Fajny Dom, etap V

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Fajny Dom, etap V dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A.U.0.1
113,94 m²
Parter
B.U.0.1
113,94 m²
Parter
C.U.0.1
113,94 m²
Parter
D.U.0.1
45,68 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Fajny Dom, etap V

Opis Inwestycji

Inwestycja FAJNY DOM usytuowana jest Czyżynach – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa, której niewątpliwą zaletą jest rozbudowana infrastruktura miejska.Lokalizacja przy ul. Sołtysowskiej gwarantuje dogodny dostęp do wielu punktów handlowo-usługowych, żłobków, przedszkoli, szkół, czy ośrodków zdrowia. Atutem tego miejsca jest również bliskość parków oraz licznych terenów zielonych.FAJNY DOM to idealne miejsce dla ludzi młodych, rozpoczynających samodzielne życie lub zakładających rodzinę, którzy pragnęliby znaleźć zarówno komfortowe, jak i tanie mieszkanie w Krakowie. Dzięki przemyślanemu projektowi, wszystko co niezbędne w codziennym życiu, znajduje się w zasięgu ręki.FAJNY DOM to pierwsze w Krakowie osiedle przyjazne rowerzystom. Inwestycja wzbogacona została o zewnętrzne kryte miejsca postojowe oraz stanowiska dla rowerów w garażach podziemnych.V FAZA osiedla FAJNY DOM obejmuje 300 mieszkań usytuowanych w czterech 7-kondygnacyjnych budynkach. W ofercie znajdują się funkcjonalne kawalerki o powierzchni od 27m², rozkładowe mieszkania 2 i 3-pokojowe o metrażach od 36m² i 50m², a także przestronne 4-pokojowe lokale mierzące 75m². Wszystkie mieszkania na parterze posiadają rozległe ogródki.

Inwestycja Fajny Dom, etap V znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 12b (5.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Inwestycja Fajny Dom, etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Fajny Dom, etap V pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 46 do 114 metrów kwadratowych.

Deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 46 do 114 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fajny Dom, etap V

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

W odległości 100 metrów od inwestycji Fajny Dom, etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sołtysowska Osiedle.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Fajny Dom, etap V znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 156 w odległości 700m, Niepubliczne Przedszkole Świętej Klary w odległości 1100m, Samorządowe Przedszkole Nr 110 w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1450 m znajduje się TWOJA APTEKA, w odległości 1900 m znajduje się VITA-MAX. APTEKA, w odległości 2100 m znajduje się NIEZAPOMINAJKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JUDY TADEUSZA, w odległości 1400 m znajduje się NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1700 m znajduje się ACTIVE NIUTON Siłownia-Fitness, w odległości 1800 m znajduje się Siłownia Gladiator.

Data publikacji: 03.08.2016

Data aktualizacji: 29.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie