Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 62,66 m² - numer M1

Kraków, Stare Miasto, ul. Strzelecka 15Inwestycja: Lofty LubiczDeweloper: SUPEROPCJA Sp. z o.o.

POWIERZCHNIA62,66 m²
POKOJE3
PIĘTRO3
TERMIN ODDANIAGotowe
Lofty Lubicz

20 zdjęć

Lofty Lubicz

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
M1
Cena:
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
3 pokoje
Metraż:
62,66 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
350 cm wysokości
Piętro:
3 piętro
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Lofty Lubicz, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Lofty Lubicz na Starym Mieście przy ul. Strzelecka 15 (0.4 km od centrum Krakowa). sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 4 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 3 o powierzchni od 42 do 63 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Lofty Lubicz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M1 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 350 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Inwestycja Lofty Lubicz znajduje się w zabytkowej dzielnicy Starego Miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość Krakowskiego Rynku, doceniających zalety mieszkania w samym centrum miasta.

To miejsce to świetny wybór dla osób uwielbiających spacery po krakowskim Starym Mieście. Zaledwie w 20 minut możemy zobaczyć Zamek Królewski, Wawel lub magiczny Kazimierz. Wybierając tą inwestycję możemy cieszyć się dostępem do licznych kawiarni i restauracji. Jest ona również dobrym produktem inwestycyjnym pod wynajem długo oraz krótko terminowy

Atutem tej lokalizacji jest bliskość Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego, przystanków tramwajowych i autobusowych co zapewnia szybką komunikację z każdym zakątkiem miasta.

W pobliskim sąsiedztwie mieszkańcy mają łatwy dostęp do placówek kultury znajdujących się w pobliżu: Teatru Starego, Słowackiego oraz Opery Krakowskiej, ale również z bliskości terenów zielonych: Ogrodu Botanicznego, Plant, Parku.

Niezbędna infrastruktura do wygodnego mieszkania; sklepy, apteka, szpital, szkoła, liczne restauracje, puby, siłownia, znajdują się w zasięgu kilku kroków bez konieczności korzystania z komunikacji publicznej lub prywatnej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Lofty Lubicz, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofty Lubicz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Lofty Lubicz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lubicz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Lubicz znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w odległości 220 m, Przedszkole Specjalne nr 8 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 122 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lofty Lubicz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w odległości 80 m, Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 110 m, Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofty Lubicz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Awiteks, w odległości 80 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Lubicz w odległości 290 m znajduje się Klub Kasi, w odległości 560 m znajduje się Boisko, w odległości 610 m znajduje się Klub Sportowy AZS AWF.

Data publikacji: 08.04.2020
Data aktualizacji: 24.05.2021
SUPEROPCJA Sp. z o.o. logo

SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Dominik Zdziebko

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: