Warzelnia by Bohema

Mieszkania na sprzedaż ul. Szwedzka, oferowane bezpośrednio przez

Okam Capital Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 28

Warzelnia by Bohema

13 zdjęć

Warzelnia by Bohema
Warzelnia by Bohema
Warzelnia by Bohema
Warzelnia by Bohema

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

52 - 103/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Szwedzka - 160 m

Przystanek Tramwajowy - 420 m

Przystanek Autobusowy - 80 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 66 placówek edukacyjnych, 45 kawiarni i restauracji, 61 sklepów, 61 obiektów sportowych, 54 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 350 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

67 loftów premium od 28 do 104 m² • zabytkowe ściany zewnętrzne zachowane w wielu wnętrzach • aluminiowa ślusarka okienna ze szprosami • betonowe, prefabrykowane parapety wewnętrzne • otwory drzwiowe w loftach na pełną wysokość pomieszczeń

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań w tym 17 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 52 do 103 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Warzelnia by Bohema logo

Wstąp do świata WARZELNI

Zapraszamy do świata zjawiskowego projektu, którym jest WARZELNIA. Budynek stanowi integralną część rozpoznawalnego w Warszawie kompleksu BOHEMA - Strefa Praga, zlokalizowanego przy ul. Szwedzkiej 28. Inwestycja wyrosła ze stworzonej przez nas idei unikalnego połączenia obiektów historycznych, mieszkalnych oraz nowoczesnych przestrzeni biurowych.

Z pochodzącego z 1899 roku budynku WARZELNI, staraliśmy się wydobyć najcenniejszy historyczny potencjał. Zachowaliśmy i pieczołowicie odrestaurowaliśmy pierwotne elementy fasady i konstrukcji. Jednocześnie nie zapomnieliśmy o Twoich potrzebach, dlatego w ducha przeszłości tchnęliśmy energię współczesności.

WARZELNIA oferuje 67 loftów o metrażach od 28 do 104 m². Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, dziedziniec oraz wewnętrzna zieleń - wszystko to składa się na niekonwencjonalne miejsce do życia, z przestrzenią na relaks i aktywności.

Zamieszkaj w niepowtarzalnej przestrzeni na mapie Warszawy

O wyjątkowości loftów w standardzie premium decyduje starannie przemyślane połączenie przeciwieństw oraz aspekty estetyczne i wykończeniowe. W WARZELNI surowość aluminiowej oprawy okien pięknie koreluje z ciepłym odcieniem zabytkowych ścian z cegły. Przestrzeń loftowa inspiruje i dostarcza wielu nowatorskich możliwości aranżacyjnych. Lofty są odpowiedzią na potrzeby miłośników wyszukanych wnętrz.

Zielone patio, industrialny charakter

Sercem WARZELNI jest zielone patio w stylu loftowym. Jego szczegółowo zaplanowaną formę wyznaczają surowe, stalowe elementy, przełamane subtelnością naturalnej zieleni. Zwieńczeniem patio jest oryginalny szkielet dachu, poniżej którego zostały zawieszone kładki. Te z kolei są nie tylko detalem dekoracyjnym, pełnią również funkcję komunikacyjną. Przestrzeń patio stanowi preludium tego, co kryją wnętrza WARZELNI.

Odkryj to miejsce i poczuj wyjątkową atmosferę WARZELNI!

Inwestycja Warzelnia by Bohema znajduje się na Nowej Pradze, ul. Szwedzka 28 (4.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Warzelnia by Bohema w sprzedaży jest 18 nowych mieszkań o powierzchni od 52 do 103 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

WARZELNIA mieści się na terenie kompleksu BOHEMA - Strefa Praga. Na terenie projektu znajduje się wiele ciekawych obiektów, przestrzeni wspólnych oraz udogodnienia. To miejsce nie poddaje się tradycyjnym podziałom. Tu zabytkowe obiekty Kotłowni, Glicerynowni, Budynku Produkcyjnego i charakterystycznego Komina przenikają się ze współczesnymi budynkami mieszkalnymi, biurowcami oraz restauracjami, kawiarniami, sklepikami i naturalnymi miejscami wypoczynku, tworząc nową jakość życia.

Dobrze skomunikowane miejsce:

• przy stacji metra SZWEDZKA

• 15 min. samochodem do Centrum

• linie autobusowe i tramwajowe

• bliskość trasy S8

• linia PKP

Rozwinięta infrastruktura:

• placówki edukacyjne i medyczne

• usługi i handel

• restauracje, bary i kawiarnie

• rozrywka, kultura i sztuka

• sport i rekreacja

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warzelnia by Bohema?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warzelnia by Bohema mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Warzelnia by Bohema znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Warzelnia by Bohema znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warzelnia by Bohema znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 127 w odległości 80 m, szkoła w odległości 80 m, szkoła w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warzelnia by Bohema jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 300 m, Vita-Med w odległości 540 m, Grupa Zdrowie w odległości 660 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warzelnia by Bohema składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Studio Figura, w odległości 240 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warzelnia by Bohema w odległości 90 m znajduje się boisko / kort, w odległości 90 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 290 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 31.07.2023
Data aktualizacji: 27.11.2023
Warzelnia by Bohema logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Szwedzka 30, Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: