Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bluszczańska III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Bluszczańska, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska 42

Ceny od: 21 501 zł/m2
Bluszczańska IIIBluszczańska III

13 zdjęć

Bluszczańska III
Bluszczańska III
Bluszczańska III
Bluszczańska III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

38 - 135/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 245 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 20 kawiarni i restauracji, 24 sklepy, 9 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • rekuperacja

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 273 do 287 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 2,06-5,32m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 135 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 21 501 do 29 000 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bluszczańska III to kameralne osiedle składające się z trzech dwupiętrowych budynków. W sumie powstanie tam 105 mieszkań o powierzchniach od 38 do 140 mkw., z prywatnymi ogródkami na parterze i przestronnymi tarasami, na których zamontowane zostaną dodatkowe oświetlenie, gniazdka zasilania i złącza do podlewania zieleni na tarasach. Na ostatniej kondygnacji budynków znajdzie się aż 10 penthouse’ów, o powierzchniach od 112 do 140 mkw. i wysokości 2,87 m, z czego 9 z nich będzie posiadać schody na dodatkowy taras na dachu.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wielkopowierzchniowe aluminiowe okna. Nawet w mniejszych 2-pokojowych lokalach okna będą miały co najmniej 1,92 m wysokości i 1,70 m szerokości (przesuwne okna tarasowe w systemie HS – nawet 2,60 m szerokości), co znacznie wykracza poza minimalne powierzchnie okien (wynikające z przepisów) jako 1/8 wielkości pomieszczenia. Dodatkowo okna będą się charakteryzować wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną dzięki zastosowanym pakietom trzyszybowym, co przełoży się dodatkowo na znacznie mniejsze straty ciepła oraz komfort akustyczny.

Każdy apartament zostanie także wyposażony w żaluzje zewnętrzne chroniące przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń, gwarantujące w razie potrzeby odpowiednie zacienienie mieszkania oraz intymność. Estetycznie wkomponowane w bryłę budynku żaluzje stanowić też będą ciekawy detal architektoniczny.

Do inwestycji przynależeć będzie również podziemny garaż ze 104 miejscami parkingowymi, wyposażony w system kontroli dostępu, m.in. z kamerami odczytującymi tablice rejestracyjne aut przed wjazdem i wyjazdem. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców inwestycja będzie też wyposażona w systemy monitorujące.

Osiedle, które powstanie na Dolnym Mokotowie, wyróżni się na tle Warszawy niebanalną architekturą. Budynki zrealizowane zostaną na wyniesionym o ponad metr terenie, co w naturalny sposób wydzieli obszar osiedla i zapewni prywatność jego mieszkańcom. Niska zabudowa z dodatkowymi tarasami na ostatniej kondygnacji i prowadzącymi na nie spiralnymi schodami oraz proste, minimalistyczne elewacje przywołają skojarzenia z miejskimi willami.

We wspólnej dla mieszkańców przestrzeni usytuowanej w budynku znajdzie się bawialnia dla dzieci, a także butikowy klub fitness ze strefą wellness, gdzie do dyspozycji mieszkańców będzie sauna fińska o wysokich właściwościach prozdrowotnych. Dzięki umiejętnemu połączeniu tych dwóch przestrzeni rodzice będą mogli korzystać z bieżni czy innych sprzętów do ćwiczeń, podczas gdy ich dzieci zajmą się bezpieczną zabawą tuż obok.

Wyjątkowa jakość inwestycji ma również odzwierciedlenie w wysokiej klasy systemie Smart Home KNX, który ułatwi indywidualne zarządzanie (również z poziomu aplikacji w telefonie) m.in. żaluzjami, ogrzewaniem, rekuperacją, klimatyzacją czy oświetleniem. System ten, w odróżnieniu od powszechnych rozwiązań bezprzewodowych najczęściej stosowanych w konkurencyjnych inwestycjach, bazuje na podtynkowych instalacjach kablowych oraz sieci czujników, modułów i przycisków w standardzie KNX, które po odpowiednim zaprogramowaniu inteligentnie zarządzają urządzeniami i instalacjami, np. utrzymując zadaną temperaturę o określonych godzinach, uruchamiając określoną scenę oświetlenia po wejściu do mieszkania czy zmniejszając wentylację, podczas nieobecności w lokalu. Technologia KNX to stabilny i bezpieczny system automatyzacji, odporny na zakłócenia przesyłu danych. Co ważne, właściciele mieszkań w przyszłości będą mogli rozbudować go o dodatkowe elementy, takie jak na przykład alarm, czy czujniki dymu lub zalania.

Na osiedlu znajdą się panele fotowoltaiczne, ale to nie wszystkie proekologiczne zalety tej inwestycji. Każdy apartament będzie wyposażony w centralną klimatyzację, a zamiast grzejników ograniczających możliwości aranżacyjne mieszkania, zaplanowano ogrzewanie podłogowe. W apartamentach znajdzie się także nowoczesny system rekuperacji, która zapewni dostęp do świeżego powietrza bez zbędnego ochładzania mieszkania.

Ponadto w garażach podziemnych Bluszczańskiej III przewidziano jeszcze możliwość montażu ładowarek dla samochodów elektrycznych.

Niewątpliwym atutem inwestycji Bluszczańska III jest także doskonała lokalizacja. Mokotów to dzielnica z terenami zielonymi, rozwiniętą infrastrukturą handlową, usługową i edukacyjną. Mokotów jest również dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami stolicy. Dzięki powstałej niedawno Alei Polski Walczącej, zwanej również Czerniakowską BIS, sprawnie można stąd dotrzeć na Górny Mokotów oraz do Śródmieścia. Czas dojazdu do centrum Warszawy zajmuje ok. 15 min., a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się niecałe 100 metrów od inwestycji.

Bliskość zakola Wisły z rozległymi terenami zielonymi, ścieżkami rowerowymi i niewielkimi plażami to z kolei odpowiednie zaplecze do rekreacji. Zaledwie 500 m od nowego osiedla rozpoczyna się park krajobrazowy objęty programem Park Natura 2000, który idealnie nada się do spacerów czy wycieczek rowerowych. 150 m od inwestycji, przy skrzyżowaniu ulic Grupy AK „Krybar” i Batalionu AK „Bałtyk”, znajduje się też stacja rowerów miejskich.

Inwestycja Bluszczańska III znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska 42 (4.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bluszczańska III w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 135 metrów kwadratowych , w cenie od 21 501 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 2,06-5,32m2.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bluszczańska III?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bluszczańska III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 245 metrów od inwestycji Bluszczańska III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Figowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bluszczańska III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bluszczańska III znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Omega w odległości 93 m, Baby Panda w odległości 255 m, żłobek w odległości 293 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bluszczańska III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Frank w odległości 243 m, Orto Implantica w odległości 387 m, Eskulapek w odległości 545 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bluszczańska III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 128 m znajduje się Swojskie smaki, w odległości 134 m znajduje się Zośka, w odległości 139 m znajduje się Pan Zielonka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bluszczańska III w odległości 414 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 423 m znajduje się boisko / kort, w odległości 429 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 08.02.2023
Data aktualizacji: 24.05.2024
SGI Sp. z o.o. logo

SGI Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Bartycka 37a, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023