+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Aleksandrów Kujawski

23 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 223 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Stara Cegielnia VII i VIII
  gotowe

  Osiedle Stara Cegielnia VII i VIII

  od 6 344 /m2
  ul. Kościelna 26c , Aleksandrów Kujawski(9.9 km od Torunia)
  Archi-Tec Projekty

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Słoneczna 16
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczna 16 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Słonecznej 16 w Aleksandrowie Kujawskim. Na ten jeden, wielorodzinny budynek mieszkalny składa się 56 mieszkań o zróżnicowanym schemacie funkcjonalnym wraz z komórkami lokatorskimi, windą oraz podziemnym garażem z 16 miejscami postojowymi, a także pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce. Inwestycja jest realizowana etapowo,

  Słoneczna 16

  od 4 500 /m2
  ul. Słoneczna 16 , Aleksandrów Kujawski(11.3 km od Torunia)
  Słoneczna16 Sp. z o.o. Sp. k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Aleksandrów Kujawski i okolice 

Stosunkowo niewielkie miasto położone jest w województwie kujawsko-pomorskim. Aleksandrów Kujawski znajduje się na skraju Równiny Inowrocławskiej. Oddalony jest zaledwie 25 km od Torunia oraz ok. 7 km od Ciechocinka. Aleksandrów Kujawski leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez obszar miasta przebiega droga 266. W pobliżu usytuowana jest DW 250, DK 91 i węzeł drogowy A1. 

Mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim z rynku pierwotnego 

W skład miasta wchodzi pięć osiedli: Centrum, Parkowa I, Parkowa II, Piaski, Halinowo. Sąsiaduje z gminą wiejską Aleksandrów Kujawski oraz gm. Wielka Nieszawka. Siedziba powiatu aleksandrowskiego zajmuje powierzchnię ponad 7 km kw. Na obszarze miasta przeważają tereny leśne i niskokondygnacyjne budynki mieszkalne. Szczególnym powodzeniem cieszą się nowe mieszkania. Aleksandrów Kujawski zyskuje na popularności wśród osób ceniących bliskość zieleni, lasów oraz zbiorników wodnych. Bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom przyrody i aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Nowe mieszkania Aleksandrów Kujawski

Na obszarze miasta powstaje coraz więcej nowoczesnych inwestycji deweloperskich. Nowe nieruchomości usytuowane są na kameralnych osiedlach, w pobliżu których nie brakuje atrakcji. W zasięgu ręki znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, szkół i przedszkoli, placówek kulturalnych, ośrodków sportowych oraz miejsc rekreacyjnych. W pobliżu wielorodzinnych budynków mieszkalnych usytuowane są liczne place zabaw i siłownie plenerowe. Niektóre z nich zostały wyposażone w rowerownie oraz wózkarnie. 

Nie brakuje osób, które postanawiają zainwestować tutaj w nowe mieszkania. Aleksandrów Kujawski przyciąga nie tylko rozbudowanym zapleczem turystycznym. Nowe nieruchomości zapewniają dostęp do wielu udogodnień i mają zróżnicowaną powierzchnię użytkową. Do większości z nich przynależy duży balkon lub taras, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Nowoczesne bloki mieszkalne znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku. 

Mieszkania na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim 

Nieruchomości w tym mieście są dostępne w znacznie niższej cenie niż w pobliskim Toruniu. Szczególnym powodzeniem cieszą się mieszkania bezczynszowe w Aleksandrowie Kujawskim. Najczęściej wybierane są trzypokojowe lokale mieszkalne o powierzchni do 65 metrów kwadratowych. Z atrakcyjnych lokalizacji warto wymienić okolice ul. Szkolnej, Dworcowej, Lipowej oraz Spółdzielczej. Sporym zainteresowaniem cieszą się także mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim przy Wojska Polskiego i Zdrojowej. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowe lokale od deweloperów usytuowane na osiedlu Parkowym i w okolicy. Wiele z nich znajduje się na zamkniętym i monitorowanym obszarze. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim

W Aleksandrowie Kujawskim dostępne są 23 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Aleksandrowie Kujawskim mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 39 do 62 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 7 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 16 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Aleksandrowie Kujawskim?

Najtańsze nowe mieszkanie w Aleksandrowie Kujawskim dostępne w sprzedaży kosztuje 275 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim wynosi 6 223 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Aleksandrowie Kujawskim nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Aleksandrów Kujawski - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Aleksandrowie Kujawskim oddali do użytku 23 lokale mieszkalne. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 5 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 18 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Aleksandrowie Kujawskim i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: