Aura Mokotów

Mieszkania na sprzedaż ul. Bluszczańska, oferowane bezpośrednio przez

Mill-Yon Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska

Ceny od: 15 135 zł/m2
Aura Mokotów

12 zdjęć

Aura Mokotów
Aura Mokotów
Aura Mokotów
Aura Mokotów

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

34 - 117/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

9

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 400 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 15 placówek edukacyjnych, 18 kawiarni i restauracji, 23 sklepy, 11 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 334 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (14): - wielkość 2,97 -5,05 m2 - cena 6 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : (273) cena: 40 000 zł, platforma (60) cena: 30 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 117 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 135 do 16 944 zł

Opis płatności:

zgodnie z postępem prac budowlanych

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Aura Mokotów logo

Termin realizacji – IV kwartał 2024

AURA MOKOTÓW Miejsce dla Ciebie

Wyjątkowa lokalizacja

Doskonałe miejsce w nadwiślańskiej części Mokotowa, przy ulicy Bluszczańskiej na warszawskim Mokotowie, powstające z myślą o tych, którzy potrzebują spokoju w mieście.

Minimalizm i wygoda – to główne założenia tego nietuzinkowego projektu. Nowoczesny sznyt doskonale wpasowuje się w krajobraz Mokotowa, a jego piękno tkwi w prostocie oraz funkcjonalności. Duże okna, przestronne balkony, szklane balustrady, nadają inwestycji lekkości i elegancji.

Cała inwestycja będzie składać się z dwóch etapów

Aura Mokotów

Pięć trzykondygnacyjnych budynków, a w nich 186 apartamentów o powierzchniach od 24 do 116 m2. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe, jak i 4-pokojowe apartamenty.

Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, a te na parterze ogródki o powierzchni nawet 150 m2. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, który dla komfortu wszystkich mieszkańców, osłania pas zieleni.

Aura Mokotów II

Cztery budynki trzykondygnacyjne, w których zaprojektowano 148 mieszkań 1-4- pokojowych, o powierzchni 33 m2 do 127 m2. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony lub ogródki, a te na ostatnim piętrze w wyjątkowe tarasy.

Szklane balustrady, duże okna z dodatkowym obniżeniem, cegła klinkierowa w strefie balkonu w połączeniu z prostą formą architektoniczną, stanowi o elegancji tego projektu.

Inwestycja Aura Mokotów znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Mill-Yon Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 334 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Mokotów w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 34 do 117 metrów kwadratowych , w cenie od 15 135 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Mill-Yon Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich - wielkość 2,97 -5,05 m2 - cena 6 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Idealne mieszkanie – blisko Centrum Warszawy

Mokotów w okolicach ulicy Bluszczańskiej zmienił się nie do poznania. Nowoczesna infrastruktura miejska gwarantuje doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Bliskie sąsiedztwo zapewnia duży wybór usług, a także dostęp do przedszkoli i szkół. Zbudowana właśnie Aleja Polski Walczącej umożliwia świetny dojazd do ulic Czerniakowskiej i Gagarina oraz Trasy Siekierkowskiej, a nowe przystanki autobusowe ułatwiają dojazd komunikacją miejską. Wkrótce Na środkowym pasie alei zrealizowana zostanie linia tramwajowa.

ul. Bluszczańska – w zielonej części Mokotowa

Tuż obok rozciągają się nadwiślańskie tereny zielone. To jedno z niewielu miejsc Warszawy łączące bliskość centrum i natury. Niedzielna przejażdżka rowerem to czysta przyjemność, zwłaszcza że do Łazienek Królewskich jest stąd 10 minut. W 15 minut znajdziemy się na nowym bulwarze naprzeciw Stadionu Narodowego.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aura Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Aura Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Figowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aura Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Mokotów znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Omega w odległości 260 m, Pijarskie Przedszkole w Warszawie w odległości 300 m, Kapciuszek w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aura Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Frank w odległości 410 m, Orto Implantica w odległości 420 m, Eskulapek w odległości 770 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aura Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajdują się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Mokotów w odległości 340 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 340 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.09.2022
Data aktualizacji: 07.12.2023
Aura Mokotów logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Ananasowa 33, Warszawa

Biuro Sprzedaży pracuje w trybie zdalnym do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu

telefonicznego lub e-mail

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: