Imperial Citi Yes

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Nowohucka, oferowane bezpośrednio przez

Imperial Capital

Kraków, Czyżyny, ul. Nowohucka

Imperial Citi Yes

4 zdjęcia

Imperial Citi Yes
Imperial Citi Yes
Imperial Citi Yes
Imperial Citi Yes

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

73 - 77/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 730 m

Przystanek Autobusowy - 330 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 13 kawiarni i restauracji, 8 sklepów, 4 obiekty sportowe, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Standard lokalu przeznaczonego do indywidualnej adaptacji (do indywidualnego zaprojektowania) - lokal wydzielony ścianami – murowanymi, żelbetowymi

Stolarka okienna

Stolarka okienna aluminiowa

Drzwi zewnętrzne

Stolarka drzwiowa aluminiowa

Ściany

ściany zewnętrzne – termoizolacja wykończona tynkiem strukturalnym, okładzina klinkierową

Instalacje

- woda zimna – doprowadzona do lokalu - wodomierz - woda ciepła – doprowadzona do lokalu - wodomierz - dostawca MPEC - instalacje elektryczne – doprowadzony do lokalu kabel zasilający od tablicy licznikowej - wentylacja bytowa i wentylacja pomieszczeń sanitarnych – przygotowane czerpnie i wyrzutnie - klimatyzacja – przygotowane w kondygnacji -1 miejsca dla montażu jednostek zewnętrznych - kanalizacja – piony kanalizacyjne z trójnikami

Ogrzewanie

- ogrzewanie – instalacja doprowadzona do lokalu – ciepłomierz - - dostawca MPEC

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (101 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (144 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 73 do 77 m²

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Imperial Citi Yes logo

Imperial Citi Yes to nowy projekt mieszkaniowy ulokowany w Czyżynach, przy ulicy Nowohuckiej, w północno-wschodniej części Krakowa, składający się z jednego pięcio segmentowego budynku. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy doceniają bliskość centrum miasta, wysoki standard wykończenia wnętrz, ale także przestrzeń otaczającą inwestycję. Przemyślana aranżacja zapewnia rozległe, estetycznie zagospodarowane tereny zielone, z harmonijnym oświetleniem, terenem do rekreacji, przestronnym lobby wraz z miejscem do wypoczynku oraz strefą chillout na dachu budynku. W inwestycji zaprojektowano 289 mieszkań, lokale usługowe na parterze budynku, 144 miejsca postojowe w hali garażowej, 101 miejsc postojowych zewnętrznych a także 70 komórek lokatorskich. Dla komfortu przyszłych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe dla TrafiCar, aut ładowanych elektrycznie, motocykli, jak również rowerownie wyposażone w stojaki dla rowerów. Imperial Citi Yes to niebanalna, ciekawa bryła budynku z nowoczesną biało – czarną elewacją, duże przeszklenia, jasne, funkcjonalne mieszkania, przestronne balkony oraz loggie.

Inwestycja Imperial Citi Yes znajduje się na Czyżynach, ul. Nowohucka (4.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Imperial Capital.

Inwestycja Imperial Citi Yes została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Imperial Citi Yes w sprzedaży 3 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 73 do 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Imperial Capital przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W najbliższej okolicy znajduje się kilka dużych centrów handlowych: Selgros, M1 i budujące się Cracovia Outlet. Znajdują się tu również liczne biurowce (potencjalne miejsca pracy), szkoły, przedszkola, apteki i inne punkty handlowo-usługowe. Jeśli lubisz poruszać się po Krakowie autem, w 15 minut dostaniesz się do Rynku Głównego, Dworca Głównego, C.H. Bonarki czy Serenady a także tras wylotowych z miasta. Rowerem w kilka minut dojedziesz nad Wisłę i do Parku Lotników a Tauron Arena jest wystarczająco blisko aby przejść się do niej spacerem.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Imperial Citi Yes?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Imperial Citi Yes mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Imperial Citi Yes znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elektrociepłownia Kraków 01.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Imperial Citi Yes jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 860 m, Dental4you w odległości 980 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Imperial Citi Yes składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Selgros, w odległości 330 m znajduje się Lidl, w odległości 440 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Imperial Citi Yes w odległości 600 m znajduje się boisko / kort, w odległości 610 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 620 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.09.2020
Data aktualizacji: 07.11.2023
Imperial Citi Yes logo

Agnieszka Bałos

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

Biurowiec Imperial Business Center, ul. Wadowicka 7, VII piętro, 30-347 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 15:30
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 13:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: