Apartamenty Oszmiańska 20

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20

4 zdjęcia

Apartamenty Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 dostępnych jest 40 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamenty Oszmiańska to nowa inwestycja w Warszawie, zlokalizowana na pograniczu Targówka i Pragi Północ przy ul. Oszmiańskiej 20. Zaledwie 5 minut pieszo od nowo wybudowanej stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących wygody i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu. Doskonała lokalizacja, a przede wszystkim komunikacja, to najważniejsze zalety Apartamentów Oszmiańska.

W starannie zaprojektowanych dwóch budynkach powstanie łącznie 170 mieszkań 2-,3- ,4-, 5-pokojowych o powierzchni od 35 do 107 m2 oraz 6 lokali usługowych. Budynki będą mieć od 6 do 11 kondygnacji. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci balkonów lub logii. Z kolei w parterach pojawią się tarasy z ogródkami. W części podziemnej budynków znajdą się garaże z miejscami parkingowymi oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Cała inwestycja charakteryzować się będzie nowoczesną i stonowaną architekturą. Elewacje budynków zaprojektowano według obecnych trendów bazujących na prostocie i elegancji.

Inwestycja Apartamenty Oszmiańska 20 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Oszmiańska 20 (4.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Oszmiańska 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 pozostało na sprzedaż 40 mieszkań o powierzchniach od 40 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 56 m2 (4 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 75 m2 (35 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 106 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Home Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, loggia, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 106 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja i komunikacja Apartamenty Oszmiańska powstaną w wyjątkowej lokalizacji, która ma do zaoferowania zarówno ciszę i spokój, ale jest zarazem bardzo dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Tylko 13 minut potrzeba, aby dostać się do ścisłego Centrum stolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne. Niewątpliwą zaletą jest także bogate zaplecze handlowo-usługowe, a także rozbudowana infrastruktura. Zaledwie 450 metrów jest do stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Z kolei w odległości 400 metrów znajduje się najbliższy przystanek autobusowy, a do tramwaju spacerem dotrzemy w 9 minut. Szybki wyjazd z miasta i do innych dzielnic zapewni przebiegająca niedaleko trasa ekspresowa S8. Dużym atutem lokalizacji inwestycji, szczególnie dla rodzin z dziećmi lub osób planujących dzieci, jest bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz żłobków. Pod ręką znajdują się także liczne sklepy osiedlowe, ośrodki kulturalne i sportowe. Na większe zakupy można wybrać się do pobliskiej Galerii Renova, C.H. Atrium Targówek, Factory Annopol czy M1. Apartamenty Oszmiańska to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego. Spełni oczekiwania zarówno singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak również osób starszych, które będą mogły poprawić swój komfort życia.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogowska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 150 m, Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" w odległości 280 m, CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się BP, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Mokpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 31.10.2019
Data aktualizacji: 10.05.2021
Home Invest Sp. z o.o. logo

Home Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

WARSZAWA - TARGÓWEK ul. Oszmiańska 22

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 11:00 - 19:00
 • Wtorek: 11:00 - 19:00
 • Środa: 11:00 - 19:00
 • Czwartek: 11:00 - 19:00
 • Piątek: 11:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: