Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Fordońska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Fordońska 428

Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5

6 zdjęć

Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5
Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5
Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5
Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

36 - 114/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

10

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Fordon - 466 m

Przystanek Tramwajowy - 1093 m

Przystanek Autobusowy - 250 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 20 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 3 sklepy, 14 obiektów sportowych, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 63 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 114 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Panorama Wiślana to nowa inwestycja w Bydgoszczy. Powstające przy ul. Fordońskiej nowe osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów. Niedaleko znajduje się także Park Milenijny, który zapewnia mieszkańcom obszar do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, szlaków pieszych i rowerowych sprawia, że mieszkania w Fordonie stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu, spokój oraz brak wielkomiejskiego zgiełku.

Panorama Wiślana to projekt, na który docelowo składać się będzie dziesięć budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na terenie osiedla nie zabraknie zewnętrznych miejsc postojowych. Realizacja całego przedsięwzięcia zostanie podzielona na kilka etapów.

W ramach projektu zrealizowane zostaną mieszkania w stanie deweloperskim – od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny. Dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów – przede wszystkim łatwych w aranżacji, by stały się idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli.

Stylowa przestrzeń, wygodne rozwiązania

W ramach projektu zrealizowane zostaną mieszkania w stanie deweloperskim – od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny. Dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów – przede wszystkim łatwych w aranżacji, by stały się idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli.

Inwestycja z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy lubią otaczać się stylową przestrzenią, a wygodne rozwiązania zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania. Lokalizacja mieszkań w Fordonie gwarantuje bliskość terenów zielonych oraz obszarów o wysokich walorach krajobrazowych. To tereny sprzyjające wypoczynkowi i aktywnej rekreacji.

Inwestycja Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Fordońska 428 (10.5 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 w sprzedaży są 63 nowe mieszkania o powierzchni od 36 do 114 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 466 metrów od inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Fordon.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Bydgoska w odległości 177 m, Przedszkole Nr 39 „Sto Pociech” w odległości 325 m, przedszkole w odległości 361 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Bajka w odległości 589 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 286 m znajduje się Orlen, w odległości 367 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 454 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap IV - budynek C5 w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 771 m znajduje się boisko / kort, w odległości 891 m znajduje się Basen Bajka.

Data publikacji: 15.04.2024
Data aktualizacji: 26.04.2024
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. logo

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 428, 85-790 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023