Libra Residence

16 zdjęć

Libra Residence
Libra Residence
Libra Residence
Libra Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Libra Residence dostępnych jest 29 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 17 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 104 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 21 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Libra Residence znajduje się 14 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Poczuj swoją Librę …

LIBRA RESIDENCE jest unikalnym projektem deweloperskim, realizowanym w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce – na krakowskim Starym Mieście. Jest to miejsce wyjątkowe, zarówno pod względem turystycznym, jak i kulturowym. Architektura LIBRA RESIDENCE to połączenie stylu i smaku oraz nowoczesności, z jednoczesnym szacunkiem do tradycji. LIBRA RESIDENCE idealnie wpisuje się w otaczającą zabudowę zabytkowych kamienic i wpływa na walory estetyczne lokalizacji.

A to ci historia!

Kraków jako dawna stolica Polski nigdy nie stracił na swoim znaczeniu. Jest to miasto położone na głównych szlakach handlowych, co wpłynęło na jego charakter i kształt. W okresie Rzeczypospolitej Krakowskiej, ze względu na przebieg starego koryta Wisły, mieściły się tu manufaktury kupieckie, warsztaty i składy portowe, m.in. zacnej, kupieckiej rodziny Librowskich, stąd też sama nazwa ulicy. Najstarsze kamienice pochodzą z 1895 roku, reprezentują one klasyczny przykład eklektyzmu. Architektura Librowszczyzny to budynki zaprojektowane przez wybitnych architektów w tym samego Adolfa Szyszko Bohusza. Takie otoczenie zobowiązuje – estetyka i styl architektury LIBRA RESIDENCE znakomicie wpiszą się w otaczający krajobraz.

Tradycja, charakter, atrakcje

LIBRA RESIDENCE powstaje u zbiegu ulic Bonerowskiej i Librowszczyzny, jest to urokliwy i spokojny zakątek miasta, nieco na uboczu, a jednak blisko stąd do wszystkich atrakcji grodu Kraka. Tylko kilkaset metrów dzieli LIBRA RESIDENCE od serca Starego Miasta, które znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Bliskość Rynku Głównego, Plantów, Sukiennic, Kościoła Mariackiego i Wawelu sprawi, że LIBRA RESIDENCE znajdzie się w magicznym kręgu krakowskich atrakcji historycznych, przyciągających turystów z całego świata. Lokalizacja pozwala na łatwy dostęp do czołowych restauracji i stylowych klubów Krakowskiej Starówki, a także na skorzystanie z bogatej oferty zaplecza kulturalnego jak np. Muzeum Książąt Czartoryskich ze słynną „Damą z gronostajem” Leonarda da Vici.

Pierwsze wrażenie? Komfort i luksus!

Elewacja budynku LIBRA RESIDENCE wykonana zostanie z najwyższej jakości piaskowca, a drewniane elementy stolarki okiennej i drzwiowej utworzą z nią pięknie skomponowaną całość.

LIBRA RESIDENCE zapewni mieszkańcom komfort i luksus codziennego życia. Przestronne, funkcjonalne, klimatyzowane apartamenty, o powierzchniach od 35 m² do 137 m² wpiszą się w gusta nawet najbardziej wymagających mieszkańców. W trosce o wygodę użytkowników apartamenty wyposażone zostały w system Smart Home, umożliwiający zdalne zarządzanie takimi elementami jak oświetlenie, energia elektryczna, klimatyzacja. Koneserzy dużych metraży będą mogli połączyć ze sobą sąsiadujące lokale, by uzyskać optymalną dla siebie powierzchnię mieszkalną.

Części wspólne zaprojektowane ze sznytem, wzbogacone elementami sztuki, zaoferują mieszkańcom oczekiwany poziom elegancji i kunsztu architektonicznego.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano wewnętrzne patio, zapewniające możliwość wypoczynku w otoczeniu zieleni.

Mieszkańcy LIBRA RESIDENCE będą mieli do swej dyspozycji luksusowe spa z sauną i strefę relaksu, ze specjalnie wydzieloną strefą fitness.

Dodatkowymi atutami projektu są także podziemny garaż wyposażony w ładowarki do aut elektrycznych i usługa Concierge’a. W dbałości

o bezpieczeństwo mieszkańców LIBRA RESIDENCE wyposażony jest w system monitoringu.

Dla najbardziej wymagających LIBRA RESIDENCE i jej atuty:

• 52 luksusowe apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 30 m² do 138 m²

• 3 wyjątkowe apartamenty z zabytkowymi elementami wykończenia wnętrz

• nowoczesna architektura i najwyższej jakości materiały wykończeniowe

• panoramiczne drewniane okna

• ergonomiczne układy mieszkań z opcją łączenia

• klimatyzacja w każdym apartamencie

• luksusowe spa z sauną i strefę relaksu do dyspozycji mieszkańców

• ogród wewnętrzny

• reprezentacyjne lobby z usługą Concierge

• system monitoringu wizyjnego

• wideodomofon

• system Smart Home w każdym apartamencie

• unikalne części wspólne w połączeniu ze sztuką

• nowoczesny garaż podziemny z ładowarkami do aut elektrycznych

• całodobowa ochrona i monitoring zapewniający bezpieczeństwo i komfort

• inwestycja jest w trackie budowy, zakończenie planowane jest na I kw. 2024 r.

W inwestycji znajduje się również sauna oraz sala fitness.

Inwestycja Libra Residence znajduje się na Starym Mieście, ul. Librowszczyzna 3 /Bonerowska 1 (0.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez MFC Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Libra Residence w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 104 metrów kwadratowych , w cenie od 21 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców MFC Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Libra Residence?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Libra Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Libra Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Starowiślna 08.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Libra Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Libra Residence znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: GoWork.pl Niepubliczna Szkoła Medyczna w Krakowie w odległości 40 m, GoWork.pl Niepubliczna Szkoła Policealna w Krakowie w odległości 40 m, GoWork.pl Niepubliczna Roczna Szkoła Policealna w Krakowie w odległości 40 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Libra Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Delikatesy, w odległości 340 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Libra Residence w odległości 180 m znajduje się Studio dźwięku jogi, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 20.10.2022
Data aktualizacji: 15.05.2023
MFC Development logo

MFC Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Stradomska 3/11, 31-068 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota lub inny dogodny termin – do ustalenia

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: