Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Fordońska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Fordońska 428A-428J

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1640 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1

12 zdjęć

Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1
Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1
Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1
Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: przewidziane dla każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : bezpłatne miejsca
  • miejsca postojowe podziemne : zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Panorama Wiślana to projekt, na który docelowo składać się będzie dziesięć budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. W ramach osiedla zrealizowane zostaną zróżnicowane lokale mieszkalne - od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny.

Podczas tworzenia projektu dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów mieszkań – łatwych w aranżacji, o zróżnicowanych powierzchniach, które będą idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli.

Design w elegancki sposób łączy ze sobą grafitowe przeszklenia w postaci balkonów oraz elementy imitujące cegłę, nawiązując tym samym do uprzednio istniejącej na tym terenie cegielni. Dopełnieniem będą wysokie przeszklenia okien, które nadadzą mieszkaniom przyjaznej przestrzeni. Zarówno budynki, części wspólne, jak i aranżacja terenu osiedla zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Inwestycja z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy lubią otaczać się stylową przestrzenią, a wygodne rozwiązania zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania.

Inwestycja Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Fordońska 428A-428J (10.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przewidziane dla każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Panorama Wiślana to osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz Parku Milenijnego. Z uwagi na łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, szlaków pieszych i rowerowych z pewnością będzie to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy, a dzięki rozbudowanej infrastrukturze miejskie życie jest na wyciągnięcie ręki.

Panorama Wiślana stanowić będzie równowagę między bliskością miasta a sąsiedztwem natury.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Fordon.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Bydgoska w odległości 90 m, Przedszkole Nr 39 „Sto Pociech” w odległości 230 m, przedszkole w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Bajka w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Orlen, w odległości 320 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 660 m znajduje się boisko / kort, w odległości 780 m znajduje się Basen Bajka.

Data publikacji: 27.09.2021
Data aktualizacji: 29.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: