Osiedle Przedwiośnie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlatforma Mieszkaniowa

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aura Garden(2.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Ostródzka (12.9 km od centrum Warszawy)
  Aura Garden
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 135
  Powierzchnia: 43 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 31 ofert
  Mill-Yon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W Osiedlu „Przedwiośnie” postawiliśmy na naturalność i chcemy, abyście poczuli się tutaj jak w ogrodzie. Budujemy wyjątkowe miejsce, do którego wkrótce Was zaprosimy. Ta inwestycja to przede wszystkim komfortowe mieszkania, ale także mądrze zaplanowana przestrzeń wspólna, w której nie brakuje zieleni. Na terenie osiedla miejsce na przedszkole, sklep, kawiarnię, restaurację, a także aptekę.

Inwestycja Osiedle Przedwiośnie znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 197 (14.9 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa

Inwestycja Osiedle Przedwiośnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 172 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przedwiośnie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 36 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 6 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 4020 - 10 680 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 172 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena: 4020 - 10 680 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 24 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przedwiośnie

Na większe zakupy nie trzeba jechać daleko – do najbliższego marketu jest tylko 200 metrów. W okolicy są też cztery szkoły podstawowe i cztery ośrodki zdrowia. Przy samym osiedlu jest przystanek komunikacji publicznej, z którego odjeżdżają autobusy czterech różnych linii – dwie z nich dojeżdżają bezpośrednio do Metra Marymont. Łatwo można dostać się do pięknych kompleksów leśnych. 8-minutowy spacer dzieli od odpoczynku w lasach Białołęki Dworskiej. Do Puszczy Słupeckiej i położonego nieopodal rezerwatu przyrody można dojechać rowerem w mniej niż 10 minut, a odnowioną ścieżką rowerową biegnąca wzdłuż Kanału Żerańskiego dostaniecie się nad Zalew Zegrzyński.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przedwiośnie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Przedwiośnie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długorzeczna 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przedwiośnie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Lidl, w odległości 240 m znajduje się Cukiernia Marcepan.

Data publikacji: 16.12.2020

Data aktualizacji: 01.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie