Imperial Citi Yes

4 zdjęcia

Imperial Citi Yes
Imperial Citi Yes
Imperial Citi Yes
Imperial Citi Yes

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Imperial Citi Yes dostępne są 4 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (4)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Standard lokalu przeznaczonego do indywidualnej adaptacji (do indywidualnego zaprojektowania) - lokal wydzielony ścianami – murowanymi, żelbetowymi

Stolarka okienna

Stolarka okienna aluminiowa

Drzwi zewnętrzne

Stolarka drzwiowa aluminiowa

Ściany

ściany zewnętrzne – termoizolacja wykończona tynkiem strukturalnym, okładzina klinkierową

Instalacje

- woda zimna – doprowadzona do lokalu - wodomierz - woda ciepła – doprowadzona do lokalu - wodomierz - dostawca MPEC - instalacje elektryczne – doprowadzony do lokalu kabel zasilający od tablicy licznikowej - wentylacja bytowa i wentylacja pomieszczeń sanitarnych – przygotowane czerpnie i wyrzutnie - klimatyzacja – przygotowane w kondygnacji -1 miejsca dla montażu jednostek zewnętrznych - kanalizacja – piony kanalizacyjne z trójnikami

Ogrzewanie

- ogrzewanie – instalacja doprowadzona do lokalu – ciepłomierz - - dostawca MPEC

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (101 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (144 miejsca).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 57 do 77 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Imperial Citi Yes logo

Imperial Citi Yes to nowy projekt mieszkaniowy ulokowany w Czyżynach, przy ulicy Nowohuckiej, w północno-wschodniej części Krakowa, składający się z jednego pięcio segmentowego budynku. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy doceniają bliskość centrum miasta, wysoki standard wykończenia wnętrz, ale także przestrzeń otaczającą inwestycję. Przemyślana aranżacja zapewnia rozległe, estetycznie zagospodarowane tereny zielone, z harmonijnym oświetleniem, terenem do rekreacji, przestronnym lobby wraz z miejscem do wypoczynku oraz strefą chillout na dachu budynku. W inwestycji zaprojektowano 289 mieszkań, lokale usługowe na parterze budynku, 144 miejsca postojowe w hali garażowej, 101 miejsc postojowych zewnętrznych a także 70 komórek lokatorskich. Dla komfortu przyszłych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe dla TrafiCar, aut ładowanych elektrycznie, motocykli, jak również rowerownie wyposażone w stojaki dla rowerów. Imperial Citi Yes to niebanalna, ciekawa bryła budynku z nowoczesną biało – czarną elewacją, duże przeszklenia, jasne, funkcjonalne mieszkania, przestronne balkony oraz loggie.

Inwestycja Imperial Citi Yes znajduje się na Czyżynach, ul. Nowohucka (4.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Imperial Capital.

Inwestycja Imperial Citi Yes została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Imperial Citi Yes w sprzedaży 4 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 57 do 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Imperial Capital przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W najbliższej okolicy znajduje się kilka dużych centrów handlowych: Selgros, M1 i budujące się Cracovia Outlet. Znajdują się tu również liczne biurowce (potencjalne miejsca pracy), szkoły, przedszkola, apteki i inne punkty handlowo-usługowe. Jeśli lubisz poruszać się po Krakowie autem, w 15 minut dostaniesz się do Rynku Głównego, Dworca Głównego, C.H. Bonarki czy Serenady a także tras wylotowych z miasta. Rowerem w kilka minut dojedziesz nad Wisłę i do Parku Lotników a Tauron Arena jest wystarczająco blisko aby przejść się do niej spacerem.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Imperial Citi Yes?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Imperial Citi Yes mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Imperial Citi Yes znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elektrociepłownia Kraków 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Imperial Citi Yes znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Imperial Citi Yes znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Plastyczna FAM Kraków w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Imperial Citi Yes składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Auchan.

Data publikacji: 24.09.2020
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Czyżynach

Oferty na Czyżynach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: