Kamińskiego róg Myśliborskiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRSM Praga

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
68
3
82,8 m²
Parter
74
3
83,2 m²
2
28
4
81,1 m²
2
51
4
80,2 m²
1
54
4
80,3 m²
2
57
4
80 m²
3
83
4
83,5 m²
5

Oferty specjalne

  • Dni otwarte

    Zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży w każdy czwartek w godzinach od 16-19.

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Jest to nasza nowa inwestycji zlokalizowana w doskonałym punkcie Tarchomina przy jednych z głównych ulic tego Osiedla tj. ul. Światowida i ul. Myśliborskiej. Budynek będzie posiadał 83 mieszkania o powierzchniach od 31,40 m2 do 83,50 m2. Składał się będzie z czterech klatek schodowych wyposażonych w windy. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony i ogródki.Obiekt będzie całodobowo monitorowany.W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. przedszkola, żłobek, szkoły, przychodnie lekarskie, banki, hale sportowe, pętla autobusowa oraz linia tramwajowa.Przedsięwzięcie to, to także wolnostojący, wielostanowiskowy budynek garażowy z lokalami usługowymi w parterze.Przewidywany termin zakończenia inwestycji – IV kwartał 2018 r.

Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się na Tarchominie, ul. Światowida (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 80 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 84 m2 (5 mieszkań)

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej w sprzedaży znajdują się 3 mieszkania, które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RSM Praga przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dla przyszłych mieszkańców deweloper RSM Praga przewidział miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w cenie 28 000zł..
Udogodnienia: monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 80 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Program dopłat MDM:dostępne są 3 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM.

Lokalizacja inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 250 metrów od inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ERAZMA Z ZAKROCZYMIA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie w odległości 200m, Szkoła Podstawowa Nr 344 w odległości 200m, Klub Malucha Pluszaczek S. C. w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się dr n. med. Dorota Kapiszewska-Dzedzej, w odległości 250 m znajduje się PHU Velvet Ewelina Powierza, w odległości 350 m znajduje się Studio Urody Biomedis tel.507 757 858.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Tanpol-Meble Warszawa, w odległości 200 m znajduje się PKO Bank Polski S.A. Agencja, w odległości 300 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Ladies First, w odległości 600 m znajduje się Qactive. Fitness, w odległości 700 m znajduje się Rodzinne Ogrody Działkowe "Pomorska".

Data publikacji: 05.09.2016

Data aktualizacji: 07.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie