Apartamenty Oszmiańska 20

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Oszmiańska, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20

4 zdjęcia

Apartamenty Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20
Apartamenty Oszmiańska 20

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 dostępnych jest 10 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Promocja

  RABAT!

  Rabat! -50% na garaż

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Gotowe do zamieszkania!

Apartamenty Oszmiańska to nowa inwestycja w Warszawie, zlokalizowana na pograniczu Targówka i Pragi Północ przy ul. Oszmiańskiej 20. Zaledwie 5 minut pieszo od nowo wybudowanej stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących wygody i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu. Doskonała lokalizacja, a przede wszystkim komunikacja, to najważniejsze zalety Apartamentów Oszmiańska.

W starannie zaprojektowanych dwóch budynkach powstanie łącznie 170 mieszkań 2-,3- ,4-, 5-pokojowych o powierzchni od 35 do 107 m2 oraz 6 lokali usługowych. Budynki będą mieć od 6 do 11 kondygnacji. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci balkonów lub logii. Z kolei w parterach pojawią się tarasy z ogródkami. W części podziemnej budynków znajdą się garaże z miejscami parkingowymi oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Cała inwestycja charakteryzować się będzie nowoczesną i stonowaną architekturą. Elewacje budynków zaprojektowano według obecnych trendów bazujących na prostocie i elegancji.

Inwestycja Apartamenty Oszmiańska 20 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Oszmiańska 20 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Oszmiańska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 56 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 56 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 72 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 271 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 56 do 72 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja i komunikacja Apartamenty Oszmiańska powstaną w wyjątkowej lokalizacji, która ma do zaoferowania zarówno ciszę i spokój, ale jest zarazem bardzo dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Tylko 13 minut potrzeba, aby dostać się do ścisłego Centrum stolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne. Niewątpliwą zaletą jest także bogate zaplecze handlowo-usługowe, a także rozbudowana infrastruktura. Zaledwie 450 metrów jest do stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Z kolei w odległości 400 metrów znajduje się najbliższy przystanek autobusowy, a do tramwaju spacerem dotrzemy w 9 minut. Szybki wyjazd z miasta i do innych dzielnic zapewni przebiegająca niedaleko trasa ekspresowa S8. Dużym atutem lokalizacji inwestycji, szczególnie dla rodzin z dziećmi lub osób planujących dzieci, jest bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz żłobków. Pod ręką znajdują się także liczne sklepy osiedlowe, ośrodki kulturalne i sportowe. Na większe zakupy można wybrać się do pobliskiej Galerii Renova, C.H. Atrium Targówek, Factory Annopol czy M1. Apartamenty Oszmiańska to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego. Spełni oczekiwania zarówno singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak również osób starszych, które będą mogły poprawić swój komfort życia.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 150 m, Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" w odległości 280 m, CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Oszmiańska 20 w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 31.10.2019
Data aktualizacji: 06.07.2022
Home Invest Sp. z o.o. logo

Home Invest Sp. z o.o.

Home Invest

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

WARSZAWA - TARGÓWEK ul. Oszmiańska 22

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 11:00 - 19:00
 • Wtorek: 11:00 - 19:00
 • Środa: 11:00 - 19:00
 • Czwartek: 11:00 - 19:00
 • Piątek: 11:00 - 19:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: