Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Mokotów, Sadyba - 302 oferty w 3 inwestycjach

 • Nowa Mangalia
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia 1 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Nowa Mangalia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 62
  Powierzchnia: 33 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 29 ofert
  PPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
 • Nordic Sadyba
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Nałęczowska 33 (7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 576/m2
  Nordic Sadyba
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 238
  Powierzchnia: 28 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 107 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Egejska

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Egejska (6.2 km od centrum Warszawy)
  Egejska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 78 m2
  Liczba pokoi: 4
  J.J. Investment Sp. z o.o.
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Mangalia Mokotów

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia 2 (5.3 km od centrum Warszawy)
  Archiwalna
  Mangalia Mokotów

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Mangalia Mokotów II

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia (5.3 km od centrum Warszawy)
  Archiwalna
  Mangalia Mokotów II

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Villa Sadyba

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Żegiestowska (6.7 km od centrum Warszawy)
  Archiwalna
  Villa Sadyba

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Eiffage Immobilier Polska
 • Sobolewska 20

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Sobolewska 20 (5.7 km od centrum Warszawy)
  Archiwalna
  Sobolewska 20

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Sobolewska 20 Sp. z o.o.
 • Willa Szustra

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, Ul. Dąbrowskiego 40A (6.4 km od centrum Warszawy)
  Archiwalna
  Willa Szustra

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Ogrody Mokotowskie S.C
 • Rezydencja Konstancińska

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Konstancińska 11 (5.6 km od centrum Warszawy)
  Archiwalna
  Rezydencja Konstancińska

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Yareal Polska Sp. z o. o.

Sadyba - dlaczego warto tu zamieszkać?

Sadyba to osiedle i obszar Miejskiego Systemu Informacji położony na Dolnym Mokotowie, w południowej części miasta. Granicę obszaru osiedla Sadyba, powołanego w 1997 roku przez Radę Gminy Warszawa-Centrum wyznaczają ulice: Witosa, Czerniakowska, Powsińska, św. Bonifacego oraz Sobieskiego. Z kolei według systemu lokalnego oznakowania miasta stołecznego Warszawy, teren Sadyby ograniczają ulice: Gołkowska, Idzikowskiego, Witosa, Sobieskiego, Nałęczowska, Goplańska, Okrężna i Jeziorna. Z uwagi na prestiżową okolicę (bezpośrednie sąsiedztwo osiedla Augustówka, Czerniaków, Sielce oraz Stegny) Sadyba coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. Warto zwrócić uwagę na niezwykle bogatą i barwną historię Sadyby, której nazwa wywodzi się od założonej w 1923 roku Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej. Domy dla prominentnych funkcjonariuszy Sztabu Generalnego powstały wzdłuż fortu IV Twierdzy Warszawa, zaś w okolicach Jeziora Czerniakowskiego zbudowano Miasto-Ogród Czerniaków (dziś to tzw. Stara Sadyba), charakteryzujące się willową zabudową.

Nowe mieszkania na Sadybie w wysokim standardzie

Nowo powstające inwestycje na Sadybie charakteryzują się dużą różnorodnością. Budowane są zarówno wielokondygnacyjne osiedla i bloki, jak i nieco niższe budynki, zaprojektowane w stylu skandynawskim. Wszystkie mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Sadybie cechuje wysoka jakość wykończenia, nowoczesne budownictwo, estetycznie zaprojektowane części wspólne, funkcjonalny układ pomieszczeń, a także dbałość o detale. Aby zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom użyto materiałów budowlanych o najwyższych standardach, spełniających wymogi segmentu premium. Elewacje wykonano w nowoczesnym, miejskim stylu, dzięki czemu apartamenty sadyba idealnie wpisują się w klimat tego osiedla. Nowe mieszkania na Sadybie to zarówno kawalerki, jak i lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Szeroki wachlarz dostępnych metraży docenią zarówno single, pary, młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców, w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi. Tereny wokół kompleksów mieszkaniowych są ogrodzone, a nad bezpieczeństwem przyszłych nabywców sadybiarskich nieruchomości czuwają monitoringi i ochrona. 

Ile kosztują nowe mieszkania na Sadybie?

Lokalizacja w tak prestiżowej okolicy, jaką jest Dolny Mokotów sprawia, że ceny mieszkań na Sadybie kształtują się na średnim poziomie 10 tys. zł/mkw - w zależności od konkretnej inwestycji, położenia względem węzłów komunikacyjnych, metrażu czy standardu wykończenia. Na cenę mieszkania na sprzedaż na Sadybie mogą mieć wpływ zastosowane technologie – wiele inwestycji realizowanych jest w oparciu o rozwiązania ekologiczne i energooszczędne. W przyszłości może się to przełożyć na niższe koszty eksploatacyjne, jednak już na etapie zakupu nieruchomości trzeba się liczyć z odpowiednio wyższą ceną.

Nieruchomości Sadyba - dobry sposób na inwestycje?

Zakup nieruchomości na Sadybie może okazać się dobrym rozwiązaniem inwestycyjnym, pozwalającym na lokatę kapitału. Atrakcyjne położenie, gwarantujące szybki i bezproblemowy dojazd do pozostałych części miasta, dobra oferta edukacyjna, bliskość placówek dyplomatycznych i miejsc przeznaczonych do rekreacji, rozwinięta baza gastronomiczna, handlowa i usługowa - sprawiają, że coraz więcej osób jest zainteresowanych wynajmem bądź zakupem mieszkania na Sadybie. W jaki sposób inwestować w mieszkania zlokalizowane w tej części Mokotowa? Najpopularniejszą opcją jest:

 • wynajem długoterminowy
 • wynajem krótkoterminowy
 • zakup i odsprzedaż mieszkania 

Mokotów - ulubioną dzielnicą warszawiaków

Która dzielnica cieszy się największą popularnością wśród poszukujących nieruchomości? Mokotów już od wielu lat zajmuje miejsca na podium. Bliskość centrum, rozbudowana infrastruktura handlowo-rekreacyjna, bogactwo terenów zielonych, dobra oferta edukacyjna - to nie jedyne atuty dzielnicy. Mokotów to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie wielkomiejski klimat przeplata się się z klimatycznymi uliczkami, pięknymi parkami, modnymi kawiarniami i knajpkami. Zabudowa i zagospodarowanie terenu na Mokotowie jest bardzo zróżnicowane. Dzielnica zajmuje rozległe tereny skarpy wiślanej. Można znaleźć tu zarówno ekskluzywne willowe osiedla, jak i nowoczesne blokowiska. Niepowtarzalny klimat Mokotowa doceniają przedstawiciele placówek dyplomatycznych - swoje siedziby mają tu najważniejsze ambasady i instytucje państwowe. Dobra oferta edukacyjna Szkoły Głównej Handlowej, Uczelni Łazarskiego, wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego przyciąga liczne grono studentów i osób, które aktywnie chcą spędzać czas. Bezpośrednie sąsiedztwo z centrum sprawia, że dojazd do Śródmieścia zajmuje średnio 10 minut. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nowe mieszkania na mokotowie są tak chętnie wybierane. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania na warszawskim Mokotowie? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij