Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 59,1 m² - numer 8

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Sierakowskiego 73Inwestycja: Sierakowskiego 73Deweloper: Maxbud Development

Sierakowskiego 73

3 zdjęcia

Sierakowskiego 73
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
59,1 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
zachód
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc): Od 47.000 do 70.000 powierzchnia od 14,8 do 25,6 m2
Komórki lokatorskie
dostępne (3): zakup nieobowiązkowy, wielkość 2-2,4 mkw., cena 3500 zł/mkw
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Sierakowskiego 73

Przystanek Tramwajowy - 380 m

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 obiektów sportowych, 7 placów zabaw, 8 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 2 sklepy, 1 placówka medyczna

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sierakowskiego 73 na Bałutach-Centrum, ul. Sierakowskiego 73 (4.3 km od centrum Łodzi).

Inwestycja jest realizowana przez Maxbud Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 16 ofert o powierzchni od 43 do 64 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Sierakowskiego 73 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 8 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 268 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Development przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone6 parków w okolicy
Kameralny budynek20 mieszkań w inwestycji
Pow. dodatkoweBalkon

Nasza najnowsza inwestycja przy ulicy Sierakowskiego 73 jest zaplanowana z myślą o tych, którzy szukają mieszkań w kameralnym i nowoczesnym budynku. Lokalizację budynku wybraliśmy bardzo starannie myśląc o tych, którzy cenią sobie zarówno bliskość centrum miasta, jak i możliwość odpoczynku w cichej, zielonej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku przy Hipotecznej, Parku Julianowskiego, liczne placówki edukacyjne i medyczne, oraz rozbudowana infrastruktura usługowa, zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Doskonałą komunikację z każdą częścią miasta gwarantują przebiegające nieopodal główne arterie miasta - al. Włókniarzy, ul. Zgierska, oraz ul. Limanowskiego.

Obiekt składa się z 5 kondygnacji. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 2 i 3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 42 do 63 m2, do każdego z mieszkań przylega balkon. W parterze budynku znajduje się lokal usługowy oraz garaże. Na poziomie –1 zaprojektowaliśmy halę garażową podziemną oraz komórki lokatorskie. Budowa inwestycji rusza 05/2021, a jej zakończenie planowane jest na 3 kwartał 2022.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Sierakowskiego 73, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 17.05.2022
Maxbud Development logo

Maxbud Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Skłodowskiej-Curie 26, 90-571 Łódź

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: