Wiślany Mokotów II B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grupy AK "Krybar", oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Grupy AK "Krybar"

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Wiślany Mokotów II B

3 zdjęcia

Wiślany Mokotów II B
Wiślany Mokotów II B
Wiślany Mokotów II B

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dlaczego warto tu zamieszkać?

1. Ulubiona dzielnica warszawiaków

Mokotów przyciąga. Bo to dzielnica z tradycjami, coraz ładniejsza i z roku na rok bardziej przyjazna. Wciąż się rozwija – powstają nowe kwartały miejskiej zabudowy, jak przy ul. Bluszczańskiej. Ludzie chcą tu mieszkać, gdyż blisko stąd do centrum, Łazienek czy na tereny sportowe Agrykoli.

2. Coraz lepsza infrastruktura

Osiedle powstaje w rejonie Mokotowa, który od kilku lat intensywnie się rozwija. Równolegle z budową Wiślanego Mokotowa Budimex Nieruchomości oddaje do użytku kolejne fragmenty ulic miejskich. Powstają też ogólnodostępne miejsca postojowe. Do już działających sklepów i punktów usługowych dołączą kolejne, które powstaną na parterze budynku od strony projektowanej ulicy.

3. Wypoczynek i zabawa na osiedlu

Szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania wewnętrznego dziedzińca. Architekci krajobrazu zaplanowali m. in. podesty rekreacyjne, pergole, ławki bujane oraz stoliki szachowe. Wybrane elementy małej architektury podkreśli punktowe oświetlenie w technologii LED. Powstanie także plac zabaw z wyposażeniem dla dzieci w różnym wieku. Pamiętaliśmy o miłośnikach aktywnego wypoczynku – zamontujemy urządzenia siłowni plenerowej.

Inwestycja Wiślany Mokotów II B znajduje się na Siekierkach, ul. Grupy AK "Krybar" (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Wiślany Mokotów II B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 145 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiślany Mokotów II B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 145 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy Wiślanego Mokotowa zamieszkają w zupełnie nowym, rozwijającym się rejonie i z czasem będą mieli do dyspozycji nowoczesną i kompleksowo urządzoną infrastrukturę. Atutem miejsca są tereny zielone nad Wisłą oraz park na Kopcu Powstania Warszawskiego. Łatwo i szybko można się stąd dostać do galerii Sadyba Best Mall. Z kolei bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd w kierunku południowym i północnym. Wyjście na starówkę czy pokaz fontann na Podzamczu nie będzie żadnym problemem.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiślany Mokotów II B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiślany Mokotów II B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Wiślany Mokotów II B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Figowa 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiślany Mokotów II B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Zośka, w odległości 180 m znajduje się Piekarnia "Grzybki", w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 01.06.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: