Mińska 69

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 484 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mińska 69 - Etap II(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 69 (4.8 km od centrum Warszawy)
  Mińska 69 - Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 58 - 87 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Praga Arte(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza (5 km od centrum Warszawy)
  Praga Arte
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 31 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Robyg S.A.
 • Chrzanowskiego(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 200/m2
  Chrzanowskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 38 - 58 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  P. B. Konstanty Strus

Opis Inwestycji

Osiedle dobrze zorganizowaneOsiedle zostało zaprojektowane jako całość. Dzięki temu poszczególne etapy, których będzie 5, stworzą spójną, przyjazną przestrzeń. Powstaną ciągi pieszo-rowerowe, zieleń, tereny rekreacyjne.Chcieliśmy, aby Mińska 69 miała swoją tożsamość, aby czerpała z bogatej historii miejsca. Stąd pomysł, aby mural - element, który mocno kojarzy się z Pragą - zagościł w przestrzeni osiedla. Na całym osiedlu będzie ich siedem.Praho z placem miejskimNa początku powstanie Praho - I etap z dwoma budynkami od strony ul. Podskarbińskiej i ul. Mińskiej. Będą miały po 5 pięter. Modne szarości, kolor ceglany oraz różne odcienie bieli zdominują elewacje. Okna otrzymają okleinę o barwie drewna. Na budynku I etapu zobaczymy mural zainspirowany warszawską kapelą podwórkową – będą to popularne kiedyś instrumenty: gitara i bandżola.Przed wejściem urządzimy zielony, ogólnodostępny plac miejski. Architekci krajobrazu zaplanowali drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązaniem będzie oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.Z kolei pomiędzy budynkami Praho przewidzieliśmy część wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i traw ozdobnych.

Inwestycja Mińska 69 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 69 (4.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Mińska 69 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mińska 69 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: miejsca postojowe w hali garażowej pojedyncze i rodzinne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, rowerownia, plac zabaw, siłownia plenerowa, teren ogrodzony, usługi w budynku.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mińska 69

Autentyczna i klimatyczna, ale i wygodna Praga Praga kusi ciekawą ofertą kulturalną, kawiarenkami i restauracjami. Autentyzm Pragi doceniany jest przez warszawiaków, ale i odwiedzających. Smaczne pyzy, warszawska gwara, stare neony, kocie łby, oryginalny pchli targ, galeryjki, kluby czy pracownie rzemieślnicze? Tylko tutaj to wszystko jest prawdziwe i niepowtarzalne. Dużą zaletą osiedla jest przyjazna okolica, sprzyjająca życiu rodzinnemu. Niedaleko osiedla działają: apteka, popularne sklepy, punkty usługowe, centra sportowe i szkoły. Na Kamionku żyje się wygodnie. Łatwo stąd dojechać w inne rejony miasta. Dla przykładu autobusy odjeżdżające z pobliskich przystanków pozwolą w 8 minut dojechać do metra Stadion Narodowy, a w 14 – do metra CN Kopernik. Jeśli ktoś wybierze tramwaj, wystarczy 8-minutowy spacer, aby dojść do przystanku przy ul. Grochowskiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Mińska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tor Kolarski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 69 znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Sportowe nr 21 w odległości 350m, Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 400m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Carident. Gabinet stomatologiczny, w odległości 350 m znajduje się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16, w odległości 350 m znajduje się Sanitas. Praktyka lekarska ginekologia i położnictwo. Bramski W..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Karczma Rzym. Marciniak J., w odległości 150 m znajduje się Karczma Rzym. Jolanta Marciniak, w odległości 300 m znajduje się Sklep spożywczy WSS Społem.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 250 m znajduje się Orzeł. Klub Sportowy Im. Józefa Piłsudskiego , w odległości 400 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 01.10.2018

Data aktualizacji: 04.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie