kondygnacje naziemne (parter, I i II piętro) oraz I podziemną, w której wybudowane zostaną komórki lokatorskie (gratis

  Nowe Mieszkania Busko Zdrój

  ul. Partyzantów , Busko-Zdrój(36.7 km od Kielc)
  NOVA PARTNERS Sp. z o.o.
 • Apartamenty w Zdroju
  Oferta archiwalna
  APARTAMENTY W ZDROJU TO INWESTYCJA W ZUPEŁNIE NOWY KOMFORT ŻYCIA! Realizowana jest w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój przy ulicy Waryńskiego. Kompletne osiedle składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych, w których zaprojektowano komfortowe mieszkania o metrażach od 32m2 do 115m2 oraz części usługowo-handlowej w której przewidujemy strefę Wellness, Medical & Fitness, a także

  Apartamenty w Zdroju

  ul. Waryńskiego , Busko-Zdrój(37.5 km od Kielc)
  P.U.B.I Lokum Longin Wielochowski

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Busko-Zdrój – miasto uzdrowiskowe

Busko-Zdrój to licząca około 16 tysięcy mieszkańców miejscowość sanatoryjno-uzdrowiskowa w województwie świętokrzyskim. Znajduje się 50 km od Kielc, 80 km od Krakowa i 150 km od Katowic. Przez miasto przebiega droga krajowa DK73 oraz 3 drogi wojewódzkie – DW767 Busko-Pińczów, DW973 Busko-Żabno i DW 776 Busko-Kraków. Główne szlaki komunikacyjne rozpoczynają się przy skrzyżowaniu z ulicą Witosa. W mieście tym realizowane są także pasażerskie połączenia kolejowe do Kielc. Niedaleko znajdują się międzynarodowe lotniska – Kraków-Balice (110 km) i Katowice-Pyrzowice (160 km). Nowe mieszkania w Busku-Zdroju cieszą się sporym zainteresowaniem. Co śwoiadczy o ich popularności? Czytaj. 

W miejscowości obowiązuje podział na 18 osiedli mieszkaniowych: Przy Cmentarzu, Za Szosą, Kotery, Łagiewniki, Pod Szpitalem, Ściegna, Bronina, Choinki, Okrąglica, Pod Lasem, Na Górze, Niwka, Długa Góra, Doły, Wola, Za Szkołą, Wał i Kaczowa Dolna.

W miasteczku mają swoje siedziby znane firmy krajowe oraz z zagranicznym kapitałem, które tworzą nowe miejsca pracy dla mieszkańców. Są to podmioty m.in. z branży farmaceutycznej, logistycznej, transportowej, turystycznej i produkcji wód mineralnych. Dla inwestorów powstały działki inwestycyjne w południowo-zachodniej części miasta. Są one uzbrojone w niezbędną infrastrukturę i media. To tam najczęściej powstają nowe mieszkania na sprzedaż w Busku-Zdroju. 

Gdzie powstają w Busku-Zdroju nowe mieszkania?

Nowe mieszkania w Busku-Zdroju w ostatnich latach powstają w różnych częściach miasta, w tym przy ulicy Kusocińskiego, Waryńskiego, Mickiewicza, Grotta, Młyńskiej, Batorego, Armii Krajowej, Broniewskiego i Przemysłowej. Dominują lokale 2-pokojowe o powierzchni około 40-50 m2, w kilkukondygnacyjnej zabudowie wielorodzinnej. Na lokalnym rynku nieruchomości występuje spora konkurencja wśród deweloperów. Ceny mieszkań są średnie na tle całego województwa, lecz niższe niż w Kielcach.

Popyt na lokale w tej lokalizacji

W Busku-Zdroju nowe mieszkania cieszą się ogromnym popytem – najszybciej znajdują nabywców lokale 2-pokojowe oraz kawalerki. Ich zakup może być korzystną inwestycją, ponieważ zakupem oraz najmem lokali są zainteresowani turyści i kuracjusze – zarówno w sezonie, jak i poza nim. Zazwyczaj im mniejszy metraż mieszkania, tym wyższy potencjalny zwrot z inwestycji.

Na atrakcyjność tej lokalizacji dla mieszkańców wpływa dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna, w tym szpitale, obiekty sanatoryjne, przychodnie, apteki, parki, kryte baseny, a także szkoły podstawowe, średnie i policealne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Busku-Zdroju na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Busku-Zdroju

W Busku-Zdroju dostępne są 92 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Busku-Zdroju mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 34 do 88 m², w tym:

 • kawalerki - 18 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 29 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 44 lokale
 • mieszkania 4-pokojowe - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Busku-Zdroju?

Najtańsze nowe mieszkanie w Busku-Zdroju dostępne w sprzedaży kosztuje 305 925 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Busku-Zdroju wynosi 8 938 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Busku-Zdroju nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Busko-Zdrój - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Busku-Zdroju oddali do użytku 2 lokale mieszkalne. 21 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 21 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 21 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Busku-Zdroju, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 22 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 70 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Busku-Zdroju i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: