Aleje Praskie

Ta oferta bierze udział w konkursie

Nowy etap już w sprzedaży!

Mieszkania na sprzedaż ul. Podskarbińska, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Podskarbińska 32/34

Ceny od: 13 200 zł/m2
Aleje PraskieAleje Praskie

10 zdjęć

Aleje Praskie
Aleje Praskie
Aleje Praskie
Aleje Praskie
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

29 - 103/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

5 - 7

Budynki

12

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Szwedzka - 2246 m

Przystanek Tramwajowy - 976 m

Przystanek Autobusowy - 112 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 26 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 27 sklepów, 59 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1200 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (34): wielkość: 2,5-5,5 m2, zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (185 miejsc) : zakup obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 262 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 103 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 523 052 do 1 569 346 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 200 do 18 699 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferta

W ostatnim czasie uruchomiona została sprzedaż III etapu Alei Praskich, w ramach której znajduje się 252 lokali mieszkalnych.

Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Projekt realizowany jest z zastosowaniem najnowszych technologii i w trosce o ochronę środowiska. Potwierdzeniem tego jest certyfikowanie budynków międzynarodowym systemem BREEAM. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum. Na terenie inwestycji powstaną także alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. W ofercie przewidziane są również lokale usługowe.

Lokalizacja

Aleje Praskie to projekt mieszkaniowy realizowany przez grupę spółek deweloperskich DEVELIA S.A. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – na Pradze Południe, niespełna 900 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt wyróżnia ciekawe zagospodarowanie przestrzeni – zaplanowano alejki spacerowe, tężnię solankową, plac zabaw dla najmłodszych, przy czym ruch kołowy na terenie osiedla ma być ograniczony do minimum. Plac z kawiarniami i restauracjami będzie stanowił centralny punkt osiedla.

Aleje Praskie są usytuowane w obrębie osiedla Kamionek – części Pragi, która zyskuje na popularności i wyróżnia się ciekawą architekturą oraz sztuką uliczną. Liczne tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście. W pobliżu znajdziemy m.in.: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Polińskiego, Park Skaryszewski czy teren wokół Jeziora Kamionkowskiego. Kamionek jest również bardzo dobrze skomunikowany. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych – ul. Grochowskiej, ul. Targowej, Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na szybki dojazd w inne rejony miasta, a dotarcie samochodem do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Atuty inwestycji:

• Funkcjonalne układy mieszkań

• Tężnia solankowa, aleje spacerowe na terenie osiedla

• Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

• W pobliżu jest planowana stacja metra – Mińska

• Dobra komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy

• Niska zabudowa i spokojny charakter inwestycji

• Parki i tereny rekreacyjne w okolicy

Daty zakończenia poszczególnych etapów inwestycji:

Etap III - III kwartał 2025

Etap IV – III kwartał 2024

Etap V – II kwartał 2025

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Inwestycja Aleje Praskie znajduje się na Grochowie, ul. Podskarbińska 32/34 (5.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1200 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleje Praskie w sprzedaży są 262 nowe mieszkania o powierzchni od 29 do 103 metrów kwadratowych , w cenie od 13 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (185 miejsc)

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie wielkość: 2,5-5,5 m2, zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Aleje Praskie to projekt mieszkaniowy realizowany przez grupę spółek deweloperskich DEVELIA S.A. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – na Pradze Południe, niespełna 900 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt wyróżnia ciekawe zagospodarowanie przestrzeni – zaplanowano alejki spacerowe, tężnię solankową, plac zabaw dla najmłodszych, przy czym ruch kołowy na terenie osiedla ma być ograniczony do minimum. Plac z kawiarniami i restauracjami będzie stanowił centralny punkt osiedla.

Aleje Praskie są usytuowane w obrębie osiedla Kamionek – części Pragi, która zyskuje na popularności i wyróżnia się ciekawą architekturą oraz sztuką uliczną. Liczne tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale również do odpoczynku i wyciszenia w wielkim mieście. W pobliżu znajdziemy m.in.: Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Polińskiego, Park Skaryszewski czy teren wokół Jeziora Kamionkowskiego.

Kamionek jest również bardzo dobrze skomunikowany. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych – ul. Grochowskiej, ul. Targowej, Al. Waszyngtona i Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na szybki dojazd w inne rejony miasta, a dotarcie samochodem do centrum zajmuje kilkanaście minut. Osoby preferujące poruszanie się środkami komunikacji miejskiej mogą wybierać pomiędzy autobusami, tramwajami, koleją (dworzec PKP Warszawa Wschodnia), a w przyszłości także II linią metra. Aleje Praskie to projekt, na który warto zwrócić uwagę zarówno, jeśli poszukujemy mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem w celach inwestycyjnych. Osiedle ma duży potencjał dzięki doskonałej lokalizacji.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleje Praskie?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleje Praskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2246 metrów od inwestycji Aleje Praskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleje Praskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleje Praskie znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Edulica 3 w odległości 223 m, Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole” w odległości 334 m, Prywatne Przedszkole "Rośnij z Didasko" w odległości 393 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleje Praskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 503 m, Centralny Szpital Kliniczny MON w odległości 726 m, OrtoGo Centrum Medyczne w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleje Praskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 228 m znajduje się Żabka, w odległości 233 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleje Praskie w odległości 250 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 271 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 278 m znajduje się Stadion "Podskarbińska".

Data publikacji: 21.09.2021
Data aktualizacji: 12.04.2024
Develia logo

Develia

Adres biura sprzedaży:

ul. Podskarbińska 32, 03-829 Warszawa (Lokal usługowy U6, wejście od ul. Drwęckiej)

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: