Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 33,45 m² - numer B.135

Oferta archiwalna

Kredyt 2%

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Lazurowa

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód lub inne propozycje na Chrzanowie

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód

14 zdjęć

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód

Najbliższe inwestycje

 • Bemosphere
  4 kw. 2023
  Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie, przy ul. Szeligowskiej 24 to sześć nowoczesnych budynków. Budynek Natural to pierwszy etap inwestycji. W następnej kolejności, w głębi osiedla powstanie budynek Central. Południowy kraniec inwestycji wyznaczy Time – sąsiadujący z budynkiem mini placyk, stanowić będzie lokalne centrum życia towarzyskiego. Kolejny budynek – Vital, będą otaczać ogrody

  Bemosphere

  ul. Szeligowska 24 , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Develia
 • Bemosphere II
  3 kw. 2024
  Na portalu dostępne 4 przykładowe mieszkania. Rzuty pozostałych mieszkań oferowanych w przedsprzedaży do obejrzenia w biurze sprzedaży dewelopera – bemosphere.pl/kontakt Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie, przy ul. Szeligowskiej 24 to sześć nowoczesnych budynków. Budynek Natural to pierwszy etap inwestycji. W następnej kolejności, w głębi osiedla powstanie budynek Central. Południowy kraniec

  Bemosphere II

  ul. Szeligowska 24 , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Develia
 • Neowo
  4 kw. 2024
  NEOWO to eleganckie osiedle w rejonie ulicy Lazurowej. Docelowo powstaną tu cztery budynki mieszkalne. Wyróżnia je elegancki, modernistyczny sznyt - jasne, stonowane elewacje ze wstawkami nawiązującymi do drewna, duże okna, balkony, loggie oraz rozległe tarasy z ażurowymi

  Neowo

  od 12 541 /m2
  ul. Lazurowa , Chrzanów, Bemowo, Warszawa(8 km od centrum)
  Yareal Polska Sp. z o. o.

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

33,45 m²

Piętro

Parter

Powierzchnie dodatkowe

Ogródek

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

264 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

B.135

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

informacja u dewelopera

Przyroda

informacja u dewelopera

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Metro - Bemowo - 2170 m

Przystanek Tramwajowy - 1390 m

Przystanek Autobusowy - 280 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 41 placówek edukacyjnych, 18 kawiarni i restauracji, 31 sklepów, 29 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

BEMOWO NA NOWO Z przyjemnością przedstawiamy kolejny wieloetapowy projekt Dom Development – DZIELNICĘ MIESZKANIOWĄ METRO ZACHÓD, która stanie się integralną częścią warszawskiego Bemowa. Planujemy stworzyć wyjątkową, nową przestrzeń miejską. Wśród nowoczesnej architektury powstaną nowe ulice, place, punkty usługowe, sklepy i przedszkola, a wszystko w pobliżu nowych stacji metra zapewniających szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy. ZNAKOMITA LOKALIZACJA Jednym z najważniejszych atutów Metra Zachód jest jego lokalizacja. Już w 2026 roku, w samym sercu nowej dzielnicy powstanie stacja drugiej linii metra, która umożliwi szybki i wygodny dojazd do pracy, czy szkoły. Znakomitą komunikację uzupełniają liczne linie autobusowe i tramwajowe, a bliskość trasy S8 ułatwi zmotoryzowanym wyjazd z Warszawy oraz dojazd do innych dzielnic miasta.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,5 m² znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na Chrzanowie, ul. Lazurowa (7.9 km od centrum Warszawy).

Inwestycja została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Cała inwestycja składa się z 19 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 837 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 12 ofert o powierzchni od 39 do 114 m².

W budynkach jest od 6 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.135 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 264 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Ogródek

NASZE DOŚWIADCZENIE

Podobnie jak w naszych wcześniejszych realizacjach: malowniczej Marinie Mokotów, Osiedlu Saska, wielokrotnie nagradzanym Żoliborzu Artystycznym, czy liczącym już 6000 mieszkańców Osiedlu Wilno, Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to nie tylko budynki mieszkalne, ale przede wszystkim w pełni funkcjonalna przestrzeń do życia.

Z niezbędną infrastrukturą handlowo-usługową, znakomitą komunikacją oraz miejscami do wypoczynku i integracji.

DZIELNICA Z CHARAKTEREM

Metro Zachód to doskonała propozycja dla osób żyjących w rytmie miasta, poszukujących wygody i niepowtarzalnego klimatu. Znajdą się tu miejsca do wspólnego spędzania czasu jak restauracje, kawiarnie i place zabaw.

Architekturę Metra Zachód wzbogacą elementy artystyczne, między innymi neony na elewacjach, rzeźby, specjalnie zaprojektowane elementy małej architektury i osiedlowa zieleń.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód.

Dom Development S.A. logo

W sprzedaży 1013 nieruchomości w 22 inwestycjach

15 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 109 inwestycjach

Data publikacji: 10.12.2019
Data aktualizacji: 17.11.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: