Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 39,07 m² - numer D.10

4.4% stopa zwrotu inwestycji rocznie
Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Przyjaźni Polsko- WęgierskiejInwestycja: Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i DDeweloper: Echo Investment S.A.

Cena: 380 542 zł brutto

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D lub inne propozycje na Podgórzu Duchackim

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

4 zdjęcia

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Najbliższe inwestycje

Cena:
380 542 zł
Termin oddania:
3 kw. 2023
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
39,07 m²
Piętro:
Parter
Strona świata:
zachód

Atuty lokalizacji

Transport

Kraków Bonarka - 80 m

Sklepy

Bonarka City Center - 340 m

Edukacja

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Grawena-edu - 420 m

Sport

Boisko - 260 m

Zdrowie

Luxmed - 470 m

Ważne informacje o budynku i inwestycji
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 19 000 zł brutto, 116 szt
  • miejsca postojowe podziemne: pojedyncze: 39 900 zł brutto, 143 szt. podwójne (rodzinne): 52 000 zł brutto, 138 szt
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Informacje o rezerwacji i finansowaniu
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera
Przeczytaj więcej o inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Planowane terminy oddania do użytkowania poszczególnych budynków:

Budynek C- II kw. 2023

Budynek D- III kw. 2023

Bonarka Living to osiedle z doskonałym układem zabudowy. Nowoczesna pełna zieleni i doskonale zlokalizowana przestrzeń zapewni wygodę i łatwy dostęp do wszystkiego co niezbędne.

Nowoczesna architektura osiedla Bonarka Living sprawia, że budynki idealnie wpisują w charakter całej okolicy, stając się jej dopełnieniem. Wszystko to co potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb – jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna, czy rozrywka – znajduje się w podróży trwającej kwadrans.

Zieleń dostępna w najbliższej okolicy stanowi atut lokalizacji. Rezerwat Bonarka jest niewątpliwie najważniejszym z nich. Są także: Kopiec Krakusa, Krzemionki, kamieniołom Liban. Obszar Bonarki zyskał cechy samowystarczalnej dzielnicy – satelity wobec centralnie zlokalizowanego śródmieścia. Zespół kinowy Cinema City, bogata oferta handlowa, gastronomiczna sprawiły, że Bonarka jest dziś ciekawym i wygodnym miejscem do życia.

Położenie osiedla w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej (w budowie), węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg.

Z myślą o najmłodszych pomyślano o kreatywnej przestrzeni zabaw plenerowych, która będzie obejmowała: ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, górki ze zjeżdżalnią, drabinką i tunelem oraz konstrukcję namiotu tipi. Urządzenia do rekreacji dla najmłodszych położone są na nawierzchni trawiastej i piaszczystej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabaw i bogate doświadczenia sensoryczne. Plac zabaw tzw. „sucha rzeka” wypełniona żwirkiem i otoczakami z mostkami drewnianymi, takie rozwiązanie to dodatkowy atut, który zachęci do kreatywnych zabaw. W północnej części terenu osiedla zaplanowano strefę rekreacji z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Na tym terenie znajdą się między innymi urządzenie do fitnessu w formie drabinek, platformy do ćwiczenia m.in. jogi czy ławeczki gimnastyczne, wszystko wśród zaaranżowanej zieleni sprzyjającej odpoczynkowi.

Na osiedlu zaplanowano szereg najnowszych rozwiązań pomocnych mieszkańcom w ich codziennym funkcjonowaniu, takich jak chociażby inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart, punkt odbioru przesyłek, stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery czy podziemny garaż z boksami na jednoślady i wiele innych udogodnień.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Przeczytaj więcej o mieszkaniu D.10

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D na Podgórzu Duchackim, ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej (4 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Echo Investment S.A.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 330 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 119 ofert o powierzchni od 38 do 99 m².

W budynkach jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.10 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 380 542 zł (9 740 zł/m²).

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Data publikacji: 19.05.2021
Data aktualizacji: 21.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: