Mińska 69

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 601 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Mińska 69 - Etap II (86 m dalej)

Inwestycja Mińska 69 - Etap II znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 69 (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Mińska 69 - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 318 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Kamionek, ul. Mińska 69 (4,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Mińska 69 - Etap II
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 21
 • Powierzchnia: 37 - 87 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Praga Arte (179 m dalej)

Inwestycja Praga Arte znajduje się na Kamionku, ul. Żupnicza (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Praga Arte jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 93 metrów kwadratowych.

Warszawa, Kamionek, ul. Żupnicza (5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Praga Arte
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 160
 • Powierzchnia: 31 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Chrzanowskiego (211 m dalej)

Inwestycja Chrzanowskiego znajduje się na Grochowie, ul. Chrzanowskiego 14 (5,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus. Inwestycja Chrzanowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 209 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 8 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Chrzanowskiego
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 18
 • Powierzchnia: 38 - 64 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
P. B. Konstanty Strus
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle dobrze zorganizowane
Osiedle zostało zaprojektowane jako całość. Dzięki temu poszczególne etapy, których będzie 5, stworzą spójną, przyjazną przestrzeń. Powstaną ciągi pieszo-rowerowe, zieleń, tereny rekreacyjne.
Chcieliśmy, aby Mińska 69 miała swoją tożsamość, aby czerpała z bogatej historii miejsca. Stąd pomysł, aby mural - element, który mocno kojarzy się z Pragą - zagościł w przestrzeni osiedla. Na całym osiedlu będzie ich siedem.

Praho z placem miejskim
Na początku powstanie Praho - I etap z dwoma budynkami od strony ul. Podskarbińskiej i ul. Mińskiej. Będą miały po 5 pięter. Modne szarości, kolor ceglany oraz różne odcienie bieli zdominują elewacje. Okna otrzymają okleinę o barwie drewna. Na budynku I etapu zobaczymy mural zainspirowany warszawską kapelą podwórkową – będą to popularne kiedyś instrumenty: gitara i bandżola.
Przed wejściem urządzimy zielony, ogólnodostępny plac miejski. Architekci krajobrazu zaplanowali drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązaniem będzie oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.
Z kolei pomiędzy budynkami Praho przewidzieliśmy część wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i traw ozdobnych.

Inwestycja Mińska 69 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 69 (4,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Mińska 69 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań . Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mińska 69 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne: miejsca postojowe w hali garażowej pojedyncze i rodzinne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, rowerownia, plac zabaw, siłownia plenerowa, teren ogrodzony, usługi w budynku.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mińska 69

Autentyczna i klimatyczna, ale i wygodna Praga
Praga kusi ciekawą ofertą kulturalną, kawiarenkami i restauracjami. Autentyzm Pragi doceniany jest przez warszawiaków, ale i odwiedzających. Smaczne pyzy, warszawska gwara, stare neony, kocie łby, oryginalny pchli targ, galeryjki, kluby czy pracownie rzemieślnicze? Tylko tutaj to wszystko jest prawdziwe i niepowtarzalne.
Dużą zaletą osiedla jest przyjazna okolica, sprzyjająca życiu rodzinnemu. Niedaleko osiedla działają: apteka, popularne sklepy, punkty usługowe, centra sportowe i szkoły. Na Kamionku żyje się wygodnie. Łatwo stąd dojechać w inne rejony miasta. Dla przykładu autobusy odjeżdżające z pobliskich przystanków pozwolą w 8 minut dojechać do metra Stadion Narodowy, a w 14 – do metra CN Kopernik. Jeśli ktoś wybierze tramwaj, wystarczy 8-minutowy spacer, aby dojść do przystanku przy ul. Grochowskiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 100 metrów od inwestycji Mińska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Tor Kolarski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 69 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum Sportowe nr 21 w odległości 350 m, Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 400 m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Carident. Gabinet stomatologiczny, w odległości 350 m Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16, w odległości 350 m Sanitas. Praktyka lekarska ginekologia i położnictwo. Bramski W..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Karczma Rzym. Marciniak J. w odległości 150 m, Karczma Rzym. Jolanta Marciniak w odległości 150 m, Sklep spożywczy WSS Społem w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 100 m, Orzeł. Klub Sportowy Im. Józefa Piłsudskiego w odległości 250 m, Tkkf Ognisko Grochów w odległości 400 m.

Data publikacji: 01 października 2018 10:43

Data aktualizacji: 04 lipca 2019 13:16

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Ekologiczne budynki to za mało – dziś liczy się ekologiczne budowanie!

Ekologiczne budynki to za mało – dziś liczy się ekologiczne budowanie!

Wizerunek i zaangażowanie: deweloperzy coraz mocniejsi w social media

Wizerunek i zaangażowanie: deweloperzy coraz mocniejsi w social media

Na targach mieszkaniowych znów zawrze

Na targach mieszkaniowych znów zawrze