Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Kraków, Nowa Huta

2 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 692 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Bardosa
  3 kw. 2023
  Inwestycja „Bardosa” to dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa – Nowej Hucie.- niska, kameralna zabudowa- bliskość terenów zielonych m.in. Zalew Nowohucki, Kopiec Wandy, Rzeka Dłubnia, Park Krakowian, Łąki Nowohuckie, Lasek Mogilski- bliskość węzła komunikacyjnego (wschodnia obwodnica Krakowa)25 m² czy 80 m²? Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.Jedynie 35 mieszkań zagwarantuje kameralność, a bliskość terenów zielonych wymarzoną ciszę oraz spokój. Wszystkie mieszkania będą posiadały duże balkony lub ogródki, na terenie inwestycji znajdzie się również wózkownia i rowerownia.Mówimy „tak” ekologicznym rozwiązaniom dlatego nie zabraknie u nas również stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

  Bardosa

  od 10 000 zł/m2
  ul. Bardosa 18 i 18A , Nowa Huta, Kraków(8.8 km od centrum)
  KRK ESTATE
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Eldorado
  Oferta archiwalna
  Parter Budynku 1 zajmują lokale użytkowe. Jest ich dziesięć, o powierzchniach od 26 do 160 m kw, łącznie 950 m kw. Konstrukcja budynku oparta jest na słupach, co umożliwia łączenie lokali w zależności od potrzeb.Budynek 1 ze wszystkich budynków Osiedla położony jest najbliżej Al. Jan Pawła II. Jego południowy narożnik widoczny jest bezpośrednio z ulicy.Osiedle z kilkuset mieszkaniami z jednej i Krakowski Park Technologiczny z drugiej strony, a także główna ulica i doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że lokale usługowe w Budynku 1 Osiedla Eldorado będą doskonałym miejscem na prowadzenie działalności usługowej, handlowej i biurowej.Wysokość lokali to 300 cm do sufitu podwieszanego. Każdy z lokali wyposażony jest w indywidualny węzeł sanitarny i zaplecze. Wszystkie lokale są bardzo dobrze doświetlone – większą część powierzchni ścian zewnętrznych zajmują przeszklenia na całą wysokość. Istnieje możliwość zakupu wraz z lokalem indywidualnego garażu lub miejsca postojowego pod budynkiem. Dla klientów lokali przewidziane są ogólnodostępne miejsca postojowe wzdłuż ulicy – 5 sztuk, a właściciele lokali będą mogli korzystać z miejsc postojowych na terenie Budynku za szlabanem.

  Osiedle Eldorado

  od 7 500 zł/m2
  al. Jana Pawła II 31 , Nowa Huta, Kraków(7.6 km od centrum)
  Awim Grupa Inwestycyjna
 • Osiedle Szklane Domy
  Oferta archiwalna
  Najnowszą deweloperską inwestycją spółki PROINS jest budynek na osiedlu Szklane Domy przy ul. Gardy - Gardowskiego.O jego unikalnym charakterze stanowi lokalizacja – w centrum Nowej Huty w Krakowie, nieopodal Alei Przyjaźni i Alei Róż. Jest to kameralny 4 – piętrowy budynek z windami. W ofercie znajdują się mieszkania 2- i 3-pokojowe o różnych metrażach i zróżnicowanych układach. Połowa mieszkań, która usytuowana jest od strony zachodniej ma z okien widok na Park Ratuszowy, natomiast mieszkania od strony wschodniej, skierowane są w stronę Parku Szwedzkiego. W podziemiu budynku będzie znajdował się garaż podziemny z miejscami postojowymi.

  Osiedle Szklane Domy

  ul. Gardy-Godlewskiego , Nowa Huta, Kraków(7 km od centrum)
  Grupa Proins
 • Bulevar Verde
  Oferta archiwalna
  Bulevar Verde to nowe osiedle położone w wyjątkowej i bardzo spokojnej części Nowej Huty – tuż obok Zalewu Nowohuckiego, w otoczeniu terenów rekreacyjnych i sportowych. Dzięki temu jego mieszkańcy łatwo będą mogli zapomnieć, że mieszkają w dużym mieście. Jednocześnie ulica Bulwarowa, przy której zlokalizowane jest osiedle, jest rozpięta między ważnymi krakowskimi arteriami (ul. Kocmyrzowska i al. Solidarności), więc dojazd do centrum czy to samochodem, czy komunikacją miejską (w pobliżu przystanki kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych) jest bardzo szybki i wygodny.Trzy gustowne i zgrabne bloki kryją 146 różnorodnych i ciekawie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 37 do 98 m2. Wśród nich są mieszkania 1- i 2-kondygnacyjne, o 2, 3 lub 4 pokojach, każde z eleganckim ogródkiem, funkcjonalnym balkonem lub przestronnym tarasem.Garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz cichobieżne windy będą ułatwiać mieszkańcom życie, a pełna roślinności i wypełniona naturalnym światłem klatka schodowa raz na zawsze zmieni ich wyobrażenie o tym często nieatrakcyjnym elemencie budynku.

  Bulevar Verde

  Bulwarowa 31 , Nowa Huta, Kraków(7.4 km od centrum)
  Vivienda Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Wiadomości na temat Nowej Huty:

Informacje o Nowej Hucie

W Nowej Hucie dostępnych jest 27 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Nowej Hucie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 83 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (13 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nowej Hucie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Nowej Hucie kosztuje 343 488 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Nowej Hucie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: