Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Mokotów, Sadyba

Znaleziono 6 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Nordic Sadyba
  od: 11 422 zł/m2

  Nordic Sadyba

  YIT Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Sadyba, Mokotów, Warszawa
  ul. Nałęczowska 33
  7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 73-83 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 3-4
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Sadyby:

Sadyba - dlaczego warto tu zamieszkać?

Sadyba to osiedle i obszar Miejskiego Systemu Informacji położony na Dolnym Mokotowie, w południowej części miasta. Granicę obszaru osiedla Sadyba, powołanego w 1997 roku przez Radę Gminy Warszawa-Centrum wyznaczają ulice: Witosa, Czerniakowska, Powsińska, św. Bonifacego oraz Sobieskiego. Z kolei według systemu lokalnego oznakowania miasta stołecznego Warszawy, teren Sadyby ograniczają ulice: Gołkowska, Idzikowskiego, Witosa, Sobieskiego, Nałęczowska, Goplańska, Okrężna i Jeziorna. Z uwagi na prestiżową okolicę (bezpośrednie sąsiedztwo osiedla Augustówka, Czerniaków, Sielce oraz Stegny) Sadyba coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. Warto zwrócić uwagę na niezwykle bogatą i barwną historię Sadyby, której nazwa wywodzi się od założonej w 1923 roku Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej. Domy dla prominentnych funkcjonariuszy Sztabu Generalnego powstały wzdłuż fortu IV Twierdzy Warszawa, zaś w okolicach Jeziora Czerniakowskiego zbudowano Miasto-Ogród Czerniaków (dziś to tzw. Stara Sadyba), charakteryzujące się willową zabudową.

Nowe mieszkania na Sadybie w wysokim standardzie

Nowo powstające inwestycje na Sadybie charakteryzują się dużą różnorodnością. Budowane są zarówno wielokondygnacyjne osiedla i bloki, jak i nieco niższe budynki, zaprojektowane w stylu skandynawskim. Wszystkie mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Sadybie cechuje wysoka jakość wykończenia, nowoczesne budownictwo, estetycznie zaprojektowane części wspólne, funkcjonalny układ pomieszczeń, a także dbałość o detale. Aby zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom użyto materiałów budowlanych o najwyższych standardach, spełniających wymogi segmentu premium. Elewacje wykonano w nowoczesnym, miejskim stylu, dzięki czemu apartamenty sadyba idealnie wpisują się w klimat tego osiedla. Nowe mieszkania na Sadybie to zarówno kawalerki, jak i lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Szeroki wachlarz dostępnych metraży docenią zarówno single, pary, młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców, w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi. Tereny wokół kompleksów mieszkaniowych są ogrodzone, a nad bezpieczeństwem przyszłych nabywców sadybiarskich nieruchomości czuwają monitoringi i ochrona. 

Ile kosztują nowe mieszkania na Sadybie?

Lokalizacja w tak prestiżowej okolicy, jaką jest Dolny Mokotów sprawia, że ceny mieszkań na Sadybie kształtują się na średnim poziomie 10 tys. zł/mkw - w zależności od konkretnej inwestycji, położenia względem węzłów komunikacyjnych, metrażu czy standardu wykończenia. Na cenę mieszkania na sprzedaż na Sadybie mogą mieć wpływ zastosowane technologie – wiele inwestycji realizowanych jest w oparciu o rozwiązania ekologiczne i energooszczędne. W przyszłości może się to przełożyć na niższe koszty eksploatacyjne, jednak już na etapie zakupu nieruchomości trzeba się liczyć z odpowiednio wyższą ceną.

Nieruchomości Sadyba - dobry sposób na inwestycje?

Zakup nieruchomości na Sadybie może okazać się dobrym rozwiązaniem inwestycyjnym, pozwalającym na lokatę kapitału. Atrakcyjne położenie, gwarantujące szybki i bezproblemowy dojazd do pozostałych części miasta, dobra oferta edukacyjna, bliskość placówek dyplomatycznych i miejsc przeznaczonych do rekreacji, rozwinięta baza gastronomiczna, handlowa i usługowa - sprawiają, że coraz więcej osób jest zainteresowanych wynajmem bądź zakupem mieszkania na Sadybie. W jaki sposób inwestować w mieszkania zlokalizowane w tej części Mokotowa? Najpopularniejszą opcją jest:

 • wynajem długoterminowy
 • wynajem krótkoterminowy
 • zakup i odsprzedaż mieszkania 

Mokotów - ulubioną dzielnicą warszawiaków

Która dzielnica cieszy się największą popularnością wśród poszukujących nieruchomości? Mokotów już od wielu lat zajmuje miejsca na podium. Bliskość centrum, rozbudowana infrastruktura handlowo-rekreacyjna, bogactwo terenów zielonych, dobra oferta edukacyjna - to nie jedyne atuty dzielnicy. Mokotów to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie wielkomiejski klimat przeplata się się z klimatycznymi uliczkami, pięknymi parkami, modnymi kawiarniami i knajpkami. Zabudowa i zagospodarowanie terenu na Mokotowie jest bardzo zróżnicowane. Dzielnica zajmuje rozległe tereny skarpy wiślanej. Można znaleźć tu zarówno ekskluzywne willowe osiedla, jak i nowoczesne blokowiska. Niepowtarzalny klimat Mokotowa doceniają przedstawiciele placówek dyplomatycznych - swoje siedziby mają tu najważniejsze ambasady i instytucje państwowe. Dobra oferta edukacyjna Szkoły Głównej Handlowej, Uczelni Łazarskiego, wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego przyciąga liczne grono studentów i osób, które aktywnie chcą spędzać czas. Bezpośrednie sąsiedztwo z centrum sprawia, że dojazd do Śródmieścia zajmuje średnio 10 minut. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nowe mieszkania na mokotowie są tak chętnie wybierane. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania na warszawskim Mokotowie? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Sadybie

Na Sadybie dostępnych jest 9 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Sadybie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 73 do 83 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 4-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Sadybie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Sadybie kosztuje 838 705 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: