Murapol Nowy Poznań

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowy Poznań dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1.H.1.01
3
57,28 m²
1
2.A.0.01
4
59,75 m²
Parter
2.A.1.01
4
59,77 m²
1

Oferty specjalne

 • Dni otwarte

  Nowa kolekcja mieszkań #Projekt1000 | Ogólnopolski Dzień Otwarty w Grupie Murapol

  Teraz masz jeszcze większy wybór mieszkań z oferty GK Murapol, powiększonej o ponad 1000 nowych lokali. Nie zwlekaj, przyjdź i dowiedz się więcej w biurach sprzedaży podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego 29 lutego w godzinach 9:00 – 15:00.

  Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Data oddania do użytkowania: IQ2020Kameralna i nowoczesna inwestycja, kwadrans od centrum Poznania, bogata infrastruktura, sklep i punkty usługowe w sąsiedztwie, planowana nowa linia tramwajowa, funkcjonalne mieszkania z tarasami i balkonami - prezentujemy osiedle Murapol Nowy PoznańMurapol Nowy Poznań to kameralne osiedle zlokalizowane przy ulicy Karpia. To północna część Poznania - Naramowice, której charakterystycznym miejscem jest rezerwat przyrody Żurawiniec. W I etapie inwestycji zaprojektowano dwa budynki, a w nich łącznie 189 mieszkań – to kawalerki, dwu, trzy, oraz mieszkania czteropokojowe.Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej oraz możliwości indywidualnej aranżacji lokatorzy wprowadzą się do przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrz. Metraże lokali kształtują się od 26 do ponad 74 mkw. Lokale na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. Dla wygody osób zmotoryzowanych na terenie inwestycji zaprojektowano podziemny parking, którego uzupełnieniem będą miejsca postojowe naziemne. Poruszanie się między piętrami ułatwią cichobieżne windy. Budynki będą podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej Poznania.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.

Inwestycja Murapol Nowy Poznań znajduje się na Naramowicach, ul. Karpia 21 (4.7 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Nowy Poznań jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 189 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowy Poznań pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 57 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 m2 (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 60 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 189 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Nowy Poznań

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowy Poznań znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: WESOŁE RYBKI w odległości 1100m, Przedszkole nr 134 w odległości 1150m, Przedszkole nr 141 w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Pod Jemiołą. Apteka, w odległości 1100 m znajduje się Apteka Naramowicka Hoser S., mgr Farm., w odległości 1250 m znajduje się USAREWICZ JADWIGA. APTEKA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Urząd Pocztowy, w odległości 600 m znajduje się Groszek - Sklep Spożywczy, w odległości 850 m znajduje się Sklep "Żabka".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Hangar Klub Sportowy, w odległości 950 m znajduje się Siłownia Body Lab One, w odległości 1300 m znajduje się Klub Karate Tradycyjnego "Orzeł".

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 17.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie