Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,36 m² - numer D.102

4.51% stopa zwrotu inwestycji rocznie
Rezerwacja
Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Przyjaźni Polsko- WęgierskiejInwestycja: Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i DDeweloper: Echo Investment S.A.

Cena: 439 608 zł brutto

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D lub inne propozycje na Podgórzu Duchackim

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

4 zdjęcia

Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Najbliższe inwestycje

Cena:
439 608 zł
Termin oddania:
3 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
44,36 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
wschód

Atuty lokalizacji

Transport

Kraków Bonarka - 80 m

Sklepy

Bonarka City Center - 340 m

Edukacja

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Grawena-edu - 420 m

Sport

Boisko - 260 m

Zdrowie

Luxmed - 470 m

Ważne informacje o budynku i inwestycji
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 19 000 zł brutto, 116 szt
  • miejsca postojowe podziemne: pojedyncze: 39 900 zł brutto, 143 szt. podwójne (rodzinne): 52 000 zł brutto, 138 szt
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Informacje o rezerwacji i finansowaniu
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera
Przeczytaj więcej o inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D

Planowane terminy oddania do użytkowania poszczególnych budynków:

Budynek C- II kw. 2023

Budynek D- III kw. 2023

Bonarka Living to osiedle z doskonałym układem zabudowy. Nowoczesna pełna zieleni i doskonale zlokalizowana przestrzeń zapewni wygodę i łatwy dostęp do wszystkiego co niezbędne.

Nowoczesna architektura osiedla Bonarka Living sprawia, że budynki idealnie wpisują w charakter całej okolicy, stając się jej dopełnieniem. Wszystko to co potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb – jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna, czy rozrywka – znajduje się w podróży trwającej kwadrans.

Zieleń dostępna w najbliższej okolicy stanowi atut lokalizacji. Rezerwat Bonarka jest niewątpliwie najważniejszym z nich. Są także: Kopiec Krakusa, Krzemionki, kamieniołom Liban. Obszar Bonarki zyskał cechy samowystarczalnej dzielnicy – satelity wobec centralnie zlokalizowanego śródmieścia. Zespół kinowy Cinema City, bogata oferta handlowa, gastronomiczna sprawiły, że Bonarka jest dziś ciekawym i wygodnym miejscem do życia.

Położenie osiedla w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny przejazd zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej (w budowie), węzły komunikacyjne i rozbudowana sieć dróg.

Z myślą o najmłodszych pomyślano o kreatywnej przestrzeni zabaw plenerowych, która będzie obejmowała: ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, górki ze zjeżdżalnią, drabinką i tunelem oraz konstrukcję namiotu tipi. Urządzenia do rekreacji dla najmłodszych położone są na nawierzchni trawiastej i piaszczystej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabaw i bogate doświadczenia sensoryczne. Plac zabaw tzw. „sucha rzeka” wypełniona żwirkiem i otoczakami z mostkami drewnianymi, takie rozwiązanie to dodatkowy atut, który zachęci do kreatywnych zabaw. W północnej części terenu osiedla zaplanowano strefę rekreacji z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Na tym terenie znajdą się między innymi urządzenie do fitnessu w formie drabinek, platformy do ćwiczenia m.in. jogi czy ławeczki gimnastyczne, wszystko wśród zaaranżowanej zieleni sprzyjającej odpoczynkowi.

Na osiedlu zaplanowano szereg najnowszych rozwiązań pomocnych mieszkańcom w ich codziennym funkcjonowaniu, takich jak chociażby inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart, punkt odbioru przesyłek, stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki na rowery czy podziemny garaż z boksami na jednoślady i wiele innych udogodnień.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 83 podobne nowe mieszkania.

Przeczytaj więcej o mieszkaniu D.102

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D na Podgórzu Duchackim, ul. Przyjaźni Polsko- Węgierskiej (4 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Echo Investment S.A.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 330 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 119 ofert o powierzchni od 38 do 99 m².

W budynkach jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Bonarka Living etap 2 - budynek C i D jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.102 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 439 608 zł (9 910 zł/m²).

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Dodatkowe atuty Inwestycji

Okazyjna cena11% poniżej średniej rynkowej
Data publikacji: 19.05.2021
Data aktualizacji: 21.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: